Фіброцементні панелі для зовнішньої обробки будинкуФіброцементні панелі для зовнішньої обробки будинку

У сучасному будівництві все більш популярною тенденцією є створення однорідної поверхні даху та фасаду. Таке покриття дозволяють створити пропонуємо п плитки. Також пропонуємо п фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку – це покривний матеріал для дахів і фасадів, який має дуже високий потенціал у дизайні при зовнішній обробці будинку.

Що таке пропонуємо п панелі для зовнішньої обробки будинку

Такі плити маленького формату дозволяють створити єдине покриття як для покрівлі, так і для зовнішньої обробки будинку. Вони доступні в різних візерунках і кольорах, формах і розмірах. Крім того, в залежності від того, як плити складені, можна досягти різних декоративних ефектів.

Також пропонуємо п фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку можуть бути використані в якості покриття як фасаду, так і даху, з їх допомогою можна покрити всю площу стін і покрівлі або тільки частину. Завдяки цьому ми маємо безліч можливостей для використання цього оздоблювального матеріалу в зовнішній обробці будинку, при цьому наш будинок отримує унікальний характер.

Також пропонуємо п панелі для зовнішньої обробки будинку

Ці плити можуть бути використані як в якості покрівельного матеріалу, так і облицювального для фасаду будинку.
Фіброцементна панель для фасадів – це цементний матеріал, сформований з натуральних компонентів:

 • цемент;
 • вода;
 • вапняк;
 • целюлозні волокна.

Цей обробний матеріал володіє наступним властивостями:

 • не горючий;
 • стійкий до зміни погодних умов (в тому числі, до морозу і УФ-випромінювання);
 • стійкий до шкідників;
 • безпечний для навколишнього середовища;
 • відрізняється хорошою здатністю до «диханню» та ізоляції;
 • має низьку вагу;
 • має тривалий термін служби (деякі виробники забезпечують гарантію до 30 років);
 • оскільки ці плитки невеликого формату, вони дуже добре підходять для покрівельних покриттів і більш складних форм – мансардних вікон, еркерів і т.д., а також виконання примикань покрівлі;
 • невеликий формат також зменшує відходи матеріалу при покритті покрівлі та фасаду.

Кольори і варіанти обробки будинку фіброцементними панелями

Цей матеріал для зовнішньої обробки доступний в широкому діапазоні кольорів, плитки також мають різні форми і різну структуру поверхні. Все це дозволяє вибрати і купити пропонуємо п панелі для зовнішньої обробки будинку з індивідуальним підбором до стилю будинку і нашому смаку, щоб створити унікальне ціле.

Облицювання фасаду будинку фіброцементними плитами – фото

Ці плитки прекрасно вписуються в сучасну архітектуру, але при цьому такі ж гарні і в традиційних будинках.Облицювання фасаду будинку фіброцементними плитами - фото

Ці оздоблювальні матеріали можуть бути використані в різних типах будинків – від приватних будинків до комерційних центрів.

Облицювання фасаду будинку фіброцементними плитами - фото
Вони відмінно підкреслюють сучасний характер будинку, доступні в різних кольорах і текстурах поверхні і можуть бути використані в ряді стилів, охоплюючи даху і фасади.

Облицювання фасаду будинку фіброцементними плитами - фото

Типові моделі плиток:

 • плити зі структурою природного сланцю відмінно підходять для будинків як в традиційних, так і сучасних стилізації. Вони можуть бути використані в різних типах обробки і мають багато варіацій кольору: графіт, червоний, коричневий, білий, каштан і мокко;плити зі структурою природного сланцю
 • Також пропонуємо п плитки з гладкою поверхнею мають класичний вигляд на даху або фасаді, і утворюють поверхню з компактним зовнішнім виглядом; доступні кольори: білий, червоний, коричневий або графіт;Також пропонуємо п плитки з гладкою поверхнею
 • плитки з сатиновою матовою обробкою поверхні, доступної в елегантному кольорі графіту;
 • плитки, які мають поверхню, що імітує натуральний сланець з чистою сирої текстурою каменю, структурні поверхні і унікальні гофровані краї можуть бути разюче схожі на сланець і підходять до будинків із сучасною і традиційною архітектурою.плитки, які мають поверхню, що імітує натуральний сланець

Оздоблення будинку фіброцементной плитою

Ці плитки можуть бути використані в різних типах кладки, наприклад, у німецькій, французькій або прямокутної форми (для дахів і фасадів), а також в додаткових варіантах – для використання на фасаді. Це дозволяє цікаве і унікальне освітлення будівлі.

Оздоблення будинку фіброцементной плитоюНе рекомендується самостійно укладати таку плитку. Незважаючи на те, що на перший погляд її укладання може здатися легким завданням, цей матеріал вимагає досвіду, якщо ми хочемо отримати вражаючий дизайн.

На даху і фасадах плити розміщують на підставі або на обрешітці – варіант залежить від типу покриття. Залежно від використовуваних матеріалів і дизайну, здійснюється гідроізоляція (з урахуванням вентиляції). Волокнисті плити кріпляться за допомогою цвяхів, в деяких випадках також застосовуються гаки. Для укладання знадобиться сланцевий молоток.

Як правило, пластини мають отвори для кріплення до відповідної установки.
Для отримання ідеального кінцевого ефекту варто використовувати спеціальні плитки для обробки кутів, карнизів, гребенів даху. Виробники також пропонують вентиляційні отвори, перехідні і антенні опори. При укладанні не треба забувати про вентиляцію: між панелями і теплоізоляцією залишають вільний простір – спеціальні повітряні впускні і випускні отвори. Плити можуть бути легко розрізані і оброблені.

Використання таких сучасних матеріалів допомагає поєднувати практичність і високі естетичні якості покриття. При цьому ми маємо можливість виконати облицювання будівель в різних стилізації – від класики, до сучасності. Сучасні технології дозволяють отриманим поверхнях протягом тривалого часу зберігати високі естетичні та практичні якості.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *