Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?Проявити себе в ролі дизайнера і проявити свою фантазію можна на заміській ділянці. Укладання плитки – це дуже творче заняття. Створити унікальну плиточную композицію можна самостійно. Для цього необхідно приготувати пісочно-цементний розчин, барвники за бажанням і виготовити форму для майбутньої плитки. Готовий варіант можна також придбати на будівельному ринку. Тротуарна плитка у дворі приватного будинку може бути виконана з бетону, гуми, суміші полімерів і піску або натуральних природних матеріалів. Яку з них вибрати і як її правильно укладати?

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?
Тротуарна плитка у дворі приватного будинку

Особливості тротуарної плитки

Бетонна плитка виготовляється різними способами. Залежно від виконаної техніки плитка має різні технічні характеристики. Покриття з натуральних матеріалів має високу міцність, щільністю, стійкістю до зношування. Для виготовлення гумової плитки в якості сировини використовують перероблені використані автомобільні покришки. Таке покриття має гарну вологостійкість таку плитку використовують для покриття ділянок біля басейну, штучних водойм, а також дитячих і спортивних майданчиків. З суміші полімерів в поєднанні з піском виробляють пластикову плитку. Її застосовують як тротуарної доріжки. Основною якістю такого покриття є влагоустойчивость. Для створення красивого і незвичайного плиткового покриття важливу роль відіграє форма і розмір матеріалу.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Традиційні варіанти:

 1. Бруківка. Розміри бувають 200х100х60 і 200х100х80.
 2. Квадрат. Розміри від 100х100х60 до 500х500х60.
 3. Прямокутник. Розміри: 400х200х70.
 4. Ромб. Розміри: 200х200х60.
 5. декоративна хвиля.
 6. Шапка єпископа. Представлена ​​в формі правильного п’ятикутника.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Крім цих традиційних варіантів, існують інші оригінальні форми, наприклад, кола і деталі зі складною геометрією, при укладанні яких виходить дуже цікавий візерунок.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Стиль і укладання плитки

Кожен сам може придумати спосіб укладання плитки або ж звернутися по допомогу до професійних ландшафтним дизайнерам. Одночасно з цим можна поекспериментувати з колірною гамою матеріалу. Ансамбль з різних квітів може створити зі звичайного матеріалу незвичайний орнамент. На практиці зазвичай застосовують два або кілька кольорів. Все залежить від фінансових можливостей. Візерунок може бути різним. Найпоширенішими рішеннями укладання є «змійка» і послідовне розташування геометричних фігур. Свою популярність набирає укладання плитки у вигляді шахової дошки. Поєднання темної гами зі світлою для цього варіанту ідеально підходить.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Вишукано виглядає доріжка у дворі присадибної ділянки, вимощена в формі ялинки. Для створення такого візерунка плитки укладаються під кутом 45 або 90 градусів. Альтернативою «ялинки” може послужити візерунок плетінка. Укладання виконується шляхом чергування поздовжнього і поперечного розташування плитки.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

бруківка – це самий невибагливий матеріал для укладання доріжок, який природно виглядає на ділянці. Її можна хаотично розташувати, не замислюючись про малюнок. Фактура і невизначений візерунок привертають увагу своєю неординарністю. За допомогою традиційної класичної плитки в формі квадрата або прямокутника можна вимостити великий простір, наприклад, двір. Якщо територія невелика за площею, то краще використовувати дрібну звичайну плитку. Це візуально розширить простір. Для того щоб створити ілюзію довгої доріжки плитку укладають «в розбіг». Також такий паркетний спосіб використовують для декорування простору біля басейну.Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

доріжки, оформлені за допомогою тротуарних плит в поєднанні з різноманітною рослинністю, виглядають дуже натурально. Вимощені доріжки з квітниками посередині, схожі на невеликі острови. Найживописнішим способом укладання плиток вважається мозаїка з круговими фігурами і елементами. Візерунки можуть бути найрізноманітнішими. Дуже таємниче і загадково виглядають орнаменти у вигляді концентричних кіл, схожих з малюнками на полях. Майданчик, виконана з візерунком у вигляді листя дерев, що впали на бруківку, красиво і незвично виглядає з висоти, наприклад, з вікна верхнього поверху будинку.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Для створення на заміській ділянці атмосферу фантастики, використовують світиться в нічний і вечірній час бруківка. Це найсучасніша різновид укладання плитки. Світіння плитки надають ще на етапі виробництва. У сам матеріал для укладання бруківки впроваджуються світлодіодні лампи. Таку різновид плитки використовують в якості додаткового нічного освітлення, що значно економить фінанси на рахунках за електрику. Існує величезна кількість різних плиткових покриттів, які застосовуються в ландшафтному дизайні, помсту вулиць, тротуарів, а також оформленні присадибних ділянок.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Поширені види плиткового покриття:

 • Квадрат Антик. Квадратна плитка зі стандартними обсягами.
 • Венеція. Плитка, виконана під імітацію натурального каменю. Але по такому покриттю дуже слизько пересуватися в зимовий час.
 • 2Т. Часто використовується в міському покритті доріжок.
 • Квадрат Великий. Цікаво виглядає в поєднанні з квадратної плиткою меншого розміру.
 • Квадрат Малий. Широкий вибір колірних рішень.
 • Цегла великий Антик. Плитка прямокутної форми, схожа на будівельну цеглу.
 • Креатив. На даний момент вважається дуже користуються популярністю матеріалом для оформлення двору в заміському будинку.
 • Маргарита. Плитка імітує італійські вулиці. Виробники пропонують широкий асортимент різноманітних розмірів «Маргарити».
 • Пісковик Генуя. Плитки різної форми створюють незвичайний малюнок.
 • Пісковик Модена. Плитки різні за величиною і форми. Переважно червоного відтінку.
 • Плита. Плитка має квадратну форму. Вдало виглядає в поєднанні з плиткою меншого розміру.
 • Ромб. За допомогою подвійного колірного рішення можна вимостити красиву доріжку, майданчик.
 • Сота. Плита має форму бджолиних стільників, що зрозуміло з назви. Укладання такого покриття займає багато часу.
 • Стара площа. Покриття імітує стару бруківку. На даний момент цей варіант є хітом продажів.
 • Старе місто. Покриття також імітує стару бруківку. Плитки квадратної і прямокутної форми. Велика кольорова палітра.
 • Паркувальна решітка. Красива плитка, за допомогою якої можна створювати незвичайні рішення. У прорізах паркувальної решітки можна посадити газон або невелике квіткове рослина.
 • Паркувальна решітка Еко. Між зазорами квадратних плит можна посадити газон.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

З кожним удень тротуарна плитка стає популярнішим. Широкий вибір і багато різноманітних кольорів матеріалу для оформлення доріжок дає власникам заміських будинків можливість прикрасити свою ділянку. Вибір плитки залежить від переваг покупця, його смаків і фінансової схильності. Тротуарна плитка – це не тільки красиве і стильне дизайнерське рішення, а й практичне покриття, основне завдання якого – безпечне пересування по ділянці після дощу і вчасно нього, а також при тумані.

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?

Як покласти тротуарну плитку у дворі приватного будинку?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *