Інтер’єр в чорно-білих кольорахІнтер'єр в чорно-білих кольорах

Чорний і білий – це два шляхетних кольору, які разом утворюють пару універсальним способом представляє сприйняття світу. Залежно від культури, ця пара пов’язана з різною символікою. Проте обидва цих кольору мають спільний знаменник – позачасову елегантність. Чорно-білий інтер’єр допомагає створити гармонійний простір, до якого ми повертаємося з задоволенням. Біла фарба на стіні і щіпка спецій у вигляді чорної добавки є ідеальним набором.

Стильний інтер’єр в чорно-білих кольорах

Дизайн інтер’єру в біло-чорних тонах є гарантією ідеальної стилізації, заснованої на гармонії, елегантності і симетрії. Білий колір чудово доповнює чорний і навпаки, тому впродовж багатьох років ця комбінація не виходить з моди.

Білий – колір абсолютний

Чистота і свіжість – найбільш поширені характеристики, які природним чином співвідносяться з білим. Це колір снігу або сукні нареченої, він асоціюється з обстановкою будинків жителів Скандинавії і Японії. Саме в цих місцях можна побачити природне прагнення до мінімалізму.

Стильний інтер'єр в чорно-білих кольорах

Чистий білий приховує особливу силу – він може сконцентрувати погляд, тому що він не відволікає увагу від найважливіших речей у житті. Крім того, він може мати велику кількість відтінків. Це один з небагатьох квітів, який успішно протягом багатьох століть використовується для створення різних моделей одягу. Вибір такого тону, як головного в інтер’єрі будинку узгоджується з принципами симетрії і поміркованості.

Чорно-білий колір в інтер’єрі вітальні

Приймаючи рішення створити інтер’єр в чорно білих тонах, дуже важливо правильно його організувати. Стіни можна покрити світлою матовою фарбою або шпалерами, можна з 3d ефектом. Існує правило, згідно з яким приміщення більшого розміру набагато краще виглядає з матовою поверхнею.

Чорно-білий колір в інтер'єрі вітальні

Дотримуючись цього принципу, ми отримаємо елегантний кінцевий результат, а весь інтер’єр придбає м’якість. Мат не блискучі поверхні не пригнічують інтер’єр і забезпечують прекрасний фон для меблів. Стеля найкраще покрити фарбою з антивідблисків властивостями. Це дозволить замаскувати будь-які недоліки і отримати гарну світлу поверхню.

Чорно-білий колір в інтер'єрі вітальні

Чорний – прекрасне доповнення

Відтінки білого – це чисті природні кольори, вони дозволяють прекрасно виділяти чорний, який в разі, якщо він доданий в помірних кількостях, вносить характер в інтер’єри в чорно-білих тонах. Темні аксесуари можуть бути обрані в залежності від наших індивідуальних переваг. Їх вибір буде визначати характер інтер’єру. Чорно-білий стиль в інтер’єрі вічний, він підходить як для класичних, так і для сучасних аранжувань. Хоча колористка такого житла обмежується тільки двома кольорами, враховуючи переваги світлого фону, нам не потрібно боятися ні пересичення, ні одноманітності.

Інтер’єр чорно-білої кухні буде виглядати дуже елегантно, а добавки і аксесуари підібрати до неї зовсім не складно.

Чорний - прекрасне доповненняЧорний - прекрасне доповнення

Якщо ви хочете облаштувати темна підлога, світлі або темні стіни при цьому слід вибирати, враховуючи розмір і пропорції кімнати.

Чорно-біле поєднання в інтер’єрі та кольорові добавки

Ми можемо вибрати один провідний акцент або жонглювати безліччю кольорових доповнень, але таке рішення вимагає почуття стилю. Дуже добре виглядають аксесуари в смужку. Цікавий ефект може бути отриманий, якщо ви використовуєте чорно-білі шпалери в інтер’єрі. Візерунки на шпалерах, що повторюються на декоративних добавках, повинні бути засновані на балансі, щоб весь інтер’єр мав гармонійний вигляд.

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

У цьому стилі слід використовувати декоративні подушки, штори і килими. Смуги будуть добре виглядати на текстилі. У світлому просторі відмінно виглядають чорно-білі картини і фотографії, які можуть бути розміщені на стіні в досить великих кількостях. Вони самі по собі є відмінною декорацією і, крім того, приносять нотки ностальгії кімнаті, так що вона набуває індивідуальний характер і розповідає унікальну історію про власників житла.

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

Цікава композиція – це тема, в основі якої шахівниця. Вона може бути реалізована у вигляді плитки для підлоги-гламур на кухні або у ванній кімнаті.

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

Якщо для вітальні ми вибрали стіл з темного дерева, то можна підібрати до нього контрастні світлі стільці. Варто подумати також про новаторський, шикарному освітленні. Це можуть бути ретро-лампи розжарювання на кабелях з чорними патронами, підвішеними в кластері на різній висоті, або соло на красивою підставці – це буде виглядати вражаюче і дуже сучасно.

Чорно-біле поєднання в інтер'єрі та кольорові добавки

Білий ми можемо заповнити будь-яким вмістом, будь-якими аксесуарами, які представлять в інтер’єрі квартири відмінний розповідь про себе – етапах життя, стилі та вподобання. Стильне і зі смаком обставлений внутрішній простір, можна створити за допомогою яскравих добавок.

Фото інтер’єру в чорно-білих кольорах з яскравими добавками і акцентами представлені нижче. Не перестарайтеся з кількістю різнокольорових добавок, інакше інтер’єр втратить свій вишуканий вигляд.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *