Інтер’єр залу – сучасний стиль, дизайн сучасного залу в квартиріІнтер'єр залу - сучасний стиль, дизайн сучасного залу в квартирі

Сучасні інтер’єри не для всіх – їх суворість стримує тих, хто любить затишні кімнати, повні декоративних дрібничок. Модерний стиль був створений як противага достатку орнаментів дев’ятнадцятого століття. Його девіз став вироком, який виголосив знаменитий архітектор Луї Салліван: «форма слідує за функцією». В інтер’єрах, в яких функціональність головний принцип, мало місця для декоративних аксесуарів.

Відкритий простір, мінімалізм в обладнанні, трохи тонкої обробки, трохи кольору, і все добре приправлене дрібкою індустріалізму. Дізнайтеся, як прикрасити ваш зал в ультрасучасному стилі!

Інтер’єр залу – сучасний стиль

Сучасний стиль інтер’єру поєднує в собі мінімалізм і практичність, які отримують визнання серед людей, що цінують просту естетику інтер’єру і, отже, порядок і гармонію. Зустрітися з рецептами сучасного життя.

Зал – це особливе місце в кожному будинку або квартирі. Тут ми відпочиваємо, розважаємося і приймаємо бажаних гостей. Хоча традиція проводити час в цій кімнаті не змінюється, з плином часу трансформується її інтер’єр. Все більше і більше людей хочуть знати, як організувати дизайн сучасного залу в квартирі, не забуваючи про комфорт і зручність.

Відкритий простір в інтер’єрі залу

Це може бути досягнуто шляхом зменшення безладу, при його наявності, і усунення обмежень у вигляді перегородок, а також за рахунок використання різних оптичних конструкцій, таких як відповідне освітлення, яскраві кольори стін і підлоги, або дзеркала. Оптичні ефекти дозволяють досягти прозорі матеріали, наприклад, скло візерункове для міжкімнатних дверей.

Мінімальне обладнання та меблі сучасного залу в квартирі

Кількість меблів в кімнаті має бути зведено до мінімуму. Більш того, найкраще вибрати предмети меблів в природних, світлих кольорах і простий, геометричної форми.

Інтер'єри однокімнатних квартир в сучасному стилі фото

Інтер’єри однокімнатних квартир в сучасному стилі фото

Тонкі прикраси і декорації в сучасному стилі

Модерновий інтер’єр підтримується принципу «чим менше, тим краще». Обставляючи зал, варто зробити акцент на одну виразну деталь, наприклад, лампа, живопис, диван, журнальний столик, що додасть приміщенню набагато більше естетичний образ, ніж використання безлічі дрібних прикрас.Дизайн сучасного залу - актуальні матеріали

Дизайн сучасного залу – актуальні матеріали

На стінах вітальні можуть знайти себе: фарба (бажано в світлих тонах, наприклад, біла, бежева, сіра), бетон, каміння плитки, а також дерев’яні панелі для стін. Цікавим і трохи контрастним доповненням до них будуть скляні, хромовані або з нержавіючої сталі декорації.

У дизайні сучасного залу в квартирі також не можна пропустити дерево. Воно використовується в різних формах – у вигляді панелей для підлоги, полотна двері, стінових панелей і меблів, це дозволяє створити теплу атмосферу, дерево добре взаємодіє з іншими матеріалами. Ми сміливо можемо охарактеризувати його як важливий елемент стилю модерн і найважливіший компонент сьогоднішнього життя.

Домінуючі кольори в модерновому інтер’єрі, перш за все:

  • чорно-білий,
  • різні відтінки сірого,
  • відтінки коричневого,
  • відтінки бежевого кольору.

До них варто підібрати поодинокі індивідуальні штрихи й акценти яскравих кольорів – жовтого, червоного або синього кольору.

Простір грає величезну роль в інтер’єрах в стилі модерн і хай-тек – якщо це можливо, можна об’єднати кімнати, створивши інтер’єр кухні вітальні, сучасні ідеї яких удосталь представляють дизайнери. Вітальня з обідньою зоною і кухнею є ідеальним рішенням. Сучасні трикімнатні квартири, інтер’єр яких дозволяє зробити відкриту кухню, можна обладнати в сучасному стилі, значно розширивши простір. Не забувайте про забезпечення достатньої кількості світла. У великих приміщеннях слід обмежити кількість меблів, так, щоб залишити якомога більше вільного простору.

Один з найвідоміших сучасних архітекторів і дизайнерів Ле Корбюзьє одного разу сказав, що «будинок – це машина для проживання». У цій заяві він уклав модерністська захоплення технологіями і прагнення до максимальної функціональності. Слідуючи декільком радам, ви можете легко створити свій власний дизайн інтер’єру сучасного залу в квартирі.

Прямі лінії, паралельні або перпендикулярні можуть бути використані в якості декоративних мотивів, вони також є основою для просторової організації, що створить враження геометричного порядку і гармонії.

Мінімалізм в першу чергу зобов’язує позбутися непотрібних прикрас і декору. Для модернового дизайну дуже добре підходять шафи і полиці, вбудовані в стіну, що дозволяє приховати необхідні дрібниці від очей сім’ї.

Нержавіюча сталь і хром є фаворитами модних дизайнерів. Столи і столики зі сталевими або хромованими ніжками, а також стільці, крісла та дивани зі сталевими елементами безпосередньо пов’язані з сучасним стилем. Що стосується меблів, то часто використовується меблі зі скла, дерева та шкіри.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *