Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?Абиссинский колодязь має досить-таки креативна назва для Росії. Цей затребуваний колодязь дуже легко облаштувати на дачі своїми руками за допомогою спеціальних пристроїв. Але спочатку потрібно почати з підготовчих робіт, при яких повинні строго дотримуватися певних вимог. Для процесу буріння підійде далеко не будь-яка грунт. Сприятливіші за все користуватися піщаним ґрунтом або грунтом, який містить невеликий щебінь. Універсальна глибина даного колодязя-двадцять метрів, але все відбувається в залежності від індивідуальних умов. За найоптимальніших умов колодязь облаштовується до тридцяти метрів глибиною.

Що таке абіссінський колодязь

Ця робота не вимагає професійної підготовки і найму кваліфікованих робітників. Ви можете самостійним чином виконати дану роботу за допомогою копра. При маленькій мірі залягання водоносних шарів обов’язково необхідно пам’ятати про сміттєвих ямах і звалищах, що знаходяться поблизу. Грунтові води повинні мати відповідні характеристики. Місце її забору повинно бути віддаленим на двадцять метрів від забрудненого простору. Це лише в тому випадку, якщо вона стерильна і має дрібнозернистістю. Але якщо вона грубозерниста з хрящуватим видом, то необхідно переносити місця забивання труб на двадцять метрів.

Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?

Використання професійного копра і набору труб допоможе ефективно отримати чималу кількість водоносних шарів в місцях з позитивними ґрунтовими умовами. Виходом з положення вважається застосування спеціальної баби і ударної штанги.

Розглянутий колодязь можна облаштувати в будь-якому імпонує місці. Якості води повинно виходити з відповідностей з нормами. Колодязь має просту конструкцію, тому його можуть спорудити дві людини. Перша вода вже з’явиться через сім годин. Колодязь можна облаштувати як ландшафтний елемент. Він не вимагає великої грошової витрати і найму спеціалізованої техніки, будівельних робітників. Термін експлуатації складає сорок календарних років. Якщо постійно замінювати фільтр, то термін обслуговування може тривати. У даного колодязя висока продуктивність.

Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?

При визначенні зі складами грунту і глибиною водоносних шарів, потрібно поступово приступати до підбору професійного обладнання для процесу буріння. Бажано при бурінні не використовувати бабу, або по-іншому важку болванку. Так як значно знижуватиметься навантаження на труби, і ви не пошкодити свердловину. Щоб пробити піщаний грунт, необхідно два наконечника перевіреного бренду. Наконечник-це загартована сталева голка в формі конуса. Якщо ви маєте в наявності токарне устаткування, то самостійно можете виготовити такий наконечник. Діаметр подібної голки повинен бути більше закладаються труб.Читайте більше статей по дачному водопостачання

Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?

Фільтр являє собою маленьку грати, який відфільтровує пісок і пропускає тільки чисту воду. Потрібно висвердлюють велику кількість отворів. Для того, щоб облаштувати фільтрацію, потрібна наявність фільтруючого елемента, який виконаний з якісної нержавіючої сталі. Усередині труби вставляється фільтрова сітка, щоб забезпечити додаткове очищення води. Вам також знадобиться спеціальний приймальний клапан, щоб відбувався підйом водяних стовпів. Для пристрою магістралі чудово підійде дводюймова труба. З’єднуються секції за допомогою сталевих муфт. Гумові ущільнювачі і сантехнічне льно використовується для свердловини з великою глибиною. Поршневий насос максимально забезпечить як ручний, так і електричний підйом. Не забудьте про бетонному кільці.

Буріння абессінской свердловини

При компетентному визначенні місця буріння викопується грунт на кілька багнетів лопати. Льодовій бур допоможе вам пробурити потенційну свердловину. При звільненні свердловини від грунту встановіть своєчасно наконечник з системою фільтрації. Місце присипається грунтом і попередньо утрамбовується, щоб наконечник не зміщувати. Початковий ділянку трубних магістралей забивається в земельну поверхню, при використанні чавунної баби.

Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?

Також можна застосовувати спеціалізовану штангу, яка вкручується в землю за допомогою рамкової бура. Ущільнюється місце за допомогою силіконових та інших ущільнювачів. Періодично фільтр може забиватися глиною і грунтом. Тому промивайте його великою кількістю води. Верхнє підставу свердловини необхідно облаштувати якісним насосом водяного типу. Він здатний максимально освітлювати воду.

Як влаштувати абіссінський колодязь на дачі?

Далі в трубу необхідно залити воду. Потрібно поглибити конструкцію приблизно на один метр. Тепер можна приступати до монтажу насоса. При забиванні сприятливіші за все працювати в першу чергу з найдовшими трубами. Якщо ви хочете здійснити перевірку стовпів води, то рекомендується опустити в колону спеціальні троси або пластикові рівні. Недоліком колодязя вважається відносно маленький діаметр.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *