Як вбудовують холодильник в кухню?Як вбудовують холодильник в кухню?

Кожна кухня повинна мати холодильник. Це предмет побутової техніки, без якого важко уявити собі повсякденне життя. Вибір холодильника повинен бути належним чином продуманий, тому що зазвичай ми купуємо його на багато років. Тому ми повинні бути впевнені, що він буде не тільки функціональним, але і добре впишеться в інтер’єр. Кухня з вбудованим холодильником виглядає дуже гармонійно, тому такий варіант техніки часто використовується в сучасних інтер’єрах.

Однією з найбільш поширених дилем, яка з’являється при покупці холодильника, є вибір між вбудованою моделлю і свободностоящей. Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки, а остаточне рішення цілком і повністю залежить від ваших уподобань і засобів. Отдельностоящая модель дешевше, набагато більш практична і більш мобільна, але не може так гармонійно взаємодіяти з інтер’єром нашої кухні. У свою чергу, велика перевага вбудованих холодильників тому, що вони можуть легко вписатися в вигляд кімнати. Як вбудувати холодильник в кухню, щоб це виглядало естетично і працювало функціонально, ми розглянемо в цій статті.

Як вбудовують холодильник в кухню правильно

Купівля холодильника в кухню, здається, простим завданням, але насправді це іноді дуже проблематично, так як різні моделі мають свої переваги і недоліки. Низькі моделі, наприклад, знаходяться в межах робочої поверхні, але їх місткість досить мала. У свою чергу, двокамерний гігант може вмістити набагато більше продуктів, але сягає висоти майже двох метрів і виникає проблема, як вбудувати холодильник в шафу. Але це не всі параметри, на які варто звернути увагу при покупці холодильника. При виборі варто також враховувати такі параметри, як:

  • клас споживання енергії;
  • рівень шуму;
  • розташування морозильної камери;
  • спосіб відкривання дверцят.

Кухня з вбудованим холодильником - фото

Кухня з вбудованим холодильником - фото

Кухня з вбудованим холодильником – фото

В інтер’єрі функціональної кухні велику роль відіграє кожна деталь, все повинно бути продумано. Напрямок відкривання дверей безпосередньо впливає на розташування меблів, а також вільний доступ до полиць. Двері зазвичай відкриваються в праву сторону, але деякі виробники надають можливість змінити напрямок. Це особливо зручно, якщо хтось планує переїхати, зробити невеликий ремонт або особливості кухні змушують нас відкривати дверцята в інший бік.Пам’ятайте, що місце розташування цього побутового приладу має першорядне значення. Якщо поставити його поруч з джерелом тепла, він може не тільки зламатися, а й сприяти підвищенню рахунків за електроенергію, тому що йому буде важче працювати. Тому цей прилад повинен бути відділений від духовки або батареї опалення, щонайменше, одним корпусом шаф. Ви також повинні остерігатися установки його поруч з мікрохвильовою піччю. Крім того, задня частина пристрою повинна бути розміщена подалі від стіни. Ця відстань повинна бути не менше 10 см, тоді ви забезпечите належну циркуляцію повітря і розсіювання тепла.

Кухня з вбудованим холодильником - фото

Який вбудований холодильник вибрати?

Вбудовувані холодильники з морозильною камерою мають стандартні розміри:

  • висота – 177,2 см;
  • ширина – 54,1 см;
  • глибина – 54,5 см.

Можуть бути невеликі відмінності, які не є значущими при стандартному дизайні кухонних меблів.

Увага! При встановленні необхідно звернути увагу на рівень вентиляції. Якщо її буде не досить, це може привести до перегріву і пошкодження приладу.

Що таке хороша вентиляція?

Повітря повинен всмоктуватися в нижній частині, проходити через задню частину холодильника і виходити вгорі. Чим більше повітря, тим краще для нашого приладу. Нижче представлені мінімальні вимоги до кухонних меблів для вбудовування холодильника з морозильною камерою, щоб він міг вільно «дихати».

хороша вентиляція для вбудованого холодильника

Необхідний великий повітрозабірник у дна і випускний отвір у верхній частині, щоб завжди був доступ до свіжого повітря, і щоб він вільно проходив. Отвір має мати розмір, щонайменше, 200 см². Іншим дуже важливим параметром є відстань від задньої частини приладу до стіни – це мінімум 40 мм в глибину. Ширина отвору з задньої частини повинна бути, щонайменше, 500 мм, що дає в цілому простір в 200 см² для циркуляції повітря в задній частині приладу.

Точно так же повинні виглядати розміри у верхній частині шафи, де розташовуються отвори для випуску повітря. Простір має становити в цілому 200 см², так само, як і в нижній частині.

Щоб прилад працював дуже довго і безвідмовно треба ретельно вибирати всі необхідні параметри. Безумовно, для вбудовування краще вибрати бренд, який спеціалізується у виробництві таких холодильників, кращими вважаються MIELE і LIEBHERR, хоча це дуже дорога техніка. Звичайно, це не означає, що інші бренди погані.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *