Флокси багаторічні: посадка і догляд, фотоФлокси – це прекрасна прикраса будь-якого дачної ділянки. Крім зовнішнього чарівності ці декоративні представники флори готові дарувати оточуючим чарівний аромат. Ми розглянемо тему «Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото». Вирощування цих квітів не здасться вам занадто складним, навіть якщо ви новачок в цій справі.

Що потрібно знати про флоксах багаторічних перед посадкою

Посадку флоксів багаторічних можна планувати на ранню весну або початок осені. Вони не бояться заморозків, тому немає необхідності переносити весняну посадку на більш теплу пору. Восени ж краще не затягувати з посадкою, так як до морозів квіти повинні встигнути зміцніти.

Флокси здатні подарувати вам всю свою красу тільки за умови посадки на максимально відповідному місці. Розташовані нижче фото наочно демонструють, що ви зможете побачити на своїй дачі, якщо врахуєте переваги цієї квітки щодо сонячного світла, вологи, складу грунту.

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото
На фото ви бачите багаторічні флокси, вирощені за всіма правилами

Вибираючи відповідний для посадки ділянку, зверніть увагу на такі нюанси:

• Квіти втрачають частину своєї краси, якщо посаджені в тіні. Правда, в південних регіонах полуденне затінення зіграє для них позитивну роль.

• Вони люблять відкриті і просторі місця, де ніщо не буде витягати живильні речовини з грунту поблизу їх коренів.

• Флокси погано ростуть без достатньої зволоженості, але затоплювані місце в низині їм також не підходить.• Тільки в пухкої і легкою грунті вони будуть відчувати себе добре.

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото
Флокси цвітуть особливо красиво в пухкої і родючої землі

Читайте також: Кращі багаторічні квіти для дачі: каталог з назвами і фото

Як забезпечити квітам правильний догляд

Продемонстровані вище фото флоксів багаторічних – це результат не тільки правильного вибору місця для посадки, а й гарного догляду. Ці рослини не вимагають до себе якогось особливого ставлення. Ось що їм потрібно:

• Полив. У посушливий період не обійтися без регулярного зволоження грунту.

• Розпушування. Землю необхідно постійно рихлити, щоб всередину проникав кисень.

• Підживлення. Щоб кущі були пишними, а суцвіття великими, догляд повинен включати регулярні підгодівлі протягом усього періоду вегетації.

• Укриття. У сніжну зиму рослина здатна витримати міцні морози. Але при відсутності снігу в морозний період можуть вимерзнуть ростові нирки і коріння, а значить, необхідно спорудити укриття.

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото
На фото: укриття флоксів в безсніжну зиму

Розмножити флокси на своїй ділянці можна декількома способами:

• діленням куща, • живцями, • насінням.

В останньому випадку погано зберігаються ознаки сорту.

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото

Флокси багаторічні: посадка і догляд, фото – ця інформація допоможе вам відчувати себе впевненіше під час вирощування цих квітів. Зробіть своє життя трішки приємніше – прикрасьте флоксами належить вам ділянку землі!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *