Інтер’єри стельових штор, штори в зал на стельовий карнизІнтер'єри стельових штор, штори в зал на стельовий карниз

Елегантно оформлений вікно дозволяє нам насолоджуватися видом, розташованим позаду нього, і покращує настрій людей в кімнаті. Декор вікна тканинами допомагає приховати непривабливі радіатори або непривабливий вигляд з на вулицю, якщо він є. Це прикраса, яке завжди зігріває інтер’єр.

Правильний декор вікна і оптичні ілюзії

Іноді правильно обраний декор вікна може також впливати на оптичне збільшення пропорцій кімнати. Допомагають оптично збільшити висоту стель в інтер’єрі стельові штори.

стельові штори

Фіранки від стелі до підлоги виглядають більш гідно і офіційно. А короткі фіранки краще повісити на невеликих, вузьких вікнах, хорошою ідеєю буде поєднувати короткі і довгі штори для кухні з балконними дверима. Якщо ви хочете розширити невелике вікно, встановіть карниз як можна вище, ідеальним рішенням в цьому випадку буде стельовий карниз для штор в зал, фото якого ви можете побачити нижче.

стельовий карниз для штор в зал
Вузькі вікна будуть здаватися більш широкими, коли ви повісите фіранки у вітальні на довгу гардину. Зміцнити цей ефект допоможуть тканини з великою кількістю складок.

Цікава стаття по темі – Як повісити штори без карниза

Щоб повісити під стелю штори в зал, стельовий карниз стане зручним рішенням.
При цьому типі кріплення фіранки кріпляться до рейці і повинні бути зшиті у відповідній манері з елементами, які дозволяють це зробити. Існують спеціальні системи, що утворюють рівномірні складки, вони є зручним видом закріплення фіранок. Складки можуть бути одно-, дво- і трехфалдовие. Чим більше кількість складок, тим більше буде потрібно матеріалу.

Стельові штори в зал

Їх можна шити з різних тканин – прозорих, товстих і тонких. При цьому декорі вікна використовуються спеціальні металеві або пластикові карнизи для штор стельові. Простота у використанні, легкість в монтажі і навішування тканин – це велика перевага рейок на стелі над традиційними гардинами.

Така система з фіранкою зі складками може бути модною прикрасою в сучасному інтер’єрі, а також добре захищати кімнату від сонця.

Стельові штори в залЗалежно від типу інтер’єру сучасного або класичного, слід вибирати тканини. Це можуть бути тканини гладкі, без візерунків, з натуральних волокон бавовни і льону, а також з високоякісного синтетичного волокна. Це можуть бути гобелени різної тематики, натхненні останніми тенденціями в дизайні інтер’єрів, які дозволяють виконати модний декор. Пластикові та алюмінієві шини характеризуються легкістю ковзання по ним фіранок і на додаток до класичного простому способу їх використання, вони можуть мати електропривод.

Електричні карнизи для штор – це дуже зручне рішення, яке значно спрощує процес зашторювання вікон. Після визначення довжини карниза і фіранки і їх монтажу користувач отримує повний механізм, який включає, серед іншого, і світильники на стелю, а також електропривод з регульованою кінцевої позицією, що сприяє створенню елегантною і дуже сучасною декорації вікон. З ними ви можете управляти закриттям вікна фіранками за допомогою пульта дистанційного керування.

Електричні карнизи для штор

Такий декор поєднується з іншими видами віконних декорацій. Відмінно сюди підходять римські штори, а також дерев’яні жалюзі.

Карнизи стельові для штор в інтер’єрі можуть бути наступних видів:

  • гардини навісні,
  • стельові карнизи металеві,
  • карнизи пластикові.

Також вони розрізняються за кількістю рядів для фіранок:

  • однорядні,
  • дворядні,
  • трьохрядні.

Такі прості рішення також можуть бути використані для поділу простору в приміщеннях, вони дуже ефективно забезпечують зонування вітальні та спальні 18 кв м.

ефективно забезпечують зонування вітальні та спальні 18 кв м

Якщо ви хочете підвісити під стелю штори в спальню, стельовий карниз також стане хорошим вибором.

Таким чином, сучасні рішення дозволяють дуже ефективно впливати на візуальні ефекти в інтер’єрі нашого житла. За допомогою досить простих і часто недорогих пристосувань можна візуально розширити невеликі кімнати, змінити їх конфігурацію на більш пропорційну, а також виконати зонування простору в кімнатах, при необхідності.

Дуже добре для зонування підходять напівпрозорі легкі тканини, які надають кімнаті легкість і не забирають простір, на відміну, від гіпсокартонних перегородок, що має значення в разі економії простору в малогабаритних квартирах. Вибравши пристосування більш високої цінової категорії можна домогтися ультрасучасних інтер’єрів з автоматизацією процесу зашторювання, що дуже зручно і виглядає просто фантастично. При цьому такі системи мають додатковими функціями, наприклад, підсвічуванням. Така система здатна перетворити ваше житло і стати однією з ключових деталей дизайну сучасної квартири або будинку.

Інтер’єри стельових штор – фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *