Як вибрати інсталяцію для підвісного унітазу?Як вибрати інсталяцію для підвісного унітазу?

Функціональність, гармонія і забезпечення чистоти і гігієни у ванній кімнаті є найбільш важливими аспектами, на які ми звертаємо увагу, плануючи ремонт цього приміщення. Системи інсталяції для підвісного унітазу є рішенням, за допомогою якого ми можемо зручно і естетично повісити на стіну санітарну кераміку. Ця конструкція дозволяє змінити інтер’єр ванної кімнати шляхом установки, наприклад, додаткової стіни або острова, в які вмонтовано унітаз, біде або раковина.

Такі системи, безумовно, зможуть додати шарм інтер’єру, зроблять його унікальним, і в той же час дуже зручним для користувачів. Якщо вас зацікавило таке рішення, як підвісні унітази з інсталяцією, як вибрати модель інсталяції, і чим вони відрізняються, в нашій статті ви знайдете інформацію про це.

Як вибрати інсталяцію для підвісного унітазу правильно?

Як вибрати інсталяцію для підвісного унітазуНайбільш поширений тип стелажів з інсталяцією призначений для унітазів. На ринку такі конструкції з’явилися в кінці двадцятого століття, але перші клієнти встановлювали їх з обережністю, побоюючись можливих дефектів установки, або обриву висячої чаші.

Незабаром, проте, багато хто переконався в безпеці цього рішення, рами для унітазів і біде розраховані на вагу 400 кг, а для раковини – на 100 кг, крім того, вони виглядають дуже естетично і функціональні в експлуатації.

Установка підвісного унітазу і біде дозволяє створити враження просторого інтер’єру, тому, що видно тільки кераміка і кнопка змиву, в той час як вся система каналізації і водопроводу повністю прихована в стіні. Крім того, така компоновка полегшує підтримання чистоти як сантехніки, так і підлогових покриттів в безпосередній близькості біля неї.

Інсталяція для підвісного унітазу встановлюється на постійній основі під штукатурку. Так чому б не вибрати інсталяцію для підвісного унітазу в найдешевшому вирішенні, адже її буде все одно не видно? Однак тут занадто економити не варто, так як в разі поломки вам доведеться руйнувати стіну і проводити ремонт ванною, тому краще вибирати якісні варіанти, нехай і трохи дорожче. Краще вибрати перевірений продукт, до якого виробник надає запасні частини протягом, принаймні, 10-15 років з дати виробництва.

Найбільш поширені проблеми – це доступ до ремонту в разі виходу з ладу елементів, вбудованих в інсталяцію. Найчастіше виходять з ладу елементи, які знаходяться в бачку. Це відбувається через контакт з водою, яка містить різні домішки, при цьому на деталях може накопичуватися камінь і їх доводиться витягувати з резервуара для очищення. До всіх елементів, що містяться в баку, ми маємо доступ через оглядове отвір, яке ховається під заглушкою.

Типи інсталяцій для унітазу

Якщо ви вирішили змонтувати підвісну сантехніку, то ви повинні вибрати правильний стелаж з інсталяцією для цієї мети. Яка інсталяція підвісного унітазу краще, варто розглядати в кожному випадку окремо. Головним критерієм вибору є визначення типу стіни, на якій ви хочете змонтувати стелаж.

Відповідно до цього розрізняють:

 1. Інсталяція для капітального вбудовування – використовується для цегляних стін і вимагає цегляної кладки. Установка цього типу є більш тривалої і трудомісткої, в цьому випадку можна використовувати каркас, який був попередньо заповнений пінополістиролом всередині. На ринку є інсталяції даного типу для унітазів, біде, пісуарів і раковин. Перевагою цього рішення є ціна – майже вдвічі нижче, ніж у випадку систем для легкого вбудовування.Інсталяція для капітального вбудовування
 2. Інсталяція для легкого вбудовування – є найбільш популярною. Такі конструкції можуть бути використані спільно з цегляною кладкою або бувають закриті вологостійким гіпсокартоном і монтуються в полегшеної перегородці, прикріпленою до підлоги і до стелі або до підлоги і перпендикулярно до стіни. Ці моделі призначені для установки унітазу, біде, пісуари і раковини.Інсталяція для легкого вбудовування

У цій групі ми можемо вибрати одну з трьох інсталяцій:

  • низька – висота несучої рами складає 80 або 90 см;
  • висока – найпопулярніша, висота несучої рами становить від 110 до 130 см;
  • самонесуча – з посиленою рамою з профілів з великим діаметром.

Яку інсталяцію вибрати – високу або низьку?

Плануючи встановити унітаз підвісний з інсталяцією, який краще вибрати тип рами – високий або низький? При виборі підходящої висоти рами, треба вирішити, чи буде кнопка видно при підйомі дошки (висока інсталяція) чи ні (низька). Перевагою другого рішення (з низькою рамою) є необхідність закрити кришку, щоб злити воду, що забезпечує кращу гігієну, так як бризки при змиві не потрапляють на підлогу і стіни туалету. На жаль, може трапитися так, що необережно ми спустимо воду, притулившись до спинки і кришці і, таким чином, випадкове натиснувши кнопку.При низькій стійці ви можете також вибрати розташування кнопки спуску:

 • горизонтальне (на полиці);
 • вертикальне (в високих стелажах кнопка може бути розташована тільки у вертикальній площині).

Крім того, висота рами визначає висоту полиці – чим рама вище, тим вище буде полку. Установка низькою інсталяції забезпечить нам наявність зручної полиці над унітазом, на якій ми можемо поставити аксесуари для ванної кімнати та декоративні дрібнички.

Установка низькою інсталяції

З високою інсталяцією ми можемо обійтися без горизонтальної полиці і продовжити стіну до стелі.

висока інсталяція

Деякі виробники пропонують інсталяцію з ручним регулюванням висоти унітазу, без невиправданого застосування електроніки. Як і в випадку офісного крісла, чаша може переміщатися по вертикалі в діапазоні до 8 см. При натисканні на кнопку, вона повільно рухається вгору. Зручне і плавне опускання чаші унітазу вниз може бути досягнуто шляхом використання ваги власного тіла.

інсталяція з ручним регулюванням висоти унітазу

На що ще звернути увагу, вибираючи інсталяцію для унітазу?

Переймаючись питанням, який краще вибрати унітаз підвісний з інсталяцією, необхідно звернути увагу на ще кілька моментів:

 • Ємність зливного бачка з водою. Велика частина бачків має ємність 6 л, при цьому за допомогою конструкції користувач може вирішити, чи слід злити всю воду об’ємом 6 л або тільки половину 3л. Деякі інсталяції мають можливість регулювати рівень заповнення резервуара – від 6 до 9 л в нормальному режимі, або від 3 до 5 л в режимі економії. Бачок з системою економії (3/6 л) може заощадити майже половину витрат, пов’язаних з подачею і відведенням води і тим самим отримати клас економії А ++.Бачок з системою економії
 • вибір кнопки. Кнопку краще придбати в комплекті, виробники пропонують повний набір – стелаж з кнопкою. Якщо вибирати кнопку окремо, то вона просто може не підійти до обраної інсталяції. Часто виробники пропонують вибір кольору кнопки, що дозволяє підібрати її до стилю ванної кімнати, крім того, ми можемо прийняти рішення про роздвоєною кнопці – з можливістю економного і повного змиву.
 • бачок – цей елемент системи повинен бути зроблений з одного цільного елемента і не мати швів, щоб виключити його розгерметизацію.
 • глибина стелажа – вона також може відрізнятися, при цьому не всі варіанти будуть добре виглядати у вашій ванній, особливо якщо її площа маленька.
 • Гарантія – перевірте, на які елементи поширюється гарантія виробника. Тому що інформація, розміщена на упаковці, наприклад, 10-річна гарантія, не означає, що вона включає в себе всі деталі.

Свіжість і приємний запах

рішення, які дозволяють розміщувати освіжаючі кубики для зливного бачкаВиробники пропонують рішення, які дозволяють розміщувати освіжаючі кубики для зливного бачка. Слід зазначити, що розміщення простих кубиків в туалетному бачку без спеціального дозуючого пристрою може засмітити каналізацію або блокувати зливний клапан. Такий пристрій в інсталяціях Grohe Fresh або Geberit DuoFresh забезпечує безпечне використання спеціального кубика, який можна зручно покласти в спеціальний дозатор під кнопкою.

Рішення від фірми Geberit дозволяє видаляти запахи безпосередньо з чаші і нейтралізувати їх за допомогою фільтра з активованого вугілля, який необхідно міняти кілька разів на рік. Однак така конструкція вимагає підключення електрики. Компанія Viega, в свою чергу, пропонує рішення вентиляції унітазу шляхом використання труби, яку можна просто підключити до існуючої вентиляції у ванній кімнаті.

Зовнішнє оздоблення інсталяції для підвісного унітазу

Каркас зазвичай прихований і форму йому надають за допомогою гіпсокартонних плит. Найчастіше ми використовуємо пластини з товщиною 12,5 мм. Ці пластини повинні бути розташовані в двох шарах, при цьому інсталяція отримає достатню міцність і жорсткість, щоб і розташована на її поверхні керамічна плитка не тріснула під тиском кераміки.

Зовнішнє оздоблення інсталяції для підвісного унітазу

Зовнішнє оздоблення інсталяції для підвісного унітазуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *