Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фотоСьогодні бугенвиллия – досить рідкісний гість у міських квартирах і на дачних ділянках. Хоча знайти її можна в будь-якому спеціалізованому магазині, найбільше квітників лякає складний догляд за нею. Рослина виростає до великих розмірів, тому має потребу в деякому уваги. Але розповіді про складність вирощування – всього лише міфи, оскільки квітка відмінно росте в будь-яких умовах, не потребуючи в створенні особливої ​​обстановки. Тема цієї статті – бугенвиллия, догляд в домашніх умовах. Фото вирощування допоможуть вам ще краще уявити собі цю рослину.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

Бугенвіллія – ​​догляд в домашніх умовах

Що являє собою бугенвиллия? Це невеликий квітка, який частіше за все у вигляді плазуючої, гнучкою ліани з чіпляються пагонами. Наші умови трохи не підходять для рослини, тому його рекомендується вирощувати тільки в приміщенні. Воно відмінно росте там, де існує велика кількість сонячного світла, тепло і трохи волого. Влітку бугенвіллій можна вирощувати на балконі, щоб вона дихала і насолоджувалася ультрафіолетовими променями.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

Отже, якщо ви стали власником такого прекрасного рослини, як бугенвиллия, перш за все, зверніть увагу на вимоги щодо догляду. Їх небагато, але всі вони дуже важливі.

Температурний режим

Родина квітки – Південна Америка, тому його комфортною температурою є максимально наближена до тієї, яка присутня на континенті. Взимку рослина відмінно переносить невелике похолодання до +10 градусів, але необхідно кореневу систему, яка може перемерзнути. Головна умова в літній період – берегти бугенвеллію від прямих променів ультрафіолету.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

полив

Як часто необхідно поливати квітку? Досить буде періодичного поливу і обприскування. Влітку можна навіть влаштувати прохолодний душ. Рослина не любить надлишку вологи, тому важливо не перестаратися. Земля не повинна засихати, інакше коріння загинуть, але і не повинна бути постійно вологою, інакше коріння почнуть загнивати.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фотодобриво

Бугенваллія, як і будь-яка інша рослина, потребує хорошого добриві. Для цього необхідно вносити його один раз в тиждень під час цвітіння і раз на два тижні після нього. Можна використовувати, як органічну, так і мінеральну підгодівлю. Деякі квітникарі використовують спеціальні комплексні добрива, які можна придбати в будь-яких спеціалізованих магазинах.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

обрізка

Це найбільш важлива і найвідповідальніша частина у догляді за рослиною. Від того, як часто і правильно ви будете обрізати квітка, залежить його зовнішній вигляд. Обрізання чагарнику проводиться один раз на рік – восени або навесні. Видаляються кінчики стебел, а також старі пагони. Це буде стимулювати нові пагони до нового зростання.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

Пересадка бугенваллія – ​​дозвольте квітці рости

Оскільки коренева система квітки розвивається досить швидко, його необхідно пересаджувати щороку. Деякі допускають велику помилку, беручи горщик на виріст. Це призводить до сумних наслідків, оскільки при великому наявності вільного грунту в ньому буде застоюватися волога. Це негативно позначиться на зовнішньому вигляді квітки і його цвітінні.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

Як правильно пересадити бугенваллію? Для цього виберіть горщик, який не на багато більше, ніж раніше. На дно вкладається невеликий шар дернового грунту, листова земля, перегній і торф. Важлива умова – наявність дренажної системи, в якості якої підходить керамзит. Квітка необхідно акуратно витягнути зі старого горщика, видаливши стару землю. Поставити в новий горщик, присипавши його землею. На останок необхідно рясно полити.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фото

Бугенвіллія, її відхід у домашніх умовах, фото вирощування допоможуть вам більше дізнатися про рослину. Сподіваємося, що наші поради виявляться вам корисними.

Як виростити бугенвіллій в домашніх умовах? Догляд. фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *