Як прибрати плями зі стіни, жовті і жирні плями на стініremsten
Патьоки і бруд на стінах доставляють нам багато проблем. Для їх ефективного усунення ми повинні в першу чергу визначити причину їх виникнення. Якщо це забруднення від дитячої їжі, яку діти розмазали по стіні, то їх легко видалити. Однак, якщо зміна кольору є результатом вологи і цвілі, то такі забруднення видалити складніше. Навіть фарбування стін з плямами не має сенсу без усунення причини їх виникнення.

Основний принцип перед початком фарбування – стіни повинні бути сухими. Не має значення, з яких матеріалів вони побудовані. Вони не повинні бути вологими. Якщо забруднення з’являються в результаті вогкості і цвілі, необхідно спочатку висушити стіни.

Боротьба проти вологи і грибків

Є кілька методів для ефективної сушки поверхонь. А саме механічні та хімічні методи. Кожен з них дає набагато більш швидкі результати, ніж природна сушка, наприклад, відкривання вікон і дверей. Використовуючи сучасні технології, ви можете, безумовно, заощадити час.

Інвазивний метод полягає у використанні спеціальних нагрівачів. У цьому випадку, однак, необхідно забезпечити достатню вентиляцію в приміщеннях.

Інвазивні методи включають хімічну сушку. Як висушити поверхню за допомогою хімічних методів? Цей метод включає буріння отворів, які заповнюються рідким цементом з додаванням спеціальних активаторів, які, поширюючись всередині, утворюють водонепроникний бар’єр для вологості. Слід визнати, що хімічні методи більш ефективні, ніж механічні. Вони також можуть бути використані незалежно від типу матеріалу і ступеня вологості.Як прибрати плями на стіні від цвілі і грибка

Після сушіння важливо знищити існуючу цвіль і захистити поверхню від росту мікробів. По-перше, ви повинні фізично видалити чорні плями на стінах, викликані грибками, обробивши темні плями на стіні, по крайней мере, два рази розпиленням фунгіциду, кожен раз чекаючи, поки поверхня повністю висохне. Після сушіння повинні бути пофарбовані заражені грибком місця спеціальною фарбою. Це може бути фарба «Dekoral Renostyl» для забруднень або широко відома «Śnieżka» для бруду і патьоків. Тільки після такого захисту поверхні можуть бути готові до подальшої роботи.

Чим прибрати плями зі стіни – гаряча вода, спирт, бензин

Точно так же, як і з будь-яким покриттям, забруднені поверхні можна покривати новими фарбами тільки тоді, коли вони для цього добре підготовлені. Якщо стара штукатурка відпадає або сиплеться, вона повинна бути повністю вилучена.

  • Як видалити клейові фарби? Найпростіший спосіб видалити їх за допомогою води з використанням щітки, а потім очищаючи шпателем із закругленими краями.
  • Легше видалити емульсійні фарби, для цього буде потрібно лише груба губка, тепла вода і миючий засіб, наприклад, миючий засіб для миття посуду.
  • Якщо ви не збираєтеся видаляти стару фарбу, видалити плями зі стіни можна за допомогою щітки, просоченого гарячою водою.
  • Сложноочіщаемие сліди бруду іноді легше просто зняти разом зі штукатуркою.
  • Громіздкі, жовті плями на стіні, які дуже легко проступають, особливо під фарбою в світлих тонах, ви можете зафарбувати олійною фарбою з кольором, подібним до того кольору, яким ми плануємо пофарбувати поверхню.
  • Хороші результати також приносить маскування забруднень тонким шаром акрилової фарби.
  • Досвідчені малярі також рекомендують протирати поверхню тканиною, змоченою в аміаку.
  • Інший перевірений метод зафарбовування – це застосування розчину вапняного молока і спирту.
  • Жирні плями на стіні добре змиваються малярськими милом, гарячою водою і бензином.
  • Бензин буде також необхідний не тільки для того, щоб видалити жирні плями зі стіни, але також він допоможе для видалення бруду від смолоподобной речовин.

Після видалення забруднень і грибка треба подбати про належні умови для фарбування, які дозволять фарбі висохнути рівномірно і краще замаскувати бруд. Фарбується повинна бути сухою і чистою. Вологість штукатурки не повинна перевищувати 6%, вологість повітря 80%, а температура в приміщенні повинна бути в межах 5-25 ºC.

Чим і як пофарбувати стіни з плямами

Для забарвлення таких поверхонь експерти рекомендують застосовувати грунтовки і акрилові фарби. Жирні плями на стінах кухні, малюнки самих маленьких членів сім’ї, сліди іржі добре замаскують фарби з латексу. Ви також можете використовувати емульсії, покриваючи ними поверхню два рази.

Видалення плям зі стін, які важко зафарбовуються, треба проводити в три етапи, кожен раз дозволяючи поверхні висохнути повністю. Спочатку наносять перший шар – це грунтовка, і тільки після цього два шари фарби. Якщо під час підготовки до фарбування є необхідність боротьби з вологістю і грибками, то слід застосовувати антигрибкові препарати, збагачені фунгіцидною складом, який додатково захищає поверхню від росту мікробів.

Як зафарбувати пляму на стіні ванної

Крім того, для вологих приміщень – кухні і ванної кімнати, краще вибирати матеріали, які здатні протистояти зростанню грибків. Чорне або мокра пляма на стіні у ванній треба обробити спеціальним фунгіцидною засобом, а краще видалити його разом зі штукатуркою і обробити все приміщення фунгіцидною складом, адже грибок живе не тільки в конкретному місці, а може бути всюди, просто не отримав такого сильного поширення, як в місці, де ми його помітили.

Таким чином, щоб ефективно і надовго вивести плями на стіні, необхідний комплекс заходів. Простого фарбування, як правило, буває недостатньо і з часом бруд може проявитися, а грибки розвинутися знову, якщо не провести відповідну профілактику.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *