Як прикрасити порожню стіну в кімнатіЯк прикрасити порожню стіну в кімнаті

Стіни дають нам необмежені можливості. Вони можуть бути прикрашені в багатьох випадках відповідно до вашим власним смаком і перевагами. Проте, що ви виберете, залежить тільки від вашої фантазії і стилю інтер’єру, який ви створюєте. Які методи використовувати, і як прикрасити порожню стіну у вашій спальні або вітальні і на що звернути увагу.

Як прикрасити порожню стіну в кімнаті?

Декорування стіни картинами

Найпростіший з найпростіших способів прикрасити стіни – це використовувати картини і зображення. Це рішення виявляється ідеальним для порожній поверхні. В іншому випадку, через комбінації з шпалерами або іншими доповненнями, декорації можуть бути занадто контрастними. Тому, не забудьте вибрати зображення, яке узгоджується з усією кімнатою.

Декорування стіни картинами

Наклейки на стіну

Дуже багато цікавих рішень, як для дитячої та вітальні, кухні і передпокої можна придумати, використовуючи наклейки на стіну.

Наклейки на стіну

Наклейки на стіну

Графіка на стінах, малюнки

Графічні плакати підходять для будь-якого інтер’єру завдяки ряду цікавих проектів, серед яких кожен знайде щось для себе. Чи буде це графіка з особистим повідомленням, характерний девіз або у вигляді химерних малюнків – важливо, щоб вона вписалася в ваш інтер’єр. Цікавим доповненням буде графіка, розміщена в декоративній рамці.

Плакати на стіну в кімнату

Плакати ідеально підходять для сучасних інтер’єрів і мінімалістського стилю. Тип зображення повністю залежить від вашого смаку і дизайну інтер’єру приміщення, в якому ви хочете повісити плакат. Найбезпечніший мотив, який буде працювати практично в будь-якому місці, це плакати з друкарні – всі види субтитрів, гасел, цитат, і навіть розкиданих букв можуть зробити інтер’єр більш інтригуючим.

Композиція з фоторамок на стіну

Інше, не менш цікава пропозиція, це застосування різнокольорових фоторамок для різних фотографій. В рамках ми публікуємо наші улюблені картинки, фотографії, листівки або врізки з газет, які для нас важливі. Завдяки цьому, наш інтер’єр стане унікальним і отримає дуже особиста чарівність, він буде мати персоніфікований характер.

Композиція з фоторамок на стіну

Колекція фотографій, годинник з фотографій на стіну

Дуже модно, особливо останнім часом, це створення фото композицій, з готових фотографій, в тому числі власного авторства.
Колекція фотографій, годинник з фотографій на стіну

Можна зробити красивий годинник з фотографій на стіну своїми рукамиМи можемо помістити не тільки зображення в рамках. Це також можуть бути збільшені до розміру фотошпалер зображення, приклеєні на порожню стіну або у вигляді фотографічного колажу. Вибір залежить від нас самих і нашої творчості.

Можна зробити красивий годинник з фотографій на стіну своїми руками

Полку для картин, фотографій і декору

Рішення, яке набуло багато прихильників і підійде практично в будь-який інтер’єр – це підвісна полку на порожній стіні. Вона послужить не тільки для дизайну, але також послужить в практичному застосуванні. Це дозволить постійно міняти склад і розташування фотографій і інших елементів декору, будь то в свічки, кераміка або штучні рослини для інтер’єру.

Полку для картин, фотографій і декору

Як прикрасити порожню стіну в спальні – допоможе дзеркало

Цей елемент декору використовується дуже часто, дзеркало прекрасно вписується, як прикраса порожній стіни в спальні. Це, як правило, модель в декоративній рамці, незвичайної форми, що підходить по типу стилю інтер’єру. Крім того, дзеркало може візуально збільшити простір, так що якщо ваша спальня невелика, варто задуматися над таким рішенням.

Як прикрасити порожню стіну в спальні - допоможе дзеркало

Як прикрасити порожню стіну на кухні – букви і предмети

Для прикраси стіни на кухні у нас є ціла стаття про те, як оформити стіну над обіднім столом, фотошпалери в їдальню. Для цієї мети підійдуть всі перераховані вище пропозиції, крім, може бути дзеркала. Цікавим рішенням будуть настінні годинники з маятником і хвилинною стрілкою.

настінний годинник з хвилинною стрілкою

Не можна не згадати про написи на стінах. Написи прикрасять нашу кухню дуже оригінальним способом, допоможуть оживити інтер’єр і надати кухні бажаний ефект. Ми можемо вибирати між буквами з дерева, металу або пластику. Використовуючи вибрану рядок, ми підкреслимо характер кухні або їдальні.

Існує безліч способів, як прикрасити порожню стіну своїми руками, досить підключити свою фантазію і, може бути, відвідати магазин декору або товарів для рукоділля. Ринок пропонує багато продуктів, які відповідають вимогам навіть найвимогливіших, і ці поради дозволять вам легко прикрасити глуху стіну, як вам подобається. Нижче наведемо фото, як прикрасити порожню стіну в кімнаті.

як прикрасити порожню стіну в кімнаті фото

як прикрасити порожню стіну в кімнаті

як прикрасити порожню стіну в кімнатіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *