Як вибрати електробритву для чоловіків
Бритви, доступні в даний час на полицях магазинів, оснащені новітніми технологіями, і їх виробники перевершують один одного в нових технологіях. Це надзвичайно точні пристрої, які адаптуються до форм особи, і більшість з них можна використовувати навіть в душі.

Отже, давайте з’ясуємо, яку вибрати електробритву для чоловіка, на які параметри звертати увагу, щоб вибрати модель, яка буде в повній мірі відповідати нашим очікуванням.

Як вибрати електробритву для чоловіків правильно?

Перед тим, як вибрати електричну бритву, слід ретельно проаналізувати всі параметри пропонованих моделей, щоб правильно вибрати варіант, який підходить конкретній людині. Розглянемо докладніше, які моделі запропоновані на ринку і на що треба звертати увагу при покупці.

Яка бритва краще роторна або сіткова?

Спочатку давайте познайомимося з базовим підрозділом бритв, доступним в даний час в магазинах. Зустрічається два типи цих пристроїв, які можна легко відрізнити:

 1. роторні – мають дві, три або навіть чотири круглі плаваючі головки, завдяки яким точно повторюють контури особи;
 2. сіткові – мають поздовжній наконечник, який треба злегка притискати до шкіри.

Як працює роторна бритва, її переваги і недоліки

У цій моделі кожна головка забезпечена лезами і спеціальними чохлами, які відокремлюють леза від шкіри. Модель вважається надзвичайно точної і ефективною. Роторні електробритви, як правило, коштують трохи дорожче, ніж сіткові.

Стандартна головка складається з ножів, оболонок, а ціле створює блок для гоління. Ці електробритви розрізняються за кількістю лез і тому, як вони працюють. При виборі краще уникати моделей з двома головками, так як в цьому випадку може виникнути проблема з адаптацією її до форми обличчя. Моделі, оснащені трьома або чотирма головками, безумовно, є кращим рішенням. Вони прекрасно будуть прилягати до кожної ділянки шкіри і забезпечать ідеальну точність.

У деяких бритвах використовують технологію поперечного різання (наприклад, Braun Series 7), в той час як відповідний розподіл кілець додатково розширює поле для гоління. Речі головки можуть заклинитися в отворі і припинити роботу, якщо, наприклад, занадто сильно натиснули для гоління блоком на обличчя.

Визнано, що роторної електробритвою голитися швидше і набагато якісніше, ніж гратчастої. І стоять вони, як правило, також дорожче.

Сіткова модель – переваги і недоліки

У свою чергу, сіткова електробритва оснащена спеціальною сіткою з безліччю отворів, розташованих під різними кутами. Ця сітка разом з набором лез захоплює волосся, що росте в різних напрямках. Сітка, що закриває леза, забезпечує безпеку шкіри і виключає можливість порізів. Бувають електробритви з двома і трьома блоками. Моделі з двома блоками можуть в деяких випадках залишати злегка недоголений ділянки. Три блоку дадуть максимальну точність.

В сучасних бритвах (наприклад, серія Braun 1) сітка гнучка і адаптується до форми обличчя. Крім того, вона найчастіше має отвори, розташовані під різними кутами і в різних напрямках. Це дозволяє ловити волосся, що росте в різних напрямках і під різними кутами. Це, в свою чергу, впливає на ретельність гоління.

Недоліком сіткових електробритв (особливо з однією системою) є неточність. У цих моделей є проблема навіть з голінням волосся на обличчі, а іноді необхідно використовувати і традиційний верстат.

У дешевших бритвах сітка може коштувати дорожче нової бритви. При виборі гратчастої моделі на додаток до ціни самого пристрою треба звернути увагу на ціну деталей, які регулярно змінюються, наприклад, леза та сітка.

Ціна таких пристроїв може бути зарахована в число переваг, вони зазвичай коштують дешевше інших моделей.

Якщо у чоловіка жорстке волосся на обличчі, рекомендуються сіткові електробритви з потрійною системою, яка гарантує найбільш точне гоління (подвійна сітка + інтегрована система лез). Більш м’яка борода потребують менш просунутих рішень. Простих бритв з однією системою часто буває досить, і коштують вони не так дорого.

Тип харчування: дротова або бездротова електробритва?

Тут вибір досить простий. Насамперед більшість з нас вибере бездротові бритви. Але перш ніж так швидко зробити вибір, варто ретельно його проаналізувати.

Існує три варіанти вибору:

 1. бездротові бритви (акумуляторні);
 2. провідні (що працюють від мережі);
 3. комбіновані (працюють від мережі і мають акумулятор).

Як працює бездротова бритва?

Зрозуміло, бездротова електробритва має принаймні одну величезну перевагу – ніякі кабелі не пов’язують нас. Ми можемо використовувати її в душі, на дачі без доступу до електрики або навіть в автомобілі. Проблема з цим рішенням полягає в тому, що акумулятор має, звичайно, обмежену ємність. Ми повинні постійно пам’ятати про це і заряджати його. В іншому випадку може статися так, що вранці перед роботою акумулятор буде наполовину заряджений і неефективний після включення.

Ще одна проблема – термін служби батарей. Ніщо не вічне, і через деякий час батарея буде мати меншу потужність.

Вони важче, ніж мережеві моделі, але дозволяють поголитися по дорозі на роботу або навіть в душі (деякі моделі компаній: Braun, Panasonic, Philips). Однак рано чи пізно доведеться їх перезарядити. У бездротовому режимі електробритви працюють в середньому кілька десятків хвилин, тому при покупці треба перевірити цей коефіцієнт. Деякі моделі також мають дисплеї, що показують час, що залишився до розряду батарей. Корисність цього рішення буде оцінена, наприклад, в поїздці.

Провідна бритва, що працює від мережі

Провідні моделі підключаються до розетки, але вони гарантують нам стабільну роботу. Ми не будемо відчувати вплив слабкого акумулятора і сповільнюється двигуна. Провідні моделі також коштують дешевше і важать легше бездротових.

Акумуляторно-дротова модель

Альтернативою вибору між дротової і бездротової моделлю є пристрої, які об’єднують ці дві функції. У них є як акумулятор, так і можливість підключення кабелю. При покупці бездротової або мережевий електробритви для подорожей, треба звернути увагу, чи буде обрана модель адаптована до 110 вольт (наприклад, в США і Японії). Деякі пристрої автоматично налаштовуються на напругу в іншій країні (наприклад, Panasonic), інші мають перемикач зміни напруги.

Водонепроникна бритва

Водонепроникна бритва – це відмінне рішення для тих, хто хоче вибрати електробритву для чутливої ​​шкіри. Її можна використовувати, приймаючи душ. Це дасть значну економію часу. Також це допоможе уникнути роздратування, яке може виникнути в результаті гоління дуже сухої шкіри. Крім того, таку водонепроникну бритву можна промити під проточною водою після використання. Це спростить очистку. Сухе і вологе гоління також підходить для шкіри, вкритої гелем. Це додатково зменшує ймовірність виникнення роздратування.

Давайте також розглянемо опір цього типу бритви пошкоджень. Ванна кімната – це місце, де часто доводиться контактувати з водою. Водонепроникна електробритва не зашкодить від таких контактів. При виборі водостійкою бритви треба звернути увагу на інструкцію виробника про те, яке занурення буде витримувати дана модель. У разі більш дорогих моделей воно може становити до п’яти метрів.Скільки часу треба, щоб зарядити електробритву?

Купуючи бездротову електробритву для чоловіка, обов’язково треба звернути увагу на час зарядки батарей. Чому це так важливо? В основному тому, що багато людей забувають ввечері підключити обладнання до зарядного пристрою. Якщо навіть це станеться, то в разі деяких моделей проблем вранці не буде. Їх зарядний час настільки короткий, що буде досить, підключити до зарядки пристрій відразу після вставання з ліжка, і перед тим, як відправитися на роботу, можна легко поголитися.

Зрозуміло, час зарядки має порівнюватися з часом безперервної роботи пристрою з одного зарядкою. Бритви нижчої ціни для повної зарядки батарей, на жаль, мають бути підключені до зарядного пристрою на всю ніч. Їх час зарядки часто становить близько 8 годин. По закінченні цього часу вони можуть працювати від 40 до 60 хвилин.

Сучасні електробритви вимагають лише одну годину зарядки для досягнення того ж робочого часу. Звичайно, в цьому випадку все залежить від акумулятора. Моделі з високою ціною мають сучасні і бистрозаряжающихся батареї.

Бритва з ультразвукової технологією

Ультразвукова технологія у більшості людей асоціюється з електричними зубними щітками. Фактично, в цих пристроях вона широко використовується. Але протягом деякого часу вона була успішно використана в сучасних електробритвах.

Власне, ця технологія заснована на тому факті, що головка пристрою починає пульсувати під час роботи. Звукові коливання, що створюються при обертанні, досить інтенсивні і їх частота становить до десяти тисяч коливань в секунду.

Такі вібрації дуже легко підбирають дуже маленькі волосся на шкірі. Леза для гоління можуть перебувати дуже близько до шкіри, але все ще досить далеко, щоб не зачепити її. Тому гоління є більш якісним.

Пульсація також допомагає голівці краще адаптуватися до форми обличчя. Можна навіть сказати, що завдяки звуковий технології головка пристосовується до контуру особи в реальному часі. Але це ще не все. Головка також може пристосовуватися до довжини, твердості і щільності волосся на обличчі. Крім того, пульсація надає шкірі тонку вібрацію, яка допомагає підняти коротке волосся і ефективно зрізати їх.

А може бути багатофункціональна модель?

Багатьом не подобається, коли у ванній безлад. Чим менше в кімнаті речей і обладнання, тим легше буде підтримувати порядок. Для цього використовується багатофункціональна електробритва. Ці пристрої мають модульну конструкцію. Все, що потрібно зробити, це відключити модуль бритви і замінити його іншим. Таким чином, ми отримуємо один багатофункціональний пристрій для моделювання бороди і догляду за обличчям.

Прекрасним прикладом такої додаткової насадки є триммер. Тример може бути присутнім у вигляді додаткової насадки, або бути висувним.

Бритва з тримерами для бороди видалить довгу щетину і допоможе сформувати бороду, вуса, бакенбарди. Тример гарантує точність зрізання і дозволяє підтримувати правильну довжину бороди. Також його можна використовувати для інших частин тіла.

Ще одна цікава насадка – бритва для тіла. Швидко і зручно, вона дозволяє позбутися від самих коротких волосся, навіть на грудній клітці, спині, в пахвових западинах або інтимній зоні.

Додаткові функції

Тепер давайте познайомимося з декількома цікавими додатковими функціями, які потрібно взяти до уваги, перш ніж приймати рішення про те, як вибрати хорошу електробритву для чоловіків. Нас можуть зацікавити наступні функції:

 • Різні режими гоління. Це пристрій може поголити волосся на обличчі не одним способом, так як має кілька різних режимів. Делікатний режим дозволить уникнути роздратування. Швидкий режим дозволяє поголитися швидко.
 • Індикатор зносу головки. Пристрій може самостійно діагностувати стан головки і повідомляти, коли вона зношується. Сигнали часто відображаються у вигляді відповідного світлодіода або повідомлення на рідкокристалічному дисплеї. Це корисно, тому що ми часто не можемо визначити ступінь зносу ножів.
 • Можливість промити під проточною водою. Більшість водонепроникних електробритв можна легко промити під проточною водою. Цей тип рішення заощадить час на очистку від волосся. Однак це не завжди так – буває, що при полосканні волосся потрапляють в поглиблення, з яких важко їх витягнути. Тоді використання щітки стає неминучим. У цьому випадку багато залежить від ширини і кута отвору корпусу.
 • Система для чутливої ​​шкіри. Відомо, що у кожної людини різна шкіра. Якщо у чоловіка є схильність до подразнень, краще купити електробритву для чутливої ​​шкіри, забезпечену спеціальними лезами. Система лез захищає шкіру, точно обрізаючи короткі, щільно прилягають волосся. Отвори призначені для розміщення волосся в ідеальному положенні для обрізки, що, в свою чергу, дозволяє точно зрізати волоски, не ушкоджуючи шкіру.
 • Регульована ширина головки. Кожна особа має різну форму. Іноді бритвенная головка занадто широка, щоб точно поголити поглиблення. Тому деякі виробники надають можливість звузити головку. Просто треба натиснути одну кнопку, щоб видалити одну з сіточок. Така суджена головка дійде до кожного куточка.
 • Система підйому щетини. Одне лезо або частина бритвеного блоку піднімає щетину, а інше ріже волосся. Ця функція дуже корисна, особливо при голінні шиї. Варто зазначити, що більш довге волосся (більше 5 мм) можуть бути просто вирвані замість зрізання, що серйозно позначиться на комфорті гоління.
 • Док станція. Пристрій з док-станцією дозволяє швидко і комфортно заряджати акумулятор. Крім того, багато док-станції додатково дезінфікують головки і сушать їх.
 • нескользящая ручка дозволить міцно тримати пристрій в руці. Це особливо цінно, якщо треба поголитися, наприклад, в душі.
 • Комплект для обслуговування. Він зазвичай складається з кисті і масла. Щіточка дозволяє видаляти волосся з важкодоступних місць, масло зберігає і захищає леза і накладку. Іноді в комплект також входить дезінфікуючий засіб, що запобігає розвиток бактерій на бритві.
 • Блокування випадкового включення. Ця функція може бути особливо корисна, якщо в будинку є маленькі діти. Вона також запобігає включення бритви, наприклад, у валізі або чохлі для подорожей.

Підсумовування

При виборі та купівлі електробритви для чоловіка важливо вибрати модель, яка підходить до його індивідуальних потреб і способу життя.

 • Для жорсткої щетини. Якщо у чоловіка жорстка щетина і обрана роторна модель, краще вибрати електробритву з потрійною системою. Якщо вирішено використовувати роторну модель, треба звернути увагу на кількість головок (бажано 3 і більше), ширину поля для гоління (кількість кілець) і можливість мокрого гоління (щоб пом’якшити волосся).
 • Для мандрівників. Для тих, хто багато подорожує насамперед підійдуть акумуляторні або бездротові електробритви, переважно з автоматичним виявленням напруги. Також добре, якщо є індикатор заряду акумулятора і режим швидкої зарядки.
 • Для гоління в душі краще вибрати водонепроникну бездротову електробритву. Корисним аксесуаром буде чохол або спеціальна підставка, які можна повісити поряд з душовою кабіною.
 • Для догляду за бородою і бакенбардами підійде електробритва з тріммером, переважно з регульованою довжиною. Тоді можна бути впевненими, що волосся на обличчі будуть добре доглянуті і мають хорошу форму і однакову довжину.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *