Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?Теплиця з полікарбонату – це ідеальне місце, для легкого і швидкого вирощування помідорів. Полікарбонат чудово тримає всередині приміщення температуру повітря на одному і тому ж рівні, ніж кардинальним чином відрізняється від плівки, в які денні і нічні показники можуть істотно різнитися. Головне, не забувати про створення вентиляційних отворів в такій теплиці, і тоді урожай свіжих овочів не змусить себе довго чекати. вирощування помідорів в теплиці з полікарбонату – справа нескладна, тому воно буде під силу навіть початківцям дачникам.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?
Вирощування помідорів в теплиці

Вирощування помідорів в теплиці – з чого починати?

Для вирощування в полікарбонатних теплицях найчастіше вибирають томати підвищеної скоростиглості, пагони яких ростуть досить високо.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

Це можуть бути такі сорти помідорів:

– Король гігантів.

– Чудо землі.

– Хохлома та інші.

Якщо вибирати сорти, які відрізняються раннім дозріванням, то варто звернути сові увагу на Тайфун або Пошук. Перед тим, як висаджувати томати в полікарбонатною теплиці, потрібно зайнятися підготовкою грунту. Грунт потрібно готувати таким чином: спочатку зняти її верхній шар (до глибини близько десяти сантиметрів), ця процедура допоможе видалити разом з грунтом паразитів і шкідників, які влаштували там собі зимову сплячку. Наступним етапом підготовки є дезінфекції грунту, яка полягає в обробці її мідним купоросом.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

У тому випадку, якщо грунт в теплиці, містить велику кількість глини, необхідно розбавити її торфом або тирсою. Якщо грунт недостатньо пухкий, не зайвим буде додати перегній, який допоможе підвищити проникність грунту киснем. Якщо говорити про корисні добавках, то для вирощування томатів відмінно підійдуть підгодівлі на основі селітри або фосфатосодержащие добрива.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

Особливості висаджування розсади томатів у теплиці з полікарбонату:  1. Для попереднього вирощування розсади важливо брати тільки здорові, міцні насіння.
  2. Як правило, насіння на розсаду висаджують вже в лютому місяці, з тим, щоб до моменту висадки в теплиці її вік становив близько двох місяців.
  3. Розсаду томатів потрібно висаджувати в вертикальному положенні, уникаючи пошкодження кореневої системи. Важливо прикрити рослина землею до самих листочків. Між рослинами потрібно дотримуватися відстань в півметра, так як виросли кущі не стануть затінювати один одного.
  4. Дуже важливий грамотний полив розсади томатів: перший раз рослина можна полити після того, як розсада прийметься. Надалі, після кожного поливу, потрібно обов’язково проводить розпушування грунту. Непогані результати дає крапельне зрошення цієї культури, при такому методі поливу волога надходить в достатній кількості, що не перенасичуючи томати.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

Догляд за томатами в полікарбонатною теплиці

Основний догляд за томатами в теплиці, як і на відкритому грунті, полягає в:

  • Своєчасному підв’язування пагонів, щоб ті не зламалися під вагою плодів. Також підв’язування дозволить уникнути укладання томатів на землю, внаслідок чого вони можуть почати гнити.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

  • Помірного поливу. Гниття цієї культури може початися також через надмірне поливу, тому так важливо поливати чітко під корінь рослини і не дуже часто, в міру висихання грунту.
  • Внесення добрив. У період, коли на помідорах формуються зав’язі, настає пора внесення підгодівлі. Це може бути як гній, так і мінеральні добрива з вмістом калію. Завдяки такій своєчасної підгодівлі, можна отримати багатий врожай великих плодів томатів.
  • Пасинкуванні. Не варто забувати про пасинкуванні помідорів: видаляти бічні пагони у цієї культури переважно в ранковий час, в період, коли кущ вже набрав чинності і зростання.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

При вирощуванні томатів в теплиці з полікарбонату, важливо звертати увагу на температуру повітря: вдень вона не повинна перевищувати двадцяти семи градусів, а вночі бути менше п’ятнадцяти градусів. Для підтримки необхідної температури, теплицю потрібні своєчасно провітрювати, відкриваючи вікна.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

Підводячи підсумки, можна відзначити, що вирощування помідорів в теплиці з полікарбонату буде успішно тільки в разі грамотного вибору насіння і висадці розсади, підтримці необхідної температури повітря і рівня вологи в теплиці. Тільки так можна добитися багатого і раннього врожаю помідорів.

Як виростити томати в теплиці з полікарбонату?

Дивіться також відео:

Технологія вирощування томатів в теплицяхЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *