Галогеновая або світлодіодне підсвічування шафи для кухні, стрічка підсвічування на кухнюГалогеновая або світлодіодне підсвічування шафи для кухні, стрічка підсвічування на кухню

Освітлення робочої зони на кухні включає в себе підсвічування стільниці, раковини і плити. Правильне освітлення в цих місцях впливає на нашу безпеку, а також на підтримку функціональних можливостей всієї кімнати. В даний час, популярно освітлення під кухонними шафами, при якому використовують галогенні лампи або світлодіодні смужки. Традиційні люмінесцентні лампи також використовуються, але вони ненадійні в експлуатації і споживають відносно багато енергії.

Світлодіодне підсвічування шафи для кухні або освітлення галогенними лампами?

Використання галогенних ламп під шафи дає багато світла і не спотворює кольору. Це їх найбільший плюс.

Для освітлення 1 метра достатньо однієї, хорошої якості галогенною лампи потужністю в 25 Вт. Їх основними недоліками є установка, яка вимагає необхідності свердління отворів в нижній частині корпусу шафи, а також низька економічність. Більшість галогенних систем монтують до шаф або полиць з допомогою гвинтів.

Підсвічування робочої зони на кухні світлодіодною стрічкою

Друге функціональне рішення – це світлодіодне освітлення. Кухонне освітлення повинно в першу чергу забезпечити велику кількість світла, необхідне для приготування їжі. Крім того, за часів енергоефективного світлодіодного освітлення, світло також є важливим елементом інтер’єру. Світлодіодна технологія є в даний час економічним, стильним і найефективнішим способом освітлення стільниці.

Такому варіанту підсвічування кухні буде рада кожна сучасна господиня, від цього залежить не тільки комфортне приготування смачних страв, але також гарний інтер’єр кухні, чарує запрошених гостей. При бажанні, ви можете встановити таку стрічку своїми руками, для цього не потрібні спеціальні навички та інструменти. Вона буде працювати безвідмовно протягом багатьох років. Ви заощадите не тільки електрику, а й дорогоцінний час. Якщо ви шукаєте престижні і модні рішення, хорошим варіантом може стати не тільки підсвічування стільниці, а й фартуха кухні.

Підсвічування робочої зони на кухні світлодіодною стрічкою

Ваші улюблені спеції і кухонне приладдя красиво підсвічуються і будуть добре видні на полицях. Крім того, в цьому випадку споживання енергії в п’ять разів менше, ніж при використанні галогенових лампочок.

У магазинах ми можемо знайти дуже ефектні хорошої якості стрічки різного кольору. Ще однією перевагою цього рішення є те, що стрічка є гнучкою і може бути застосована практично на будь-якій поверхні. В результаті, стільниця буде рівномірно освітлена.

Світлодіодне підсвічування шафи кухні, як вже зазначалося, споживає набагато менше електроенергії, ніж галогенні, при цьому поверхня не нагрівається (це дає нам можливість встановлювати її безпосередньо на дно шафи). Ще однією перевагою світлодіодного смуги є простота її установки. Світлодіодне підсвічування для кухні, робочої зони дуже легка. Вона може бути приклеєна до шафи без свердління отворів. Всі ці переваги роблять цей вид освітлення в даний час найпопулярнішим і найбільш часто використовуваних в сучасних приміщеннях.Споживана потужність

1 м стільниці вимагає освітлення галогенової лампою потужністю 25 Вт. Для порівняння, один метр високоякісних світлодіодних ламп споживає тільки 4,5 Вт. Цією довжини, звичайно, досить, щоб ефективно висвітлювати 1 метр стільниці.

Вартість покупки галогенною лампи складає близько 40-65 рублів / шт. Хорошої якості одна лампа буде ефективно висвітлювати 1 метр стола. Крім ламп, зрозуміло, необхідно придбати дроти, гвинти і необхідний трансформатор. Установка галогенних ламп є відносно простий. На жаль, перед установкою необхідно відсунути шафу від стіни, що в деякій мірі її ускладнює.

Підсвічування на кухні під шафами світлодіодами варто трохи більше, ніж вартість установки подшкафних галогенних ламп. Стрічка підсвічування на кухню довжиною 100 см коштуватиме приблизно 150 рублів. У комплект входять всі необхідні для установки елементи. Збірка комплекту під шафами дуже проста і, звичайно, ми будемо в змозі зробити це самостійно. Великою перевагою є те, що вам не доведеться свердлити отвори в шафі. Таким чином, наш шафа або полку немає необхідності відсувати під час установки стрічок.

Підсвічування робочої зони на кухні світлодіодною стрічкою

Вибір відповідної стрічки підсвічування на кухню залежить від передбачуваного місця використання.

Підсвічування робочої зони на кухні світлодіодною стрічкою

Залежно від щільності світлодіодів на стрічці і енергоспоживання, слід вибирати відповідну потужність і клас герметичності. Правильно обрана система забезпечує довгу і безперебійну роботу.

Підсвічування робочої зони на кухні світлодіодною стрічкою

Як зробити світлодіодне підсвічування на кухні

Підсвічування з використанням світлодіодів ідеально підходить для освітлення стільниці і робочої зони, а також для красивої підсвічування сени над робочою зоною. Для цього найчастіше використовують LED смуги. Як встановити просту систему довжиною близько 3-4 метрів?

На ринку є стрічки, що світяться різними кольорами з різною потужністю.

Стрічки можуть бути обрізані ножицями в спеціально відведених місцях. До тасьмі йде захисна стрічка. Для того, щоб зібрати цікаву і зручну конструкцію можна вибрати найпростіший алюмінієвий куточок.

На ринку є смужки різних форм і функціональності, деякі захищені від попадання бруду і володіють поліпшеною якістю освітлення.

Також нам знадобляться для кріплення саморізи, дроти, ізоляція і вимикач. Певної довжини стрічка приклеюється до профілю за допомогою двосторонньої клейкої стрічки.

Профіль з LED тасьмою монтується до шафи за допомогою саморізів або приклеюється.

Джерело живлення підключається до світлодіодним системі.

Подібна система проста в установці і сама економічна. LED мають найвищий ККД з усіх доступних на побутовому рівні джерел світла, що дозволяє скоротити ваші рахунки за спожиту електроенергію.

Крім того, вони дуже надійні і довговічні. Робоча поверхня кухні буде зручною і безпечною.

Подібне рішення також створює відмінні декоративні ефекти, при цьому можна вигідно підкреслити красу робочої зони.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *