Як можна прикрасити кухню, стіни кухні квітами і дрібницями, фото
Кухонні прикраси – це досить широке поняття. Що ми можемо насправді зробити для нашого інтер’єру, щоб він став цікавим? Ми підготували 10 незвичайних ідей, які дозволять змінити інтер’єр швидким і простим способом. Що можна замінити, варіанти, як прикрасити кухню своїми руками з фото, як використовувати світло, квіти і рослини? Кілька надихаючих ідей можуть стати в нагоді і доставлять трохи задоволення.

Прикраси фасадів шаф

Що можна зробити, щоб меблі виглядала свіжою і сучасної? Нерідко для цього використовують не настільки сучасну ідею для повної зміни поверхні меблів – наклейки. В даний час наклейки виготовляють для різних застосувань – також є і кухонні. Вони характеризуються міцністю і довговічністю, так як адаптовані до частих забруднень і очищення. Якісні наклейки повинні бути ламіновані і захищені від подряпин і бруду. Такий декор підходить для вологого витирання і навіть допускає використання делікатних миючих засобів.

І який ефект ми можемо отримати? Наприклад, така різнобарвна меблі, як на фото нижче. Якщо нам потрібно швидко прикрасити білу і мінімалістську меблі, ми можемо зробити це, використовуючи кухонні прикраси у вигляді декількох кольорових наклейок. І навпаки – можна створити єдиний білий колір на фронтах за допомогою серії білих наклейок. Як швидкий і простий спосіб оформлення, рішення виразно виконує своє завдання.

Як прикрасити плитку на кухні, фото

Можна використовувати ту ж техніку для прикраси плитки над робочою поверхнею. Ми можемо покрити старі або невдалі стилістичні фрагменти плиткових стін фарбою або використовувати самоклеящуюся плівку.

Однак ефект, який ми хочемо досягти, повинен бути добре продуманий. Слід також пам’ятати, що такі прикраси для кухні, безумовно, є тимчасовим рішенням, що вимагає періодичного оновлення, а в довгостроковій перспективі зажадають заміни старого покриття. Це гарна ідея для малобюджетного способу освіження інтер’єру.

Як прикрасити стіну на кухні

Оформлення фартуха над стільницею

Фартух над робочою зоною зазвичай обробляють плиткою. Це традиційний спосіб поширений в чому завдяки тому, що в минулому просто не було іншого матеріалу. Однак в даний час, завдяки широкому спектру оздоблювальних матеріалів над стільницею можна розмістити камінь, дерево і скло.

Фартух – це досить чутливе місце і в той же час дуже важливе з точки зору дизайну інтер’єру. З одного боку, матеріал, який ми там розміщуємо, повинен бути стійкий до плям, а також частою мийці. З іншого боку, стіна на кухні повинна бути ефектною, візуально привабливою. Ось чому важливо вибрати правильний оздоблювальний матеріал, який буде відповідати всьому дизайну інтер’єру. Ось кілька прикладів – ідей для оформлення фартуха і стін.

Якщо висячі шафи не уявляють собою набір з фартухом, плитка може бути прикрашена карнизом або цоколем. Завдяки таким деталям, поверхня стіни стає ефектною прикрасою кухні.

Шпалери за склом. Можна, наприклад, розмістити свою улюблену фотографію або шпалери за прозорим склом, створюючи неповторну атмосферу на кухні. Таке оформлення можна міняти, коли нам стає нудно.

Є інші ідеї оформлення фартуха, про які можна почитати в наших статтях:

 • скляна плитка;
 • фартух під цеглу;
 • скляні панелі;
 • фартух кабанчик;
 • мдф з фотодруком;
 • дешеві фартухи.

Фарбування стін

Зміна кольору стін – це швидкий і недорогий спосіб, що дозволяє повністю змінити характер кімнати. Таким чином можна відобразити свою індивідуальність, порушити монотонність традиційних білих стін. Ідеальним буде ніжний, але в той же час оригінальний колір – кава з молоком, персиковий, світло-жовтий, завдяки яким центр сімейного життя придбає теплу, доброзичливу, гармонійну атмосферу. Яскраві, енергійні відтінки дозволять кухні оживати, надаючи їй життєрадісний сучасний характер.Фарбування стін у віконних рам

Якщо важко вибрати сміливий колір стін, можна поекспериментувати з невеликими ділянками стіни. Наприклад, з віконними прорізами. Це хороший спосіб, як прикрасити вікно на кухні. Освіжаючі і глибокі відтінки синього зроблять всю кухню витонченою, а якщо стіни будуть оформлені в більш світлому відтінку – можна оптично отримати враження більшого простору. Цікавою ідеєю буде також поєднання білих стін з віконними прорізами в енергійному помаранчевому або інтенсивному зеленому кольорі.

Фарбування внутрішньої частини шаф

Яскравий кольоровий акцент всередині шаф – це гарантія посмішки на обличчі при кожному відкритті. Відмінні кольорові акценти всередині шаф гарантують гарний настрій кожного разу, коли ми їх відкриваємо. Ті, хто шукає ще більш цікавий ефект, можуть зняти дверцята верхніх шаф і помилуватися їх відкритими, барвистими життєрадісними інтер’єрами. Якщо вміло використовувати контраст, поєднуючи білі стіни і краю шаф з інтенсивними квітами інтер’єру, ефект порадує найвимогливіших гостей!

Заміна окремих елементів

Кухонний простір зазвичай щільно обставлено меблями і предметами інтер’єру. Воно складається з навісних шаф і тумб. Важко знайти елементи, які ми могли б легко замінити в окремих примірниках. Як правило, заміна одного елемента включає вимушену заміну наступного. Незважаючи на це, ідея заміни окремих предметів – ще один спосіб метаморфози інтер’єру. наприклад:

 • можна замінити звичайні стільці незвичайними, з веселими формами, наприклад, у формі крісла-качалки;
 • можна замінити лампу або світильник;
 • добре працює заміна аксесуарів – гачків, штор, скатертин або рослин.

За деякими з цих аспектів ми зупинимося більш детально.

Зберігання кухонного обладнання

Зберігання може бути способом експонування деяких елементів кухонного обладнання, а також – це пошук вдалого варіанту організації простору і розстановки об’єктів. Тут є два способи управління кухонним обладнанням:

 1. Перший спосіб – все повинно бути на виду, під рукою, але в безтурботне порядку. Прихильники цього способу прагнуть схопити молоток, елегантні цвяхи або гачки і розмістити їх в різних частинах кухонних меблів або в різних місцях на кухні. Вони є шанувальниками натуральних матеріалів, теплих, домашніх інтер’єрів в стилі прованс або сільському.
 2. Другий спосіб – це школа порядку. Прихильники цього способу вважають, що треба все аксесуари максимально прибрати з очей геть. Тут немає місця для недбалого ставлення предметів – кожна річ має тільки своє виділений простір. Все по можливості заховано за фронтами шаф, де панує королівство порядку. Будуть корисні готові модулі, які можуть бути придбані у окремих виробників в окремих примірниках.

Освітлення

Освітлення також може стати декоративним елементом інтер’єру. Звичайний, невід’ємний елемент кухні – їдальня, а разом з нею – стіл і стільці. Що в цьому складі надзвичайно важливо? Висить над столом лампа. Лампу можна легко і швидко замінити, тут можливості практично не обмежені. Можна спробувати замінити абажури і зробити це по-різному – наприклад, через нову покупку або зробити новий абажур своїми руками.

Як можна прикрасити кухню квітами і рослинами

Відмінним рішенням буде додавання рослинності в інтер’єр. Способів дійсно багато!

 1. Перший спосіб – це підвісні горщики в кашпо. Вони можуть бути закріплені на певній висоті стіни або висіти на декоративних шнурах на стелі. В якості власника цілком може виступати декоративна гілка дерева або металевий стрижень, який буде вписуватися в сучасний дизайн інтер’єру.
 2. Другий спосіб – це комбінація з горщиків на столі або на підвіконні. Ця пропозиція сподобається своєю простотою і природністю, тому воно буде вписуватися в геніальні і нетрадиційні інтер’єри в різних стилях.

Ще один спосіб розміщення рослинності на кухні – поставити горщики на поличках над стільницею або над раковиною. Якщо тільки у нас є час і ідеї, це, безумовно, буде одним з найкрасивіших елементів в інтер’єрі. Просту форму можна успішно доповнити яскравими або незвичайними горщиками з характером і історією. Хоча, звичайно, ми можемо відмовитися від цього авангарду на користь простих форм.

Аксесуари та декорації

Кухонні прикраси також можна зробити незвичайними! Це можуть бути старі ваги або стилізований чайник. Навіть виключно сучасні інтер’єри будуть відчувати себе добре в компанії старовинних аксесуарів. Ще більш важливим є те, що навіть прості і основні елементи кухонного обладнання можуть бути декоративним елементом! Ми можемо поєднувати красиві аксесуари з практичними і корисними. З іншого боку, старі ваги або годинник з зозулею – це доповнення, які надають інтер’єру характер.

Прикрашаємо стіл на кухні

Цікава ідея, як прикрасити дрібницями кухню – це дрібні деталі у вигляді чарівних скляних ліхтарів. Вони створюють приємну композицію квітів і структур, представляючи собою цікаву версію, яку ми можемо використовувати, наприклад, при оформленні обіднього столу. Ліхтарі добре знайдуть себе як в сучасних інтер’єрах, так і в інших стилях. Слід мати на увазі, що декори для столу – це іноді тонкі деталі, в яких лежить вся заковика. Це може бути ваза з живими квітами або сухоцвітом, свічки або бабусин самовар.

Отже, існує безліч способів, як красиво прикрасити кухню маленьку і велику, в тому числі досить недорого. Більшість способів широко відомі, але в нашій статті є кілька і оригінальних ідей, які можуть надихнути когось на цікаві зміни.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *