Грифельна і магнітна фарба для стін, магнітно-маркерна стінаГрифельна і магнітна фарба для стін, магнітно-маркерна стіна

Магнітна і магнітно-грифельна фарба стають все більш поширеними матеріалами для дизайну інтер’єру. Як пофарбувати стіну з їх застосуванням, скільки шарів треба наносити – ці та інші питання виникають у людей, які вирішили реалізувати на практиці таке рішення. Фарбування стін цим способом не важка, при цьому таким чином можна організувати дуже цікавий інтер’єр. Важливо, щоб стіни були правильно підготовлені до фарбування, а також необхідна хороша грунтовка.

Грифельна і магнітна фарба для стін

Грифельна і магнітна фарба для стін

Магнітно-маркерна стіна

Останнім часом зростає популярність так званих магнітних стін. Вони використовуються як в житлових будинках (на кухнях, в дитячих кімнатах, коридорах), так і в кафе, барах та інших громадських закладах.

Нижче ми розглянемо, як використовувати таку фарбу, як підготувати поверхню для її нанесення, щоб уникнути відшаровування цього покриття від стіни, дерев’яних поверхонь, холодильника і т.д. Яким чином використовувати такі покриття в домашніх кухнях, дитячих кімнатах і інших місцях?

Магнітно-маркерна стіна

Що таке магнітна фарба для стін і магнітно-грифельна фарба?

Грифельна фарба дозволяють створювати на стіні матову поверхню, стійку до миття та чищення сухий і мокрою тканиною. Хороша фарба повинна мати міцність першого класу. Другий або третій класи не є стійкими до чищення вологою ганчіркою або губкою.

грифельна фарбаГрифельна фарба дозволяє писати на ній крейдою, як білим, так і будь-яким іншим кольором. Найбільш часто використовувані грифельні склади випускаються в чорному кольорі, але на ринку без особливих проблем можна буде також знайти інші кольори, в тому числі світлі відтінки, які також будуть придатні для запису.

Трохи відрізняється призначення магнітної фарби. У своєму складі вона має дуже дрібні частинки заліза, таким чином покриття може притягувати магніт. У разі магнітного чорнила звичайно потрібно тільки два або три шари. Покриття збільшує здатність притягувати магніт зі збільшенням товщини шару на стіні.

Як правило, фарби грифельні та магнітні використовуються для фарбування стін в кухнях, коридорах і дитячих кімнатах. Їх можна також використовувати, щоб пофарбувати дерев’яні елементи меблів, дверей або техніку, наприклад, двері холодильника, посудомийну машину (варто її попередньо відшліфувати дрібним наждачним папером).

Магнітну фарбу можна використовувати також в якості основи під грифельну. Така магнітно-маркерна фарба для стін дозволяє створити поверхню, яка буде притягувати магніт, крім того, ви можете малювати на ній крейдою. Але будьте обережні в порядку їх застосування – завжди першої треба наносити магнітну фарбу, і тільки потім грифельну. Однак, не варто магнітної фарбою замінювати ґрунтовку, для довговічного покриття її слід використовувати в будь-якому випадку.

Грифельна фарба і магнітна стіна на кухні

Ці види покриттів ідеально підходять для кухні. Вони також можуть бути використані навіть у місцях, що піддаються впливу бризок води, наприклад, на стіні між стільницею і підвісними шафами, тобто на фартусі кухні.

Чорний колір на стіні додає великий простір для маневру, тому що він служить відмінним фоном для різних прикрас і малюнків.

Грифельна фарба і магнітна стіна на кухні

Проте треба обережно наносити фарбу поруч з керамічною плиткою, індукційними і газовими плитами. Вони стійкі до стирання і вологи, але не завжди мають високу стійкість до устаткування для масложирової розбризкування. Деякі фарби під впливом гарячого жиру можуть втратити колір.

Грифельна фарба дозволяє вільно змінювати дизайн кухні через малюнки і написи, виконані вручну або з використанням шаблонів. У разі використання її на кухні цікавим рішенням буде покриття малюнками фрагмента стіни або двері холодильника, на яких ви можете також записувати щоденний розпорядок дня або список покупок, короткий обмін інформацією між членами сім’ї і т.д.

Грифельна фарба і магнітна стіна на кухніГрифельна фарба і магнітна стіна на кухніМагнітне покриття дозволяє створювати цікаві аранжування з фотографій, що кріпляться на невеликих магнітах, дитячих малюнків, плакатів і т.д.

Найбільший потенціал може бути реалізований за допомогою комбінації магнітної і грифельній фарби.

Однак слід зазначити, що в цьому випадку, треба придбати два однакових кольору наскільки це можливо. Спочатку наноситься магнітна фарба, і тільки після неї грифельна.

Якщо ви плануєте використовувати тільки чорний колір, то незначні відмінності в кольорі не матимуть ніякого значення.

Проблема виникає, коли ви хочете використовувати світлі кольори. У цій ситуації, магнітна основа повинна бути світліше, ніж Грифельне покриття, щоб не суттєво вплинути на його колір.

Грифельно-магнітна стіна в дитячій кімнаті

Багато батьків стикаються з проблемою фарбування і розпису стін. У разі традиційних акрилових або латексних фарб з часом вони втрачають свою стійкість до мокрої очистки та вологого прибирання. Навіть найкращі латексні фарби не настільки стійкі до чищення, як хорошої якості грифельні. Таке оформлення стіни над ліжком є ​​дуже цікавим рішенням не тільки для дитячої, а й для дорослої спальні.

Перевага використання такого покриття стін в дитячій в тому, що воно дозволяє створити практично будь-який дизайн інтер’єру. У той час як на кухні найчастіше використовують чорний колір, в дитячих кімнатах слід розглянути можливість фарбування стін у світлі тони.

Грифельно-магнітна стіна в дитячій кімнаті

Ми не рекомендуємо використовувати будь-які пастельні тони, тому що буде важко підібрати для них кольору крейди, щоб його було видно. Добре себе показують зазвичай такі кольори:

  • світлі відтінки зеленого,
  • блакитний,
  • світло сірий.

Грифельно-магнітна стіна в дитячій кімнаті

Магнітні фарби нерідко використовуються в дитячих кімнатах. Це може бути також цікавим рішенням для молодіжної кімнати, де підліток буде вільно підвішувати декоративні плакати, фотографії, не пошкоджуючи стіни.

Магнітні фарби для молодіжної кімнати

Як фарбувати стіни магнітної і грифельній фарбою?

Часто виникають питання, як пофарбувати стіни магнітно-грифельній фарбою і скільки шарів треба наносити.

Обидва покриття можуть бути використані на більшості звичайних поверхонь, таких як штукатурка, гіпс, гіпсокартон. Вони також можуть бути застосовані до поверхонь з цегли і цементу, але в цьому випадку важко отримати гладку стіну.

Насправді, фарбування стін цими складами практично нічим не відрізняється від традиційної фарбування. Рекомендується використовувати валики в основному з тієї причини, що вони забезпечують більш гладку поверхню, ніж фарбування за допомогою кисті.

Перед фарбуванням, завжди треба заґрунтувати поверхню, переважно з використанням грунтовок, які утворюють на стіні однорідне світле покриття. Тільки загрунтовану поверхню можна починати фарбувати.

Залежно від виробника фарби наносяться в два або три шари. Деякі продукти можуть також бути застосовані в один шар, але в цьому випадку важко відразу отримати однорідний колір і гладку поверхню всієї стіни.

Для менш досвідченого людини краще використовувати більш густу консистенцію фарби, яка не даватиме багато бризок, і не буде стікати вниз по поверхні стіни. Для роботи з рідшою консистенцією потрібно мати трохи більше практики у швидкому та ефективному управлінні валиком, щоб не утворювалися неестетичні плями.

Фарба доступна в банках по 0,5, 1 і 2,5 л, а також в більш великих ємностях. Її можна також наносити за допомогою губки або кисті, а плями просто змити водою.

Одного літра зазвичай досить для покриття 6 м2 стіни. Для отримання хорошого результату необхідно накласти два – три шари. Як правило, вам не потрібно більше, ніж два шари – це 1 літр вагою 3 кг.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *