Як вибрати відлякувач щурів і мишей?Миші і щурі подібні стихійного лиха – нападають швидко, раптово, а збитки, яких вони здатні завдати дому та господарству, може мати дуже великі масштаби. Саме тому важливо вчасно вжити заходів для недопущення поселення мишей в будинках і господарських будівлях, якщо профілактику проводити ще не пізно. В іншому випадку, потрібно почати боротьбу з цими гризунами. І вам обов’язково знадобитися відлякувач щурів і мишей. Який краще? Відповідь на це буде обговорюватися в цій статті.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?
Відлякувач щурів і мишей. Який краще?

Відлякувач щурів і мишей – ефективні методи боротьби

Городники, які проживають на дачних ділянках в осінній період часу, знають, скільки клопоту і бід іноді приносять миші, а ще гірше щури. Ці шкідники можуть знищити ваші запаси, овочі і крупи. Пробираючись в найменші щілини, шкідники заносять туди їду, речі та іншої мотлох, утворюють своє лігво і займаються псуванням майна. Сьогодні існує кілька способів боротьби з мишами і щурами:

  • Відлякувачі, які створюють для гризунів умови, в яких останні не можуть існувати.
  • Мише – і крисоловкі.
  • Хімічні речовини, покликані отруїти гризунів.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

Найбільш сучасним методом боротьби з гризунами вважають відлякувачі, моделей яких створено безліч. Щоб зробити правильний вибір, слід спочатку розібратися в видах відлякувачів, які представлені в спеціалізованих магазинах:

ультразвуковий. Досить ефективний прилад, вся суть його роботи полягає у відтворенні ультразвукових хвиль, які згубно впливають на гризунів. Миші і щурі біжать геть від таких звуків, і дуже неохоче повертаються назад.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

переваги:

– безпека для людини;

– гуманність (не знищує, а відлякує шкідників);

– впливає не тільки на комах, але і на гризунів.

недоліки:

– звук відлякувач обмежений стінами приміщення, в якому він розташований, в інших кімнатах ефекту від його роботи не буде;

– зниження рівня впливу відлякувача в кімнатах, захаращених меблями.

Електронний. Електронний відлякувач також видає хвилі, які сприймаються гризунами і відлякують їх. Його єдиною відмінністю від попереднього виду є мала площа, яку можуть охопити хвилі такого відлякувач.Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

електромагнітний. Такий вид відлякувачів працює за рахунок застосування електромагнітного випромінювання. Деякі моделі в сукупності застосовують ще й інші види випромінювань: іонну і ультразвукове. Такий відлякувач прекрасно відлякує потужними електромагнітними хвилями не тільки щурів і мишей, але також мурах, тарганів і деяких інших шкідників.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

Принцип дії електромагнітного відлякувач полягає в застосуванні хвиль з низькою частотністю, які впливають на нервову систему шкідників. Після чого вони покидають таке приміщення. У моделях з комбінованим впливом, часто змінюються хвилі ультразвуку, завдяки чому гризуни не можуть адаптуватися і пережити такий вплив. А іонну випромінювання допомагає видалити з приміщення запахи, які приваблюють шкідників.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

Для того щоб вибрати по-справжньому ефективний прилад, слід врахувати деякі моменти:

  • Деякі види випромінювань погано проникають через перешкоди (наприклад, стіни кімнат), тому потрібно купувати або кілька моделей, або такі прилади, які здатні на сильне випромінювання (електромагнітні).
  • У тому випадку, якщо на підлозі лежить ковролін, ефекту від застосування ультразвукового відлякувача буде мало, а ось шпалери або натяжна стеля чудово відображають хвилі і допомагають їм поширитися по всій кімнаті.
  • Важливо враховувати реальний досвід людей, перш ніж купувати будь-якої вид відлякувачів.
  • Варто звертати увагу на зазначену в супровідних документах площа, на території якої відлякувач буде діяти найефективніше;

важливо! Вітчизняні прилади найчастіше трохи шумлять і негативно впливають на домашніх тварин, а ось у імпортних приладів такої проблеми немає.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

Тепер ви зможете вибрати відлякувач щурів і мишей: який краще або який дешевше – вирішувати вам. Купити по-справжньому якісний і ефективний відлякувач не так і складно, важливо врахувати всі необхідні моменти при його виборі, установці і проблема гризунів перестане бути актуальною.

Дивіться також відео:

Ультразвуковий відлякувач мишей. ВідгукиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *