Інтер’єр спальні з шпалерами двох видівІнтер'єр спальні з шпалерами двох видів

Спальня є однією з найважливіших кімнат у будь-якому будинку. Тут ми відпочиваємо, оновлюємо сили, тому це місце має суттєвий вплив на наше життя. Залежно від того, який стиль ви віддаєте перевагу, ви можете прикрасити інтер’єр в темних або світлих тонах. Доступні в магазинах шпалери для спальні надають інтер’єру характер і настрій, і їх різноманітний вибір допоможе кожному прихильникові функціональності і естетики знайти щось у відповідності зі своїми очікуваннями. В останні роки дуже модним став дизайн спальні з шпалерами двох видів. Щоб реалізувати ці модні тенденції, слід знати, як поклеїти шпалери в спальні двох видів, як правильно підібрати кольори і візерунки.

Сучасний інтер’єр спальні з шпалерами двох видів

Клімат спальні заслуговують на особливу увагу при створенні дизайну інтер’єру. Шпалери дозволяють домогтися цікавих ефектів, завдяки своїм різноманітним квітам і широкого спектру візерунків.

  • Для тих, хто цінує тихий, приглушений інтер’єр спальні можна знайти багато пропозицій в тонких приглушених тонах від сірого, до м’якої пастелі.
  • Для тих, хто шукає більш рішучі декори можуть знадобитися темно-червоні, коричневі, пурпурні, фіолетові і темно-сині тони або різноманітні рослинні мотиви.

Візерункові мотиви легким і швидким способом можуть змінити інтер’єр нашої спальні. Вони здатні принести елегантність інтер’єру і підкреслять унікальний характер приміщення. Приймаючи рішення використовувати покриття для стін з інтенсивним малюнком варто подбати про його використанні у відповідних пропорціях. Шпалери з виразним узором можна розмістити тільки на одній стіні, наприклад, над ліжком. Це рішення допоможе нам підкреслити зону розташування ліжка. Решта стіни можна покрити шпалерами ніжного, спокійного тону, щоб вони не конкурували з декоративними візерунчастими мотивами над ліжком.

Шпалери в спальні двох видів – фото інтер’єрів

Залежно від стилю, в якому ми прикрашаємо нашу спальню, можна регулювати колір і малюнок покриття для стін. Якщо наша кімната оформлена в класичному стилі, варто вибрати приглушений малюнок, наприклад, квітковий. В сучасні інтер’єри в стилі гламур, ми можемо підібрати багато прикрашені, блискучі покриття для стін.

Гламурна кімната

Гламурна спальня буде цікаво виглядати з квітковими мотивами і покривалом, що нагадує малюнок на стінах. Для гармонії підберіть колір текстилю під колір шпалер або їх деталей, інші стіни краще покрити однотонними шпалерами.

Гламурна кімната

Для гламурного дизайну над ліжком можна придбати візерункове покриття стіни з блиском.

Гламурна кімната

Сучасна спальня з темною стіною

Стіну за ліжком можна зробити темною, навіть чорної або сріблястою, темні кольори оптично зменшує кімнату, якщо ж ми вибираємо світлі інші стіни, а також світлі доповнення, наприклад, білу ліжко і покривала, то кімната не буде виглядати маленькою. Графитная блискуча стіна додасть кімнаті камеральний характер.

Сучасна спальня з темною стіною

Скандинавський стиль

Цей стиль любить світлі тони і дерево. Мотиви ми можемо вибрати і для декору стін, оклеив одну з них візерунком, наприклад, що імітує березу, а другу – імітує деревину з дощок або зробивши її однотонною білою або сірою. Такі рішення дуже популярні останнім часом. Тема стовбурів берези в дизайні житлових кімнат є хітом. Для природної аранжування шпалери з мотивом дерев стануть ідеальним варіантом.

скандинавський стиль

Ніжний делікатний геометричний візерунок з цікавою формулою гармонійно поєднуватиметься з іншими добавками і пастельними або білими стінами.скандинавський стиль

еклектичний стиль 

Поєднання глянсовою стіни над ліжком з блідими іншими стінами і матовою чорною обробкою ліжка дозволяє створити стильний еклектичний дизайн приміщення.

еклектичний стиль

Дизайн спальні з шпалерами двох видів і яскравими акцентами

Червоні або інші яскраві шпалери можуть бути агресивним елементом дизайну. Не варто покривати ними все поверхні, а бажано розбити їх більш світлими відтінками інших стін і інших елементів. Це досить складне мистецтво поєднувати агресивні кольори, щоб не перевантажити аранжування.

Дизайн спальні з шпалерами двох видів і яскравими акцентами

Відтінки сірого

Вся спальня в відтінках сірого може бути обтяжливою, тому варто покрити цим кольором лише окремі елементи, наприклад, стіну над ліжком. При цьому слід дуже уважно підбирати кожен елемент нтерьера. Добре відтіняти благородний сірий колір будуть білі стіни або світло-сірі. У такому інтер’єрі добре виглядатимуть також пастельні і яскраві добавки, наприклад фіолетовий текстиль.

Відтінки сірого Відтінки сірого

Інтер’єр спальні з двома видами шпалер в класичному стилі

Для класичного стилю характерні стримані кольори і позачасова смужка на стінах. Як і в попередніх варіантах дизайну такий узор краще поєднувати з однотонними шпалерами в пастельних тонах, як на фото, представленому нижче.

Інтер'єр спальні з двома видами шпалер в класичному стилі

Покриття, що нагадує текстуру тканини буде також ідеальним на стінах в класичній обстановці. Воно додає в приміщення внутрішній комфорт.

Інтер'єр спальні з двома видами шпалер в класичному стилі

Шпалери тільки на частині стіни красиво підкреслять спальну зону, особливо якщо вони будуть гармоніювати з постільною текстилем. У цьому випадку вони елегантно підкреслюють найважливішу меблі в кімнаті – ліжко.

Інтер'єр спальні з двома видами шпалер в класичному стилі

Шпалери повинні бути хорошої якості, краще вінілові, а на задньому плані можна використовувати бамбукові. Це найпростіший спосіб, який ми можемо використовувати – комбінувати два цих види можна навіть поодинці, без допомоги професіоналів. Є багато варіантів шпалер з чітким, часто дуже цікавим візерунком. Комбінуючи різні кольори, вам варто ознайомитися з інформацією про особливості палітри кольорів в інтер’єрі.

Знову ж таки, в залежності від того, який ефект ви хочете отримати, слід вибирати відповідну тему. Ми можемо виділяти візерунчастим або яскравим покриттям не обов’язково стіну біля ліжка, а також і протилежну або бічну. На стіні навпроти ліжка можна розмістити фотошпалери з цікавим малюнком або з перспективою, що може кардинальним чином змінити інтер’єр і додати йому глибини і простору.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *