Фотошпалери на кухню, що розширюють простірФотошпалери на кухню, що розширюють простір

Фотошпалери на кухні є хорошою ідеєю, яка дозволяє, в ряді випадків, істотно змінити зовнішній вигляд цієї кімнати. Але це також може бути ризикованою концепцією в уже готовому інтер’єрі, так як в цьому випадку стіни кухні вже облаштовані (на них висять полиці, на яких стоїть посуд, елементи декору). Додаткове прикраса у вигляді фотошпалер на стіні кухні виглядає добре, якщо мотив зображення правильно підібраний і приємний оку. Для того щоб зробити правильний вибір, слід підходити до облаштування не поспішаючи, зі знанням справи і всебічним поглядом на дизайн інтер’єру. Що робити, якщо не вистачає ідей або досвіду в дизайні інтер’єру? Для вирішення цього завдання можна використовувати вже готові пропозиції та ідеї від досвідчених дизайнерів.

Правильно обрана модель допоможе зробити інтер’єр красивим і оптично його збільшить. Ось кілька питань, на які слід відповісти, вибираючи фотошпалери збільшують простір, на кухню. 

Сучасні фотошпалери на кухню, що розширюють простір

Фотошпалери, що розширюють простір в інтер’єрі кухні, це, як правило, сюжети з перспективою. Перспектива – це термін, який використовується в мистецтві. Передати перспективу стало легко, завдяки цифровій фотографії високої якості, так як фотографуючи, ми не повинні шукати відповіді на запитання, як показати, що коридор довгий і вузький, а вуличка йде в гору або спускається вниз. І хоча фотографія насправді плоска, завдяки відповідній концепції нашу уяву саме створює бачення глибини і дозволяє сприймати такі ілюзії.

Як використовувати перспективу і фотошпалери в інтер’єрі кухні для внутрішньої обробки? Точно так же, як і плоскі фотографії створюють в нашій уяві перспективу глибини простору, так і шпалери дозволяють створити простір в оформленої ними кімнаті. Для людського розуму стіна перестає існувати, в уяві виникає вуличка, представлена ​​на фотошпалерах, при цьому кімната стає настільки ж глибокою, як вуличка насправді, в реальному світі. Зображення такого роду створюються в цифровому вигляді з подальшою високоякісним друком. В результаті вони набувають дуже реалістичний, майже футуристичний характер.

Фотошпалери з перспективою, що розширюють простір кухні, як і всі інші категорії декоративних мотивів, можуть бути абсолютно різними за своїм характером і змістом. Їх спільною рисою є тільки створення відчуття глибини кімнати, візуальне переміщення стіни, оптичне розширення кухні в глибину, але стиль і атмосфера, які вони створюють, зовсім різні.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні – фото

Стіна з перспективою зможе вигідно підкреслити достоїнства великих приміщень і допоможе приховати недоліки невеликих просторів. В ідеалі вона проявляє себе в квартирах і невеликих і затишних кухнях, оформлених в класичному стилі, стилі потертий шик або хай-тек. Фотошпалери, які збільшують простір кухні, змінюють традиційне уявлення про дизайн, а також допомагають створити унікальний і сучасний інтер’єр.

Не можна не помітити переваги таке виду фотошпалер і цілком логічно подумати, що ви повинні заплатити за це дорого. Насправді, ціна такої обробки нічим не відрізняється від ціни на інші тематичні шпалери. Хороший результат заснований на правильному виборі теми і ілюстрації. Стіна в перспективі: тематичні мотиви, які будуть відповідати вашим уподобанням.

Дизайнери вважають за краще використовувати фотошпалери з перспективою, особливо в маленьких приміщеннях з тієї причини, що цей вид обробки не тільки художньо прикрасить простір, але і візуально збільшить кімнату. Крім того, величезний асортимент продукції допоможе в створенні оригінальних метаморфоз.Наприклад, жовто-коричневий камінь або довгий коридор готелю в темному кольорі створюють настрій трохи прохолодне, історичне, яке ідеально підходить для інтер’єру кухні в стилі вінтаж і класика.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Барвисті вулиці Бурано, Нюрнберга або червоні ворота Торі – це веселий колірної акцент для нейтрального інтер’єру. Купаються в кольорах будинку на Канарських островах або канатний міст в джунглях створюють приємний розслабляючий інтер’єр.

У магазинах ви можете купити фотошпалери, що розширюють простір серед великого асортименту пропозицій, це можуть бути:

  • вулиці в старому стилі і сучасні міста;
  • зелені ліси і джунглі;
  • футуристичні гвинтові сходи;
  • сліпучо-білі тунелі;
  • багаті квітами, затишні алеї;
  • сирі аркади коридорів, і багато інших варіантів.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Існує безліч картин, зображень різноманітного кольору і температури композиції. Використовуючи їх в інтер’єрі, можна додати йому глибини, оптично збільшити і розширити кімнату.

Привабливими і дуже сучасними рішеннями є фотошпалери 3D. Заміна однієї зі стін видом на райський острів, блакитне море і казковий палац, не тільки освіжає кімнату, але і створює в ній іншу атмосферу. Зображення буквально стає частиною кімнати. Нічого так не розширює квартиру, як безкрайній пляж або нескінченні коридори – і такі чудеса гарантують 3D шпалери.

Теми з рослинами та квітами у великих масштабах охоче використовуються при дизайні інтер’єру кухонь. Крім того, таке зображення можна підігнати до будь-якого стилю інтер’єру. Наприклад, фіолетові і лілові відтінки в поєднанні з білим, молоком і бежевим створюють романтичну обстановку в кухні в стилі прованс і потертий шик. Барвисті стилізовані квіти приносять колорит в інтер’єр кухні з етнічними мотивами.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Серед найбільш популярних тем виділяються фотошпалери з перспективою до тематики архітектури. Більшість з них використовуються для прикраси їдальнею зони. Затишні історичні вулички, красиві замки, панорами міста додадуть інтер’єру динаміку і створять унікальну атмосферу. Вони прекрасно доповнять інтер’єр, оформлений в різних стилях від класики, до модерну.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Для любителів дивних і фантастичних ілюзій цікавими здадуться мотиви, які містять геометричні абстракції, які легко розширюють простір. Такі сцени будуть рухатися всередині в паралельному всесвіті, що складається з великих і барвистих геометричних фігур.

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фото

Фотошпалери, що розширюють простір кухні - фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *