Як оформити стіну над обіднім столомЯк оформити стіну над обіднім столом

Гарне оформлення стін в їдальні – запорука гарного настрою і апетиту. Стіна в їдальні може бути декоративною і відрізнятися цікавими фарбами і оформленням, текстурою або малюнком шпалер.

Стіна над кухонним столом повинна бути гармонійною і успішної по вибору матеріалів та ідей. Зазвичай загальна їдальня створюється на кордоні між кухнею та вітальні, поруч з однією із стін. Тому слід знати, як правильно оформити дизайн стіни на кухні над обіднім столом. Варіанти дизайну слід підбирати до стилю приміщення, дотримуючись гармонійні колірні комбінації.

Як оформити стіну над обіднім столом: кольори і матеріали

Їдальня є місцем для сніданків, сімейних обідів і вечерь як в колі сім’ї, так і з друзями. Що включає дизайн інтер’єру кухні-їдальні? Звичайно стіл, стільці, світильники, а також килим, комод, аксесуари. Важливо також красиво оформити стіни, біля яких буде стояти обідній стіл. У сучасній кухні чіткий поділ зон не потрібно. Ви можете організувати підлогу, стіни, стелі, освітлення і меблі, при яких буде важко визначити, чи варто стіл на кухні або в їдальні.

Темна стіна над обіднім столом

Темна стіна над обіднім столом в їдальні дає відчуття глибини, привертає увагу і підкреслює місце за столом в дизайні інтер’єру. Щоб темний відтінок стіни в їдальні не переобтяжував приміщення, варто освітлити простір світлими меблями (стіл і стільці), з чітким контрастом на підлозі.

Подбайте про красиве скатертини. Нехай на стіни падає сонячне світло. Колір стін в їдальні повинен гармоніювати з усім інтер’єром і їдальнею меблями (столом, стільцями, буфетом, сервантом).

Якщо ви обмежені в просторі, кухонний стіл можна поставити впритул до стіни. Якщо ви вибираєте нейтральний колір або білі стіни, то їх можна прикрасити гарною графікою, повісити стильні настінні годинники з хвилинною стрілкою, картини з гастрономічними мотивами, плакати і фотошпалери в їдальню, які відповідають стилю інтер’єру.

Стіна над обіднім столом в кухні може бути оформлена шпалерами

Стіна над обіднім столом в кухні може бути оформлена шпалерами. Забарвлення і візерунки повинні відповідати інтер’єру кімнати, особливо, якщо їдальня сполучена з вітальнею і кухнею.

На стіни в їдальні підходять для облицювання дерев’яні панелі, а також модний останнім часом в дизайні інтер’єру – оздоблювальний камінь для стін всередині квартири, під цеглу, або з іншої цікавої текстурою, наприклад, гіпс з орнаментом.

оздоблювальний камінь для стін всередині квартири під цеглу

Фотошпалери в їдальню, плакати і картини

У магазинах можна придбати багато картин (картини маслом, акварелі, малюнки, плакати), або з графікою, які можна повісити над обідньою зоною. Це рішення є найбільш простим з можливих. Відмінний і швидкий спосіб – це написати на полотні власну напис або девіз і помістити картину в красиву рамку. Це буде винятковий і унікальний акцент.Красиві фотошпалери можуть абсолютно перетворити вашу їдальню

Красиві фотошпалери можуть абсолютно перетворити вашу їдальню.

Хорошим варіантом також будуть красиві фотошпалери. Мотивами сюжетів для стіни над обіднім столом можна вибрати гастрономію, а також добре буде сприяти апетиту зображення пейзажів, природи, буйної зелені – такі мотиви сприяють апетиту і піднімають настрій.

Мотиви сюжетів для стіни над обіднім столом
Композиція рамок або картин

Це рішення трохи більше творче, але потребують свердління декількох отворів для дюбелів. Ефект такої композиції буде дуже цікавим, особливо коли ми робимо це самостійно, висловлюючи наші настрої і образи.

Ми можемо скласти різні зображення: картини, фотографії, малюнки, кухонне приладдя, газетні вирізки, і багато іншого.

Полку для декору

Можна також придбати неглибокі полиці, на яких ви можете поставити декоративні невеликі вази, книги з кулінарії, квіткові композиції, зелень в горщиках, і т.д.

Полку для декору

Найцікавіше в цьому рішенні, що предмети на полиці ми можемо змінювати на свій розсуд в будь-який час.

Шпалери в рамці

Якщо у вас залишилися шпалери від декору вітальні, можна їх укласти в рамки і повісити на стіни їдальні. У центрі рамок можна розмістити цікаві фотографії або інші зображення, невеликі сувеніри, композиції з наклеєних кавових зерен або сухоцвітів. Такі інтер’єрні рішення можна зробити своїми руками.

Оригінальна стіна на кухні із зелені

Оригінальним рішенням буде прикраса стіни домашніми квітами і кучерявими рослинами, які можна висадити в горщики і поставити на полицях або внизу на підлогу.

Оригінальна стіна на кухні із зелені

Декоративні тарілки на стіну на кухні

Гарна ідея розмістити на стіну декоративні тарілки різних кольорів і діаметрів. Красиві керамічні тарілки можна придбати в магазині або зробити їх своїми руками з пап’є-маше.

Декоративні тарілки на стіну на кухні

Прикрасити одне з найважливіших місць у вашому будинку не складно. Важливо при цьому проявити власну фантазію і творчість, тоді у вас вийде оригінальна композиція, яка буде радувати око і створювати гарний настрій під час трапези. Це дуже важливо, так як хороший апетит безпосередньо пов’язаний з хорошим настроєм. Крім того, такий декор стане частиною загального дизайну інтер’єру вашого житла і внесе свою лепту в його декорацію.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *