Інтер’єр з темним підлогоюІнтер'єр з темним підлогою

Пол робить дуже великий вплив на зовнішній вигляд кімнати. Величезна кількість видів деревини дозволяє підібрати текстуру і колір підлоги відповідно до індивідуальним стилем і характером практично до будь-якого інтер’єру. Як облаштувати інтер’єр кімнати з темними полами, щоб він був затишним і стильним, які підлогові покриття допоможуть реалізувати наші ідеї, як підібрати інші елементи інтер’єру (колір стін і шпалер, меблі, двері) – про це піде мова в цій статті.

Інтер’єр з темним підлогою – особливості дизайну

Шоколадний акцент на підлозі є чудовою відправною точкою при організації великої площі практично будь-якого стилю. Темна підлога в інтер’єрі вітальні дуже толерантний і надає кімнаті теплу і затишну атмосферу. Чорний дерев’яна підлога добре поєднується зі світлими і темними дверима і стінами.

Темна підлога і світлі стіни в інтер’єрі, які двері?

Темна підлога і світлі стіни в інтер'єріЯкщо ви зважилися на темна підлога, світлі або темні стіни вибрати – це питання буде дуже актуальний.

Темно-коричневе покриття для підлоги добре поєднується зі світлими стінами і елементами інтер’єру, які мають глянсову світлу поверхню. Крім того, воно відчуває себе прекрасно в компанії благородних матеріалів, наприклад, металу і скла.

У великій вітальні коричневий підлога дозволяє підтримувати ефект затишку, проте в маленькій зробить кімнату візуально занадто темною і тісною. У поєднанні зі світлими стінами, темна підлога і темні двері в інтер’єрі, а також вікна з коричневими рамами і меблі темного кольору створюють сильний контраст, який дозволяє ефективним і цікавим способом організувати інтер’єр.

Темні двері і підлогу в інтер’єрі – фото

Темні двері і підлогу в інтер'єрі - фото

Білі двері і темна підлога в інтер’єрі – фото

Білі двері і темна підлога в інтер'єрі - фото

Білі двері і темна підлога в інтер'єрі - фото

Прийнявши рішення про темному підлогове покриття, можна вибрати одну з класичних європейських порід деревини, а також цікаві види екзотичних порід дерева. Які види деревини підійдуть?

Темна підлога в інтер’єрі з екзотичних порід дерева – цікаві кольори і виняткова міцність

Важливими перевагами екзотичних порід дерева є їх міцність і хороші технічні параметри. Серед інших порід, екзотичні сорти відрізняються дуже різноманітною гамою кольорів. Крім того, з плином часу вони виглядають ще ефектніше, тому що час сприяє збагаченню деревини – вона може поглибити і зміцнити свій колір, тим самим підкреслюючи свою природну слоистость і красиву текстуру.

До недавнього часу, темний дерев’яна підлога був пов’язаний тільки з екзотичними видами деревини. Їх головна перевага, крім престижного характеру – це довговічність. Деревина мербау, талі і ятоба має високий коефіцієнт Бринелю, що робить її однією з найміцніших на ринку. З цієї причини такий матеріал особливо рекомендуються для приміщень, які виключно сильно експлуатують, наприклад, холи і передпокої.

Довідка: Коефіцієнт Бринелля використовується для позначення ступеня твердості матеріалу. За ГОСТом його записують без одиниць виміру. Твердість, визначена за цим методом, позначається HB, де H -твёрдость, B – Бринелля. Вимірювання твердості по Бринеллю регулюється ГОСТом ГОСТ 8.062-85.

Розглянемо докладніше деякі види деревини.   • венге. Відтінки венге знаходяться в діапазоні від шоколаду до коричнево-чорного кольору з фіолетовими відтінками. Венге дуже тверда деревина з чудовою стабільністю. Завдяки високій стійкості до стирання вона ідеально підходить для приміщень, де підлогу сильно експлуатується, наприклад, в холі або в коридорі.венге
  • Іпе (Лапачо). Дошка з лапачо, завдяки високій щільності і твердості деревини, характеризується винятковою міцністю і високою стійкістю до механічних пошкоджень. Вона успішно покаже себе, як настил для громадських об’єктів. Лапачо не боїться води, тому вона може бути використана у ванній кімнаті і навіть у сфері SPA.Іпе (Лапачо)
  • палісандр. Палісандр характеризується деревиною коричнево-темно-фіолетового кольору, з характерним для цього виду смугами. Як і будь-яка екзотична деревина, палісандр також відрізняється високою твердістю і стійкістю до стирання.палісандр
  • американський горіх. Такий дерев’яний настил створює унікальну атмосферу в приміщенні в залежності від кута падіння світла. Під впливом сонячного світла він візуально змінює колір від чорного до фіолетового, і до різних відтінків коричневого. Деревина волоського горіха важка, тверда, пружна і стійка до дроблення.американський горіх

Тонований темна підлога з традиційних порід деревини

Прийнявши рішення ввести в дизайн інтер’єру темна підлога, слід також звернути увагу на деревину вітчизняних порід. Незважаючи на те, що наші місцеві види не є настільки ж захоплюючими за колірною гамою, як екзотичні, завдяки сучасним технологіям і методам фарбування, ми можемо отримати покриття, яке візуально важко відрізнити від екзотичного.

Тонований темна підлога з традиційних порід деревини

З розвитком технологій і передових методів фарбування, традиційний підлогу з європейських порід деревини тепер доступний в дуже широкому діапазоні кольорів. В тому числі, ми можемо використовувати надзвичайно представницькі відтінки шоколаду і чорних лісових ягід. Це рішення в даний час дуже популярна не тільки з економічних причин, а й завдяки високій якості статі, яке ми в результаті отримуємо.

Зміна тону дощок досягається шляхом введення в деревину або на поверхню матеріалу субстанції, яка надає їй необхідний колір. Інший спосіб полягає в зміні хімічного складу натуральної деревини та створення таким чином нового, більш темного кольору на поверхні.

Темні підлоги листяних порід, як правило, добре поєднуються з елегантними меблями з натуральних матеріалів. Додані в помірних кількостях в інтер’єр прості форми, виготовлені з каменю, металу, скла або дерева також є союзниками в збалансованій організації такого простору.

Чорний дуб

Дуб вважається найбільш цінним видом деревини в нашій країні. Він важкий, твердий і характеризується особливо високою стійкістю до стирання. Чорний дуб утворюється при хімічній обробці деревини. Під час цього процесу її обробляють аміаком в газоподібному формі при високому тиску. Результатом цього процесу є зміна кольору деревини до темно-коричневого або чорного. Така дубова дошка набагато твердіше, ніж дошка з необробленого дуба.

чорний дуб

Темно-коричневий підлогу в інтер’єрі

Вибираючи дошки екзотичних або традиційних порід, варто пам’ятати, що підлогу такого кольору оптично зменшує кімнату. Тому, ми повинні вибирати його тільки для просторих і добре освітлених приміщень або об’єднати білі стіни і темна підлога в інтер’єрі, така комбінація врівноважує простір. Темні підлоги зроблять практично будь-яку кімнату затишніше і тепліше, при цьому їх прихильники стверджують, що вони мають характер, агресивність і шляхетність. Ідеально поєднуються з ними меблі і аксесуари з металу, скла, каменю і навіть плетені вироби.

білі стіни і темна підлога в інтер'єрі

Меблі повинні мати геометричні, правильні форми. Якщо вам подобається англійський стиль, колоніальний або гламур – такий інтер’єр вам точно припаде до душі. Також відмінно підходить такий дизайн для кімнат в стилі вінтаж.

Темно-коричневий підлогу в інтер'єрі

У великій кімнаті ми можемо дозволити собі темні меблі, але якщо ми маємо справу з відносно невеликим простором, то ідеальної буде меблі, виготовлені зі сталі і скла, або матеріалів в світлих тонах, які додадуть відчуття легкості.

Темно-коричневий підлогу в інтер'єріТемні підлоги підійдуть під практично будь-який колір стін. Однак просто чиста, біла суцільна стіна буде трохи «кусатися» з підлогою. Такий інтер’єр може бути трохи втомленим і занадто контрастним. Тому краще вибрати будь-які теплі кольори, наприклад відтінки бежевого.

Ви можете, при бажанні, з успіхом використовувати також трохи більш мужній, сильний колір на одній стіні, наприклад, за телевізором або ліжком.

На жаль, незважаючи на багато візуальні переваги, темні підлоги набагато більш «уразливі» до пилу і бруду, а також на них набагато більше помітні всі види подряпин. В цьому випадку не обійтися без частого прибирання. Якщо ви хочете уникнути цього, досить вибрати стать, оформлений під старовину, який за визначенням має деякі недоліки, а також підкреслює природне розташування візерунків текстури і вузлів натурального дерева.

Темно-коричневий підлогу в інтер'єрі

Таким чином, при виборі підлогових покриттів завжди слід пам’ятати, що це рішення на багато років. Використовуйте здоровий глузд, смак і бачення того, як приміщення буде виглядати в майбутньому при експлуатації. Також важливими є архітектурні аспекти, такі як розмір дощок, їх розташування, освітлення статі. В даний час вибір дуже широкий, і ви, безумовно, можете знайти ідеальний колір, відтінок, тип підлогового покриття і бажану породу деревини.

Якщо у вас є які-небудь сумніви, то краще перед прийняттям остаточного рішення звернутися за порадою до дизайнера. Кваліфікований і досвідчений фахівець допоможе зробити оптимальний вибір. Хоча підлоги в темних відтінках менш універсальні, ніж у світлих тонах, вони можуть додати інтер’єру більш оригінальний характер.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *