Як навесні обробляти полуницю. ВідеоВсі люблять поласувати смачними, соковитими і ароматними ягодами полуниці. Але щоб отримати такий урожай, необхідно забезпечити рослині обов’язковий весняний догляд. Як навесні обробляти полуницю і правильно готувати її до нового сезону?

Як навесні обробляти полуницю. Відео

Як навесні обробляти полуницю: відновлення після зими

Весняний догляд за полуницею є найбільш трудомістким, але в той же час і дуже відповідальним, оскільки безпосередньо впливає на кількість врожаю. Якщо рослина росте на одному місці вже більше чотирьох років, значить необхідно подбати про те, щоб його пересадити в підходяще для цього місце на дачній ділянці. Такі дії допоможуть не втратити кількість і якість врожаю, а також величину ягід.

Як навесні обробляти полуницю. Відео

Читайте також: Добриво для полуниці восени 

Після зими кущики полуниці потрібно, перш за все, очистити від сухого листя і промерзлих рослин. Обов’язково проводиться мульчування восени тепер важливо зняти з невеликим шаром грунту – це позбавить від виникнення шкідників, які зимували в верхніх шарах грунту, і відкриє доступ для проходження прямих сонячних променів до коріння рослини.

Як навесні обробляти полуницю. Відео

Багато садівники допускають серйозну помилку, коли вирішують підсипати родючого грунту до коріння полуниці. Таким чином, вони перешкоджають попаданню ультрафіолету, що уповільнює ріст рослини і розвиток кореневої системи, а відповідно – виникнення нових ягід.Як навесні обробляти полуницю. Відео

Після цього полуниці необхідний наступний догляд:

  • Слабке розпушування грунту після зими, мульчування соломою, торфом або перегноєм. Така процедура просто необхідна, якщо ви не бажаєте боротися з постійно з’являються бур’янами.
  • Після появи невеликих листочків, полуницю потрібно наситити корисними речовинами. Для цього рекомендується скористатися розчином коров’яку, який перемішаний з сульфатом амонію.
  • Вже перед початком цвітіння вносяться комплексні мінеральні добрива.

Оскільки полуниця дуже сприйнятлива до появи шкідників, слід провести обприскування мідним купоросом ще до виникнення перших нирок. Що стосується поливу, то його слід проводити кожен день у вечірній або ранковий час. Як відомо, полуниця дуже любить вологу і погано переносить посуху, тим більше, що це негативно позначається на ягодах, які через нестачу води стають сухими і дрібними. До початку появи квіток, рослину можна поливати методом дощування, але після – рекомендується полив під корінь. Не варто забувати про кукіль, тому при першій появі шкідників, слід відразу їх знищувати.

Як навесні обробляти полуницю. Відео

Як бачимо, обробляти полуницю навесні – справа нескладна, але саме від нього залежить весь майбутній урожай: його кількість і якість. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам правильно зробити всі дії і насолоджуватися смачними ягодами.

Як навесні обробляти полуницю. Відео

Відео: Як правильно доглядати за полуницею навесні, влітку і восени.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *