Газовий камін для домуГазовий камін для дому

Кімната з каміном і без нього – це два різні світи. Гравці в темряві язички полум’я надають інтер’єру неповторний шарм, допомагають розслабитися, релаксувати в домашній затишній обстановці. Але що, якщо ви дійсно хочете мати камін у вашому будинку, але не мають наміру сприяти формуванню смогу? Існує спосіб, влаштувати камін без дров! Газові каміни для заміського будинку є чудовою альтернативою традиційним. Які вони бувають, як працюють і для чого призначені – ми розповімо в цій статті. 

Газовий камін для дому – для кого?

Газовий камін є хорошим рішенням для людей, які піклуються про охорону навколишнього середовища, а також для всіх тих, хто не може через технічні обмежень встановити традиційну модель, в якій згорає дерево або вугілля. У цьому випадку, ви можете піти по шляху найменшого опору і вибрати найбільш економічне рішення, це можуть бути газові каміни для заміського будинку від балона. Найпростіші газові каміни для будинку ціни мають порівняно невисокі – близько 4500-5000 р. Хоча, безумовно, є моделі набагато дорожче.

Газові каміни для будинку – фото і відео

Газові каміни для будинку - фото

Газові каміни для будинку - фото

Газові каміни для будинку - фото

Газові каміни для будинку - фото

Чому варто купити газовий камін для дому?

З таким рішенням, ми уникаємо запахів продуктів горіння, диму і пилу, які часто потрапляють в кімнату з класичного каміна. Немає необхідності проводити довгі години, щоб очистити його (особливо обтяжливою є очищення скла в традиційній моделі!), Витрачати гроші на прибирання та спеціальні засоби для очищення.

Переваги газового каміна в порівнянні з традиційним

З газовим каміном ваш будинок може бути настільки ж теплим, як і з традиційним, який спалює дрова чи вугілля. Проте, газовий прилад має багато переваг:  • він не має ніяких проблем з покупкою і зберіганням палива і очищенням печі;
  • традиційний варіант завжди потребує підтримки – постійному додаванні деревини та контролі процесу горіння, а потім – в очищенні вогнища, в газовому варіанті такої проблеми немає;
  • газовий варіант дозволяє досить просто регулювати кількість тепла, що випускається їм;
  • запуск не вимагає попередньої підготовки, запалити його дуже просто і швидко, використовуючи запальничку, працює він відразу після включення;
  • після виключення немає необхідності чистити вогнище, пристрій відразу ж готовий до повторного використання.

Газова піч-камін для дому управляється за допомогою пульта дистанційного керування. Вона не вимагає установки спеціальної вентиляції або підключення до димаря. Однак слід зазначити, що відходить газ з герметичної камери згоряння повинен відводитися за межі будівлі. Більшість моделей цих приладів мають системи безпеки, так що, наприклад, в разі падіння тиску в лініях подачі газу (тобто при ймовірних витоках) негайно припиняється його подача. Можна також інтегрувати роботу каміна з системою «розумний будинок», таким чином може бути обладнаний будинок з каміном і газовим опаленням. Завдяки спеціально розробленим пальників можна насолоджуватися видом полум’я, яке лише трохи відрізняється за формою і кольором, ніж в традиційному каміні.

На що звернути увагу?

Сучасні каміни і камінні топки насправді є пристроями технологічно просунутими, так що є багато корисних рішень для підвищення ефективності їх експлуатації. Наприклад, кілька відрізняється пристрій моделей, що працюють на газовому паливі з газової мережі і газових камінів від балона зі зрідженим газом. Різні моделі приблизно за тією ж ціною мають однакову потужність нагріву. Тому необхідно з самого початку вирішити, чи віддаєте перевагу ви прилад, що працює на природному або зрідженому газі, є також моделі, що мають універсальний характер.

Газовий камін Лео

Газовий камін Лео. Модель має витончений дизайн і підходить для газових балонів. У моделі існує можливість вибору палива – природний або скраплений газ. Вона не вимагає традиційного димоходу – система коаксіальних кабелів дозволяє встановлювати його в приміщеннях без димоходу, просто треба прокласти кабель за стіну або дах будівлі.

При виборі моделі, слід визначити його потужність, щоб він був придатним для наших потреб. Уважно подивитися термостат, на діапазон робочих температур, які можуть бути встановлені. Також є важливими естетичні якості, а саме, чи видно вогонь через одне скло, два або три. Розташоване полум’я з двох або трьох сторін. Також буде корисна надійна система для регулювання висоти полум’я.

Газовий камін для дому

Хоча газовий камін з зовнішньої сторони майже не відрізняється від традиційного, він влаштований по-іншому. Звичайна модель включає в себе:

  • корпус – він як правило, виготовлений з чавуну;
  • імітація палива (дрова чи вугілля, декоративне каміння), найпоширеніший наповнювач – це кераміка;
  • газовий пальник – для спалювання природного або скрапленого газу, розроблена і виготовлена ​​для типу вогню і взаємодіє з певним видом імітацій палива.

Газовий камін для дому

Пальник має спеціальну конструкцію, створюючи полум’я схожим на те, яке виникає в результаті традиційного горіння дров або вугілля. Імітаційні дрова або шматочки вугілля сконструйовані таким чином, що вони схожі на реальні. Важливо, наприклад, відповідне розпорядження «деревних трісок», так як від розміру інтервалу між ними залежить відповідний зовнішній вигляд полум’я. Гарячий «шматок дерева» світиться протягом деякого часу після виключення пальника.

Газовий камін для дому

Каміни можуть мати дистанційне керування і пальники, які працюють незалежно один від одного, наприклад, їх можна включати тільки в передній лінії, а задні пальника відключати. Дуже зручно, якщо одним натисканням кнопки, ви можете контролювати температуру, час горіння і розмір полум’я, а також встановлювати щоденну програму горіння.

У кімнаті, в якій встановлено газовий прилад, необхідно встановити детектор витоку газу. Можливо, він ніколи не буде потрібно, але наявність такого пристрою в місці, де можуть статися витік газу – це дуже важливе питання безпеки нас і членів нашої сім’ї. Тому не має сенсу на цьому економити.

При плануванні покупки каміна, обов’язково не забудьте перевірити його сертифікат безпеки і сервісну книжку, гарантійний талон.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *