Як правильно працювати з аератором, вертикуттерів на газоніЯкщо ви на ділянці бачите красиво скошену траву, це не означає, що так розпорядилася природа. Все це робота людини, причому складна робота. Красива галявина завжди радує око. Господарі ділянки сповна можуть пишатися цим. Примітно, що навіть самий зарослий ділянку можна перетворити в красиву територію. Для цього потрібно розпушити ділянку, щоб рослини росли нормально і постійно проводити догляд за газоном як восени, так і навесні.

Як правильно працювати з аератором, вертикуттерів на газоні

Що таке скарифікатор, вертикуттер або аератор: відмінності

Для того щоб виконати цю роботу, потрібно купити скарифікатор (синоніми з вертикуттер) або аератор. За великим рахунком, аератор – це вдосконалювати граблі, які мають поліпшене прочісування трави. Спеціальні зуби проникають в грунт, залишаючи борозенки. Таким чином, в землю потрапляє потрібну кількість вологи і повітря. Аератор счищает все сміття, яке є на поверхні ділянки.

Скарифікатором (вертикуттер) проводиться розпушування грунту, а потім і збір моху, сміття. Робота майже така ж як і у аератора, тільки набагато могутніше. Аератор проріджує рослинність, видаляючи великі рослини. Якщо ж грунт щільний і утрамбований, то найкраще використовувати скарифікатор для газону. Аератор використовується на м’якому грунті. Зараз створена така техніка, яка об’єднує в собі обидва види пристрою. Працювати вони можуть на всіх видах грунтів.

Як правильно працювати з аератором, вертикуттерів на газоні

Правильний догляд за газоном

Знову ж правильним доглядом за ділянкою вважається чистка сміття, полив газонів, стрижка. Для того щоб омолодити ділянку, доводиться докласти більше зусиль.Збилися стебла і повсть роблять рослини, які ростуть на ділянці, більш уразливими до хвороб. Якщо ж грунт буде проколюватися на глибину до 3 сантиметрів, то дерен буде очищений відмінно. Якщо ж ділянка сильно засмічений, то використовується скарифікатор. Це пристрій занурюється в землю, роблячи на коренях надрізи. Бур’яни гинуть. Чим глибше проникнення ножів, тим краще для газону.

Найчастіше обробіток виконується навесні або восени. За допомогою проколів в грунті в нього потрапляють мікроелементи і волога. При нормальній обробці грунту зуби інструменту проникають на глибину до десяти сантиметрів. Тільки так можна забезпечити нормальний дренаж.

Як правильно працювати з аератором, вертикуттерів на газоні

Якщо ж земля на ділянці відмінно оброблена, то немає необхідності виконувати глибокі отвори. Досить лише кілька міліметрів. Але аерація газону може проводитися частіше. Коли проводиться робота, то коріння не обрізаються. Зуби здатні проколоти в такій ситуації тільки верхній шар грунту. Дуже важливо виконувати цю роботу при добриві землі. Якщо після посадки нової трави на ділянці мають прогалини, то обов’язково потрібно проводити аерацію. Само собою, що в пустельних ділянках не вистачає повітря і вологи. Як тільки обробити «лисі» ділянки газону, відразу ж нормалізується ріст рослин.

Як правильно працювати з аератором, вертикуттерів на газоні

Для того щоб видалити мох і лишайники, досить занурити зуби всього на три сантиметри. Але якщо грунт на дачі довгий час не оброблялася, то найкраще використовувати глибину до шести сантиметрів. Зібрана трава і листя використовуються як добриво або утеплювач для дерев на зиму.

Робота з електричним аератором, відео

https://youtube.com/watch?v=ZnoDdJmQiS0

Скарификатор використовується тоді, як тільки зійде перша трава. Особливо це навесні, коли видно, де не виросла трава. Глибока обробка потім виконується тільки восени. У районах, де переважають глиноземи, обробку газонів потрібно проводити часто.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *