Інтер’єр кухні зеленого кольоруІнтер'єр кухні зеленого кольору

Якщо ваш улюблений сезон весна, коли все оживає або літо, коли цвіте все навколо, вам підійде такий клімат в житло. Як це зробити? Можна додати багато квітів і рослин, а також змінити дизайн. Одне з найпростіших рішень – це введення зеленого кольору в інтер’єр. У той час як у вітальні або передпокою цей колір не завжди працює, на кухні він виглядає відмінно. Зелена кухня енергійна і справляє враження близькості до природи. Вона свіжа, весела і «пахне» навесні. Погляньте, як красиво виглядає зелений на кухні.

Інтер’єр кухні зеленого кольору

Це колір природи, символ наступаючої весни, пробудження життя. Іноді він пов’язаний з радістю, свободою і надією. Він приносить свіжість, радість і мир. Як ми можемо застосувати елегантність цього кольору в нашій кухні?

Цей колір є ясним і універсальним. Він створює відчуття безпеки і миру, розслабляє, врівноважує емоції і зменшує стрес. Це ідеальний колір для активних людей, які відчувають труднощі при прийнятті рішень через надлишок емоцій. Він корисний для людей темпераментних, яким важко часом впоратися з емоціями. Цей колір збільшує впевненість у собі і сприяє позитивному мисленню.

Світла, тонка зелень на стінах кухні дозволить повністю розслабитися після довгого робочого дня. Слід також подбати про додаткові аксесуари з тонким акцентом, таких, як рушники, баночки зі спеціями і пляшки (наприклад, оливкова олія, оцет), змішувач або абажури для світильників і бра.

Інтер'єр кухні зеленого кольору

Інтер'єр кухні зеленого кольору

Інтер'єр кухні зеленого кольору

Зелений колір надає заспокійливу дію на нервову систему, розслаблює, регулює кровообіг і покращує роботу серця. Люди, які вибирають цей колір, більш впевнено і з оптимізмом дивляться на світ.

Поєднання кольорів в зеленій кухні

Світлий, темний, холодний, теплий, ніжний, інтенсивний. Оливки, фісташки, малахіт, трава, м’ята, колір морської хвилі, горох, пляшка. Вибір тональності дуже великий. Зелений має дуже багату палітру відтінків, які можуть бути використані в приміщенні. Це дозволяє створювати цікаві, незвичайні композиції. Всі відтінки, без винятку, відмінно покажуть себе на кухні.

Зелений веселий, спокійний, розслаблюючий, дає відчуття близькості до природи і свіжості, при цьому може красиво оживити інтер’єр.

Він добре поєднується з наступними кольорами:

  • коричневим,
  • білим,
  • сірим,
  • жовтим,
  • фіолетовим,
  • відтінками натурального дерева.

Зеленими можуть бути доповнення, стіни або фронти меблів. Вибір, як завжди, залежить від індивідуальних переваг.

У комбінації з коричневим

Поєднання зеленого з коричневим в інтер’єрі кухні. Кухня в кольорах землі? Дуже гармонійне рішення. Зелений зазвичай асоціюється з життям, природою і навесні. У свою чергу, коричневий шпон завжди буде виглядати дуже стильно. Відтінки зеленого можуть бути різноманітні, вибір дуже великий. Наприклад, пастельна кухонні меблі будуть сприяти романтичного стилю інтер’єру.Зовсім по-різному виглядають матові і глянсові поверхні. Слід також враховувати різноманітність варіантів покриттів і їх функціональність. На блискучій поверхні більш помітна бруд і відбитки пальців.

Поєднання зеленого з коричневим в інтер'єрі кухні

Поєднання зеленого з коричневим в інтер'єрі кухні

Ви можете вибрати деревоподібні фасади кухні світлого або темного відтінку коричневого. Фронти в тихому кольорі красиво оживляє зелена стіна. І навпаки, світло-зелені фасади кухонних меблів красиво підкреслить стільниця і фартух зі світлого дерева. Легкість інтер’єру додасть білий колір на підлозі, стінах, стелі, з обідньої групи.

Поєднання зеленого з коричневим в інтер'єрі кухні

Поєднання зеленого з коричневим в інтер'єрі кухні

В гармонії з сірим

Енергія зеленого добре поєднується зі сталлю і сірим кольором на кухні. Він також буде прекрасним фоном для міді, наприклад, на витяжці, раковині або на стіні над робочою поверхнею. Матові фронти з імітацією модного в цьому році сірого бетону може завершити контрастна біла стільниця. Динамічний зелений може вигідно «оживити» спокійні кольори.

В гармонії з сірим

В гармонії з сірим

Якщо ви виберете сірі лаковані фронти для меблів, їх блиск і красу може вигідно підкреслити інтенсивний смарагдовий або пляшковий відтінок. Така комбінація буде виглядати сучасно і елегантно.

В гармонії з сірим

Інтер’єр кухні біло-зеленого кольору

Дуже легке і повітряне сполучення зеленого на кухні з білим кольором і бежевими тонами. Така кухня буде здаватися більшою, ніж вона є насправді.

Інтер'єр кухні біло-зеленого кольору

Вибираючи темні, темно-зелені відтінки, для контрасту варто облямовувати їх білими стільницями або елементами з вибіленого дерева. Світла підлога, стеля і стіни підкреслять красу фасадів.

Інтер'єр кухні біло-зеленого кольору

Якщо ви стурбовані, чи не набридне вам зелена кухонні меблі занадто швидко, ви можете прийняти рішення про доповнення в цьому кольорі – стільцях, шторах, посуді, світильниках або вазах.

Ви також можете вибрати красиві фотошпалери або скіналі в соковитих зелених тонах на фартух кухні білого, бежевого або коричневого кольору.

Інтер'єр кухні біло-зеленого кольору

Інтер'єр кухні біло-зеленого кольоруЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *