Інтер’єр кухні блакитних квітівІнтер'єр кухні блакитних квітів

Колір неба і моря – це один з основних хітів сезону. Він з’явився в колекціях виробників меблів, виставлених на ярмарках в Кельні та Мілані. Незважаючи на те, що, коли справа доходить до інтер’єру, цей колір не є занадто універсальним, він може дати багато натхнення і цікавих варіантів для дизайну.

Крім того, ми можемо вибрати багато відтінків – від ніжної блакиті, класичного синього, до кобальту і майже чорного, так що ви напевно знайдете те, що підходить вам найбільше.

Існує багато цікавих поєднань кольорів з блакитним в інтер’єрі. На наш погляд, він виглядає добре, особливо в глянцевому версії, в компанії білих фронтів і висувних ящиків, або для більш сміливих – в компанії жовтих і навіть червоних фронтів і екстравагантних аксесуарів.

Блакитний трохи гальмує апетит. Може бути, тому деякі люди вибирають цей холодний тон і оформляють невеликі кухні в цьому кольорі? І все ж кухня блакитного кольору геніальна. Наведемо приклади інтер’єру такого приміщення.

Інтер’єр кухні блакитних квітів

Цей колір ясного неба трохи прохолодний. У компанії з ним ми можемо відпочити і розслабитися. Моменти релаксації стануть в нагоді не тільки під час приготування їжі. Може бути саме тому його варто використовувати.

Світлі відтінки зроблять приміщення оптично більше, особливо в поєднанні з білим.

Інтер'єр кухні блакитних квітів

Інтер'єр кухні блакитних квітів

Відтінки синього не надто часто використовуються в аранжуванні приміщень для прийняття їжі, проте, цей колір зробить вашу кухню досить унікальною, тому якщо він вам подобається, можна спробувати використовувати його в інтер’єрі.

синя кухня

Інтер'єр кухні блакитних квітів

Існує безліч популярних відтінків синього, тому ми можемо вибрати саме той, який нам найбільше подобається: темно-синій, волошковий, чорнильно-синій, небесна блакить, блакить з відтінками смарагду і звичайно чистий блакитний.

Інтер'єр кухні блакитних квітів

Сучасний дизайн може поєднувати в собі декілька відтінків

Сучасний дизайн може поєднувати в собі навіть кілька відтінків на фасадах меблів однієї кухні.

Інтер’єр кухні блакитного кольору – меблі

У такому інтер’єрі не обов’язково повинні бути присутніми цілком блакитні шафи від верху до низу. В даний час досить популярні кухні сіро-блакитного кольору і бежево-блакитного, а також з білим контрастом. Меблі можуть мати одні й ті ж фронти або різні, блакитними можуть бути тільки нижні шафи або тільки додаткові елементи, наприклад, ручки, фартух, світлодіодні смуги.

Інтер'єр кухні блакитного кольору - мебліАле коли ми наважуємося на цілком блакитний колір меблів, вона буде мати гарний вигляд, виконана з глянцю з металевими ручками.

Блакитний колір стін на кухні

Не обов’язково довго бродити по магазинах у пошуках відповідного кольору фасадів для кухонного гарнітура, якщо ви є його прихильником цієї тональності, ви можете вибрати блакитний колір стін для кухні. Будівельні магазини пропонують найширший спектр шпалер, плитки і фарби для стін, серед яких ви без зусиль підберете ваш улюблений відтінок.

Блакитний колір стін на кухні

Блакитний колір стін на кухні

Фартух з плитки кабанчик, що імітує блакитний цегла допоможе вашій кухні засяяти свіжістю.

Фартух з плитки кабанчик, що імітує блакитний цегла

Відповідність квітів

Не переборщити з кольором. Якщо ваші кухонні шафи блакитні, то стіни і прикраси повинні бути в інших відтінках.

З синім можна поєднувати такі кольори:

 • червоний в обмеженій кількості,
 • трохи зеленого,
 • жовтий,
 • коричневий,
 • білий.

Дуже цікавий варіант – червона скатертина на столі, такого ж кольору серветки на полицях і білі фіранки з червоним кантом.

Дуже ефектно буде поєднання синього з бронзою.

Відповідність квітів в інтер'єрі кухні

При підключенні в інтер’єр кухні зеленого, він може бути присутнім в оббивці стільців, табуретів, в зелених фіранках, шторах або жалюзі, в аксесуарах.

Коли ви плануєте додати на синю кухню трохи жовтого, то можна вибрати жовті абажури і скатертина.

Досить популярне рішення – кухні в біло-блакитному кольорі. Білий може тут бути присутнім в необмеженій кількості, так як він не перевантажує інтер’єр. Сині фасади в поєднанні з білими стільницями виглядають досить оригінально. Тільки не перестарайтеся з яскравими квітами, нехай обідня група, стіни і підлоги в цьому випадку будуть світлими.

Синій колір в інтер'єрі кухні

Аксесуари та доповнення

Якщо ви не хочете сині шафи на кухні, ви можете прийняти рішення про деталі в цьому кольорі. Їх може бути кілька.

Аксесуари та доповнення

Ми пропонуємо, наприклад:

 • блакитний фартух-скіналі з красивим зображенням,
 • пофарбовані в синій дерев’яні віконниці,
 • набір синіх горщиків на підвіконні від самих маленьких, до найбільших,
 • абажур в синьо-біло-блакитних тонах,
 • плед на кухонному дивані,
 • картина або фотошпалери на білій стіні у синій дерев’яній рамі,
 • баночки для спецій,
 • посуд в синій горошок.

Ви можете також придбати синю раковину, холодильник, мікрохвильову піч або інші предмети. Відмінно підійдуть також аксесуари в потрібному відтінку. Не бійтеся експериментувати, кількість доповнень завжди можна змінити в більшу або меншу сторону, при цьому також можна періодично міняти їх розташування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *