Інтер’єр кабінету в будинкуІнтер'єр кабінету в будинку

Власний кабінет у себе вдома – це як і раніше звучить гордо. Хоча домашній кабінет досі асоціюється з розкішшю і додатковим простором, його облаштування не обов’язково повинно поглинати величезну кількість простору, грошей і праці. Дізнайтеся, як функціонально виділити виробничі приміщення та відповідні організувати стильний домашній офіс.

Інтер’єр кабінету в будинку – ідеї

Як організувати життєвий простір, як правильно ізолювати зону концентрації, роботи, творчої діяльності? Кожному з нас (хоча і з різною частотою) потрібно окремий простір, де можна переглянути свої плани, підготуватися до іспиту або співбесіди, підвищувати кваліфікацію і працювати з фаховою літературою, починати творчі проекти або планувати оплату рахунків в наступному місяці. Залежно від потреб і можливостей, окремий кабінет ми плануємо в різних стилях, розмірах і з різною меблями. Слід підходити до теми творчо.

Інтер'єр кабінету в будинку

Інтер'єр кабінету в будинку

Маленький кабінет в квартирі

Творчий куточок для роботи – це не тільки формальний письмовий стіл і офісний стілець на колесах. Якщо у вас немає великого простору, ви можете облаштувати в квартирі маленький кабінет, зробивши вибір на користь багатофункціональних меблів. Стильний дерев’яний стіл на профільованих ніжках, встановлених в кутку або біля вікна, кожен день відмінно буде справлятися із завданням робочого місця.

Під час відвідування друзів або родичів, ви можете просто витягти його з кута, щоб він став центром для проведення громадських заходів. Якщо ми вибираємо таке рішення, то варто пошукати стіл, оснащений стильними ніжками на коліщатках. Переміщення меблів стає дуже легким, а підлога залишається цілим, незважаючи на часте використання столу.

Маленький кабінет в квартирі

Кабінет в будинку: роль світла

Якщо у нас є кілька варіантів установки столу у внутрішньому просторі і кілька можливостей, щоб організувати кабінет в будинку, варто приділити увагу ролі світла. Найкраще встановити стіл в передній частині вікна, тому що розсіяне світло і приємний вигляд найбільш сприятливо діють на інтелектуальну діяльність.

Якщо у нас немає такої можливості, то треба поставити стіл боком до вікна, бажано, щоб світло падало зліва – для правші і праворуч – для лівші. Однак, на сьогоднішній день більшість письмових робіт здійснюється за допомогою комп’ютера, отже, критерії орієнтації денного світла при установці столу залишаються в силі, здебільшого, тільки для дітей шкільного віку та студентів.

Кабінет в будинку: роль світла

Сучасні кабінети в квартирі: вибираємо меблі

Найбільш зручним рішенням, безумовно, буде організація робочого місця з класичним, широким письмовим столом і зручним кріслом з урахуванням індивідуальних потреб. Такий варіант вимагає простору.

Якщо ж у вас немає окремої кімнати для організації кабінету, то варто використовувати для цієї мети вітальню або спальню, і трохи інші меблі. При цьому слід обставити простір так, щоб стіл не домінував і не переобтяжував інтер’єр.

Правильний вибір додаткових меблів (невеликого дивана, журнального столика, вузького книжкової шафи і т.д.) в нейтральних кольорах (наприклад, з масиву сосни або білого кольору), створить прекрасний фон для столу.

Найбільш важливими елементами будь-якого кабінету є:  • зручне крісло;
  • великий письмовий стіл;
  • адекватне висвітлення робочого місця;
  • може також знадобитися зручна полиця для документів і шафа з ящиками для дрібних предметів під рукою.

Сучасні кабінети в квартирі: вибираємо меблі

Все частіше на облаштування кабінету в квартирі вирішуються люди, що працюють на дому або фрілансери, а також молоді батьки. Як же подбати про відповідний робочому місці?

Облаштування кабінету залежить від того, який тип роботи ми будемо виконувати і скільки часу ми приділяємо роботі. Залежно від того, чи хочете ви присвятити домашньому робочому місцю всю кімнату або просто відокремити робочу зону в кімнаті, ми будемо вибирати меблі і обстановку.

Сучасні кабінети в квартирі: вибираємо меблі

Нижче ви знайдете цікаві фотографії, які допоможуть облаштувати кабінет в квартирі в сучасному стилі або в класичному.

Кабінет в скандинавському стилі

Основним елементом робочого місця в скандинавському стилі є письмовий стіл. Він повинен бути зручним, з великою стільницею і декількома ящиками або полицями, де будуть зберігатися всі офісні дрібнички. Для інтер’єру в скандинавському стилі будуть популярними столи: білий дерев’яний, з МДФ світлого кольору або з натурального дерева. Цікавим доповненням сучасного кабінету може стати магнітна стіна, на якій можна прикріпити за допомогою магнітів різні замітки, або записати їх за допомогою крейди.

Гарна настільна лампа направить світловий промінь точно на певну ділянку поверхні столу. Звичайно, вам знадобиться легка полку для книг або невелика шафа, де помістяться папки і книги. Якщо меблі буде пофарбована в білий колір, то вона буде практично непомітна в стильному скандинавському інтер’єрі.

Колір стін не повинен бути яскравим. Найбезпечнішим варіантом був би традиційний білий або пастельні кольори, вони будуть діяти заспокійливо, а також позитивно впливати на концентрацію.

Кабінет в будинку в традиційному стилі

Багато речей в кабінеті можуть бути заховані в ящиках, шафах і в столі. Добре, якщо стіл має багато ящиків.

При виборі стільця варто керуватися зручністю. Якщо ми будемо проводити багато часу за столом, то варто вибирати хороший зручний стілець або крісло, бажано регульовані по висоті і ергономічні моделі.

Інші цікаві рішення для сучасного кабінету

Світлі стіни і обстановка сприятимуть інтелектуальної праці.

Однак не варто відмовлятися і від більш сміливих рішень, звичайно, якщо ви не проводите за столом цілий день. Яскравий і мереживною колір стін буде відволікати увагу і заважати концентрації. Яскравий і мереживною колір стін буде відволікати увагу

Корисною буде дошка з пробки, на яку ви може прикріпити різні предмети і позбутися від купи карток, що лежать навколо на столі.

Корисною буде дошка з пробки

У вас мало місця? Можна організувати кабінет … в шафі. Ця комп’ютерна станція має двері, які після роботи можна закрити і сховати робочу зону і все робочі аксесуари. Такий варіант буде цікавим і зручним рішенням, якщо у вас немає окремої кімнати, в якій можна організувати кабінет, і вам доводиться облаштовувати його в спальні або вітальні.

кабінет в шафі

Сучасні оздоблювальні матеріали та меблі в різних стилях, кольорах і формах дозволяють нам облаштувати домашній кабінет на будь-який смак і під будь-який стиль приміщення, в якому він розташований.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *