Як розставити меблі в маленькій кімнаті?Як розставити меблі в маленькій кімнаті?

У вас невелика квартира, в такому випадку меблі буде мати величезне значення. Ми облаштовуємо і прикрашаємо своє житло від початку до кінця відповідно до своїх потреб і естетикою. Невеликий метраж ставить перед нами серйозну проблему: як зберегти простір і зробити житло зручним. Незамінною виявляється в цьому випадку меблі, але важливо знати як правильно розставити меблі в маленькій кімнаті, і як її вибирати.

Як розставити меблі в маленькій кімнаті правильно?

Інноваційні рішення дають нам прекрасні можливості, як поставити кілька речей в одній кімнаті і практично прикрасити невелику квартиру. Розглянемо деякі варіанти.

Візитна картка будинку

Перша кімната, яку бачать наші гості – це передпокій. Вона, як правило, маленька і темна, так що варто пофарбувати її в яскраві кольори, які візуально розширюють простір.

Передпокій Стиль, в відповідно до якого облаштована передпокій, повинен тісно взаємодіяти з інтер’єром решти квартири. Як обставити маленьку кімнату?

Не варто надмірно захаращувати інтер’єр, давайте «поставимо» на один предмет меблів – функціональний гардероб, до якого можна додати вішалку. У цьому гардеробі ми буде зберігати пальто, взуття та аксесуари, наприклад, парасольки.

Практична модель шафи повинна мати трубу для вішалок, полиці, ящики і стійки для взуття. Пам’ятайте про пантограф, що дозволяють опускати вішалки на більш низький рівень, а також напрямних рейках. Якщо місця зовсім мало, можна поставити просто невелику шафку для взуття і вішалку з полицею.

Меблі для маленьких квартир в зоні відпочинку

Вітальня в невеликих квартирах виконує багато функцій. Тут вітають гостей, працюють і відпочивають. Ця кімната повинна бути не тільки стильним, але і зручною. Ідеально підходить для неї модульні меблі. До неї відносяться найбільш поширені моделі меблів:

  • шафа для одягу;
  • книжкова шафа з закритими полицями;
  • пенал-вітрина зі скляними дверцятами;
  • навісні полки;
  • комод.

Кількість і набір елементів ви набираєте і розставляєте самі в залежності від можливостей вашої кімнати і ваших потреб. Наприклад, ви можете придбати тільки тумбу під телевізор, навісні полки і невелику шафку, а якщо ваша кімната трохи більше, то додати комод і навісний шафка.

Меблі для маленьких квартир

Іншим практичним вирішенням цієї проблеми є вбудовані меблі або меблева стінка. Сьогодні популярні стінки масивні і грубі. Якщо ваша кімната невелика, вибирайте меблі в світлих кольорах, з великою кількістю скла і відкритих полиць.Іншим важливим елементом у вітальні є диван-ліжко. Добре може показати себе кутовий диван, обов’язково з можливістю розкладання, так щоб він, в залежності від ваших потреб, служив в якості місця для прийому гостей і вечорів у колі сім’ї, і в якості ліжка. Добре, якщо він має ємність для зберігання ліжку, подушок і інших речей. Варто вибирати моделі на тонких ніжках -вони додадуть інтер’єру легкість.

Кулінарна і обідня зона

На кухні стоїть зробити ставку на високі шафи. Дуже корисні місткі шафи, які досягають стелі. Ці меблі мають багато місця для зберігання, яке може вмістити кухонні прилади, посуд та інші аксесуари. У неї може бути легко вбудована духовка, мікрохвильова піч або кавоварка. Світлі і скляні фасади візуально зроблять інтер’єр більше.

кухня

На кухні необхідні також обідній стіл і стільці. Кожен метр простору тут важливий, тому варто розглянути такі варіанти меблів для інтер’єру маленьких кухонь:

  • складні стільці;
  • маленькі столи для маленької кухні;
  • раздівжние столи;
  • посудомийна машина під раковиною;
  • висувна стільниця.

Тут ми іноді будемо приймати гостей, а значить нам буде потрібно додатковий простір, щоб їх посадити. Тому можна придбати стіл з відкидним верхом. У магазинах ви знайдете столи з шафами і полицями (відкриті чи ні), в яких ви можете зберігати кухонні гаджети.

Багатофункціональна меблі для невеликих квартир

Багатофункціональна меблі є відмінним рішенням для невеликих квартир. Вона дозволяє в повній мірі скористатися невеликою площею, крім того, вона є функціональною і сучасної.

Серед багатофункціональних меблів ми можемо зустріти варіанти, які дуже розумно і естетично розроблені, наприклад, ліжко, письмовий стіл, практична полку. Меблі, оформлена в яскравих тонах, оживляє інтер’єр.

Багатофункціональна меблі для невеликих квартир

Інше рішення – це ліжка, які заховані в стіні.

Багатофункціональна меблі для невеликих квартир

Розсувні столи – це свого роду класика. Конструкція насправді може збільшити спочатку невелику поверхню столу на 4 або 8 чоловік – це справжнє сучасне мистецтво.

Багатофункціональна меблі для невеликих квартир

Багатофункціональна меблі для невеликих квартир

Функціональна квартира – це та, в якій все має своє місце. Це простір, по якому ми можемо вільно пересуватися, виконуючи щоденні домашні обов’язки. Правильно підібрані аксесуари, обстановка, освітлення, і перш за все меблі, допоможуть нам створити унікальний і вражаючий інтер’єр навіть в маленькій кімнаті.

Перед плануванням інтер’єру, позначте бюджет і розгляньте наявні пропозиції. Аксесуари для інтер’єру квартири краще купити в кінці.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *