Як прочистити засмічення унітазу пластиковою пляшкою, содою і оцтом, тросом самостійно, фото і відеоУнітаз, на жаль, може засмічуватися. Досить кинути в нього занадто багато туалетного паперу і проблеми готові. Варто пам’ятати, що засмічений злив не пропустить воду, якщо ви продовжите натискати кнопку, незважаючи на засмічення, то на 3-4 слив піддасте кімнату ризику переливу стічної води і можете затопити підлогу. Засмічення може бути великою проблемою. Хоча звичайний вантуз, в ряді випадків, добре підходить для того, щоб очистити каналізацію, існують також інші методи, які позволяютрешіть проблему без спеціальних інструментів.  Як прочистити унітаз від засмічення в домашніх умовах пляшкою, вантузом і народними засобами?

У більшості випадків для усунення проблеми достатньо простих засобів, які є в кожному будинку, а саме: рідини для миття посуду, теплої води, харчової соди або оцту. Нижче представлені методи ліквідації проблеми в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.

Рідкий засіб для миття посуду і тепла вода

Перший метод полягає в використанні двох компонентів:

  • звичайна рідина для миття посуду, яка є в кожному будинку;
  • тепла вода.

Порядок дій не складний.

    1. Налийте рідину для миття посуду в стоячу воду в туалеті.
    2. Після приблизно 20 хвилин після того, як рідина для посуду осяде на дно, на туалетний папір, яка забила слив, слід влити каструлю з теплою водою.
    3. Після цього слід ще трохи почекати і злити воду.

Перевага цього домашнього методу в тому, що його можна використовувати в більшості випадків. Відзначимо, однак, що він не є ефективним на 100%. Багато що залежить від того, чим засмічений злив. Спосіб досить ефективний якщо прохід забитий паперовим рушником. Цей матеріал трохи товщі, ніж туалетний папір і погано розм’якшується у воді, тому є досить поширеною причиною засмічення дренажу.

Як прочистити засмічення вантузом

Одним з найбільш популярних і простих методів є використання вантуза. Типів вантузів на ринку досить багато, кожен з них призначений для чищення забитої каналізації різного діаметру.

Використання вантуза є дуже швидким і ефективним методом, крім того, це досить легке захід. Просто вставте гумовий наконечник в зливний отвір, натисніть вниз і потягніть вгору. Інструмент працює дуже просто, він виступає в якості всмоктуючого насоса і виробляє насосне змінне тиск, який діє на рідину. Зазвичай ми з першого разу досягаємо очікуваного ефекту.

Проблема полягає лише в тому, що, як правило, його у нас просто немає в наявності. Тому варто придбати це простий і недорогий пристрій заздалегідь «про всяк випадок», навіть якщо ви ще не стикалися з цією проблемою.

Чистка содою і оцтом

Хорошим способом є також поєднання цих двох компонентів. Перший з них – це харчова сода, яка вважається найбільш універсальним побутовим засобом. З її допомогою ви можете очистити практично весь будинок, вона буде корисною при виконанні заходів, пов’язаних з очищенням вікон, килимів, виробів зі срібла, прасок або для видалення запаху від взуття. У поєднанні з оцтом сода є «антидотом» до засмічення сантехніки. Як содою прочистити засмічення? Першим кроком слід насипати у воду кілька столових ложок харчової соди, а потім додати оцет і почекати кілька хвилин. Потім просто промити водою.Чистка сіллю і оцтом

Можна спробувати очистити засмічення за допомогою солі. Щоб прискорити потік води в частково засміченому стоці, насипте в нього півсклянки солі і вилийте дві склянки гарячого оцту, а потім промийте гарячою водопровідною водою.

Корейське винахід Pongtu

Методи, перераховані вище, є успішними, але є ризик, що щось піде не так, що частина зібраної води буде переливатися з резервуара на підлогу. Pongtu це винахід з Південної Кореї, яке усуває цей ризик. Просто протріть сухою ганчіркою ободок і прикріпіть до нього спеціальний шар. Спустіть воду, яка змусить матеріал випирати. Тепер достатньо всього кілька разів натиснути на опуклість і пробка піде.

Pongtu

Користуємося тросом або вішалкою з дроту

Цей метод можна вважати відчайдушним. Якщо у вашому будинку немає соди і оцту, вантуза, ви не привезли з поїздки в Південну Корею винахід з назвою Pongtu, і у вас немає навіть рідини для миття посуду, але може бути знайдеться дротова вішалка для одягу. Вона стане заміною тросу. Просто треба розгорнути її і помістити в зливний отвір. Енергійні руху до себе і від себе допоможуть розблокувати прохід.

Як прочистити унітаз пластиковою пляшкою

Якщо у вас немає вантуза, ви можете зробити тимчасовий, але досить ефективний поршень зі звичайної пластикової пляшки від мінеральної води. Досить просто відрізати нижню частину пляшки і надрізати пластик на глибину близько 3 см внизу по колу.

Кришка пляшки повинна бути закручена і за неї потрібно взятися рукою. Надрізану по колу частина опустити в отвір зливу. А потім перемістити пляшку енергійно вгору і вниз. Завдяки цьому забитий унітаз може бути розблоковано.

Чистка хімічними речовинами

Вирішити проблему можна також за допомогою відповідних хімічних речовин. До цього способу варто вдаватися тільки тоді, коли інші зазнали невдачі. Слід пам’ятати, що кошти потраплять в каналізацію тільки тоді, коли вже пішла вода. Якщо вода не убуває, треба вичерпати її, а потім налити засіб на основі гідроксиду натрію. Якщо ми виллємо його в велику кількість стоячої води, по-перше, воно не може ефективно працювати, а, по-друге, воно може викликати сплеск і обпалити нас, коли раптово починає відбуватися реакція з водою.

Якщо ви не боїтеся такого роду роботи, ви можете зробити її самостійно. Тільки не забудьте дотримуватися техніки безпеки, тобто надіти рукавички, окуляри і відповідний одяг. Якщо ці методи не допомагають, то варто викликати професіонала.

Є інші засоби у вигляді гелю або порошку або таблеток, які допоможуть швидко виправити ситуацію. Перед застосуванням будь-якого засобу не забувайте про техніку безпеки і уважно вивчіть інструкцію.

Видалення засмічення унітазу, безумовно, одне з найменш приємних заходів, яке доводиться іноді проводити в домашніх умовах, і, на жаль, воно не може бути відкладено на потім. Може бути, спочатку ви подумаєте, що вам потрібно викликати водопровідника або навіть попросити про допомогу у сусіда, однак, варто перед цим оцінити, що ви зможете зробити самостійно.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *