Як зробити дуги для парника своїми руками?Коли є бажання зайнятися улюбленою справою, в даному випадку вирощуванням овочів, то полювання витратити якомога менше ресурсів присутній майже у всіх без винятку. Городники, в більшості випадків, мають на своїх земельних маєтках теплицю або парник. Але ті, які ще такими не обзавелися, бажають встановити теплицю і дуги для парника своїми руками. На сьогоднішній день це питання не доставляє великих проблем, адже всі ресурси для спорудження є в продажу на ринках і будівельних магазинах. Основний, найбільш витратною частиною для парника є дуги. Тому необхідно розібратися, як і з чого зробити цю деталь самостійно.

Як зробити дуги для парника своїми руками?
Дуги для парника своїми руками

Рекомендації по вибору дуг для парника

Перш за все, потрібно подумати про подальшу роботу з парників: використання, експлуатація, коригування. Треба вибрати такий матеріал для дуг, щоб він не доставляв великих труднощів у використанні: не мав велику масу, розмір, обсяг. Коли стоїть питання зробити дуги своїми руками, тут буквально доведеться попрацювати руками, адже щоб додати матеріалу дугоподібний вигляд доведеться його деформувати. Через це потрібно вибирати матеріал, який без особливих зусиль піддасться деформації. У комплексі з легкістю і хорошою гнучкістю має бути присутня ще й міцність, звичайно, якщо розраховувати на довговічний термін роботи.

Як зробити дуги для парника своїми руками?

Відповідно, для вас не складе труднощів визначитися з вибором матеріалу. Зазвичай такими є звичайна арматура, яка добре піддається згину, пластикові труби, які мають в своїх властивостях довговічність. Хорошим варіантом стане поєднання двох цих конструкцій. Плюси в тому, що основне навантаження візьме на себе арматура, а пластикова труба посприяє надійності протягом тривалого часу. Ще одним варіантом може стати такий матеріал як ПВХ.

Як зробити дуги для парника своїми руками?Як зробити дуги своїми руками?

Дуги з ПВХ стануть хорошим рішенням для заснування парника. Сам процес досить простий у виконанні:

  • У перш встановлену в грунт арматуру потрібно вставити нарізані труби ПВХ. Дивлячись за розмірами парника, арматуру потрібно вганяти в землю на половину і на відстані між собою не більше 1 метра.
  • Щоб легко зігнути трубу знадобиться будівельний фен, встановлений на температуру 180 градусів. Також необхідно прокласти ще одну трубу поперек дуг для утримання всієї конструкції. Склопластикові арматура теж підійде в якості дуг. Її перевага в гнучкості, легкості.
  • Спочатку, на дерев’яному каркасі потрібно виконати отвори відповідні діаметру арматури. Інтервал між дугами оптимально зберігати в 50 см.
  • Далі потрібно вставити дугу в протилежне отвір. Варто звернути увагу на те, що при виборі цього матеріалу в комплект з легкістю йде ще і хороша міцність, при досить довгої експлуатації.

Як зробити дуги для парника своїми руками?

Зовсім економним варіантом стане зносився, старий шланг для поливу. З ним потрібно тільки провернути один момент: вставити всередину шланга вербові гілки в попередньо нарізані дуги і закріпити гілки до кінців шланга, зігнути дугу. З дугами процес закінчений.

Як зробити дуги для парника своїми руками?

Дуги для парника своїми руками – завдання нескладне. Однозначно, вибір може припасти навіть на 10 мм дріт, що продається на ринку, а може і на міцний сталевий матеріал, який, на жаль, рідко у кого зустрічається. Не варто впиратися в дорогі матеріали, коли під рукою знаходяться більш доступні їм аналоги, які стануть хорошою альтернативою. Використовуючи будь-який з сказаних матеріалів можна спорудити гарну, стійку конструкцію, що послужить хорошим забезпеченням земельної справи.

Як зробити дуги для парника своїми руками?

Дивіться також відео:

ДУГИ для парників СВОЇМИ РУКАМИЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *