Інтер’єр з цегляними стінамиІнтер'єр з цегляними стінами

Вітальня або спальня з цегляною стіною має еклектичний характер. Вона поєднує в собі романтику і індустріальний стиль. Плануючи дизайн інтер’єру стіни з цеглою, варто ознайомитися з різними способами і методами, що дозволяють досягти бажаного ефекту в обробці стін, їх є декілька. Ми запропонуємо кілька ідей і порад, як зробити цегляну стіну в інтер’єрі, а також галерею фотографій.

Сучасний інтер’єр з цегляними стінами

Цегла – це дуже старий матеріал, який використовується протягом багатьох століть в архітектурі. До недавнього часу він був пов’язаний тільки з матеріалом, використовуваним в зовнішніх стінах будівлі. Проте, протягом деякого часу все частіше і частіше ми зустрічаємо його в якості оздоблювального матеріалу в інтер’єрі.

Цегляна стіна має багато переваг:

 • її поверхня фактурна і, отже, більше переломлює світло, надаючи стіні 3D-ефект;
 • вона вписується в будь-який стиль інтер’єру (в сучасний – в стилі лофт, в білому оформленні – в скандинавський стиль, а так само в класичний і сільський);
 • є хорошим теплоізолятором і звукоизолятором;
 • надає інтер’єру теплий дружній мікроклімат;
 • при відповідному захисті її дуже легко утримувати в чистоті.

Однак, цегляна стіна в квартирі має і деякі недоліки. До недоліків і труднощів, пов’язаних з використанням цього матеріалу на стіні в квартирі відносяться:

 • значна питома вага цегли – якщо належить зробити таку обробку «з нуля», варто переконатися, що конструкція стіни досить міцна, щоб витримати таке навантаження;
 • ця структурна поверхню вимагає тонування інших елементів інтер’єру, так щоб стіна не пригнічувала інтер’єр.

Плануючи дизайн з цегляною стіною в інтер’єрі, можна застосувати різні способи і методи, що дозволяють досягти бажаного ефекту, а їх є кілька.

Стіна з натурального цегли: видаляємо штукатурку

Якщо ви щасливі власники квартири зі стінами з цегли, можна видалити штукатурку на одній стіні і оголити натуральний вигляд стіни. Це рішення, здається дуже простою процедурою, але воно не позбавлене проблем.

Видалення штукатурки слід проводити з великою ретельністю і точністю, щоб не порушити поверхню цегли. Часто видалення штукатурки неможливо, якщо штукатурний шар має велику товщину і міцно прилипає до стіни. В цьому випадку вам потрібно буде відновити відколи на поверхні окремих цеглин, переважно за допомогою шпаклівки. Ця операція забирає багато часу і вимагає великої точності.

Фарбування цегли фарбою

Пам’ятайте також, що після оголення стіни вам доведеться пофарбувати її, щоб отримати однорідний колір по всій поверхні. Порядок фарбування цегляної стіни фарбою наступний:

 1. Перед фарбуванням поверхня повинна бути очищена дротяною щіткою.
 2. Потім поверхню слід протерти вологою тканиною з милом.
 3. Стіна повинна бути загрунтована відповідною ґрунтовкою для цегли.
 4. Тепер можна фарбувати. Щоб правильно пофарбувати стіну можна використовувати акрилову фарбу на водній основі. Оскільки цегла дуже пористий, фарбування слід повторити, принаймні, двічі.

Не рекомендується фарбувати таку поверхню фарбою, що імітує колір цегли. Для дизайну дуже добре підходить фарба білого кольору – така біла стіна підходить як для скандинавських інтер’єрів, так і для затишних кімнат в стилі прованс або в сільському стилі.Нова цегляна стіна в квартирі

Нова цегляна стіна в квартиріЯкщо ви тільки плануєте поставити нові стіни в кімнаті, то можна зважитися на стіну з цегли. Звичайно, ви повинні спочатку переконатися, що такий вантаж є прийнятним для міжповерхових перекриттів, якщо ви плануєте стіну на другому поверсі.

Якщо будівництво цілої стіни не ваш варіант, то можна вибрати рішення легше, це може бути стовп або колона.

Нова цегляна стіна в квартирі

Для того, щоб отримати ефект нерівній поверхні, варто вибрати цегла вже використаний, з розібраної раніше стіни, але в хорошому стані, без сколів. Кладка цегляної стіни в інтер’єрі, що не будуть обштукатурено, вимагає більшого догляду.

Розчин повинен бути рівним, а саме його застосування повинно бути виконано дуже акуратно. В кінці вся поверхня повинна бути просякнута. Найкраще використовувати для цього безбарвні просочення, які не змінять колір матеріалу. Також можна забарвити поверхню фарбою, як описано в методі вище.

Цегляні стіни з плитки

Цегляні стіни з плиткиЦе рішення є імітацією кладки цегли облицювальної настінного плиткою під цеглу. Цей метод буде працювати ідеально, якщо ми хочемо домогтися природного, зістареного зовнішнього вигляду, але ми не можемо використовувати існуючі стіни, побудовані з цегли. Оздоблення кірпічеподобной плиткою досить популярна останнім часом.

Найбільшими перевагами цього методу є, безсумнівно, простота монтажу і ціна.

Але це не справжній цегла, і тому, оброблена таким чином поверхня не буде виглядати так само природно, як зроблена з цього цегли.

Інтер'єр з цегляними стінамиЯкщо ви зважилися на цей тип обробки, то доведеться витратити час і вибрати один з незліченних видів поверхонь і квітів плитки – сірого різних відтінків, графіту, кольору червоної цегли, білого і бежевого.

На ринку є і плитки з цементним розчином, що значно скорочує витрати і зусилля на оздоблювальні роботи, а також кутові плитки. Такі кірпічеподобние пластини тонше і легше, ніж облицювальну цеглу. Завдяки цьому виконувати обробку легше, крім того, плитка займає менше місця з точки зору товщини покриття.

Оскільки на ринку є багато виробників таких продуктів, а також і самої плитки кілька типів, її установка повинна бути скоригована відповідно до вказівок виробника. Очевидно, що поверхня стіни, на якій планується розташування цього типу плитки повинна бути якомога більш рівною, очищеною від пилу, сміття, фарби і належним чином загрунтованной.

Таким чином, існує кілька варіантів створення «цегляного» декору в інтер’єрі. Безумовно, кожен з них має свої особливості як по трудовитратах, так і за зовнішнім виглядом.

Однак, незалежно від способу установки, таке покриття виглядає дуже декоративно і стильно. Воно здатне перетворити будь-яку кімнату, ставши родзинкою дизайну, тому витрати на таке покриття з лишком окупаються.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *