Яка посуд підходить для індукційних плитЯка посуд підходить для індукційних плит

Індукційні плити стали дуже популярні, вони останнім часом стоять вже не так дорого і тому з’являються в багатьох будинках. Якщо у вас з’явилася в на кухні індукційна плита яку вибрати до неї посуд? Такі пристрої вимагають особливого типу посуду. Які ж каструлі для індукційних плит працюватимуть краще.

Яка посуд підходить для індукційних плит

Спеціальний посуд для індукційних плит зробить приготування їжі швидше на 30 відсотків.

Яка посуд підходить для індукційних плит

Якщо хтось планує обміняти газову плиту на індукційну плиту, йому варто враховувати необхідність придбання феромагнітної посуду. На щастя грабіжницькі ціни на набори, які існували раніше, коли ці панелі увійшли на ринок, залишилися тільки в пам’яті. Тепер посуд для індукційної панелі стала набагато доступніше.

Яку посуд використовувати для індукційних плит?

Головною особливістю посуду, яка підходить для індукційного приготування їжі, є те, що вона виготовлена ​​з феромагнітного металу, тобто такого, який притягує магніт. Це означає, що на такий панелі не варто використовувати вироби з нержавіючої сталі, скла, бронзи, міді або алюмінію.

Яку посуд використовувати для індукційних плит

Перевірка дна магнітомНайпростіший спосіб дізнатися, чи підходить каструля для індукційної плити – це піднести до неї магніт і перевірити, притягується чи магніт її дно. Якщо магніт притягається, це означає, що вона буде працювати на цій конфорки. Якщо не притягується – покупка не має сенсу. В ідеалі, магніт також буде прилипати до її стінок, але це не є обов’язковим.

Маркування посуду для індукційних плит

Проте при покупці посуду для такої вручений панелі немає ніяких проблем з визначенням тієї, яка підходить для цієї мети.

Як правило, виробники не залишають сумнівів в тому, що їх продукт підходить для приготування їжі на індукційних варильних панелях. Про це говорять маркування упаковки або гравірування в нижній частині зі спеціальним символом, що нагадує пружину, що складається з декількох петель.

Маркування посуду для індукційних плит

Посуд для індукційних плит – як вибрати відповідну форму?

На додаток до матеріалу, з якого виготовлені каструлі, важливо, щоб вона мала відповідну форму. В основному, тому що частина виручених панелей зроблена таким чином, що дно каструлі має суворо дотримуватися розмір поверхні конфорки (або бути менше, ніж конфорка). Якщо дно більше, панель не запускається. Звичайно, ця проблема усувається, якщо панель має сенсори на всьому протязі її поверхні. Тоді, незалежно від того, де поставити каструлю, панель це «відчує».

Посуд для індукційних плит - як вибрати відповідну формуНа що ще звернути увагу при покупці посуду для індукційної плити?

Практично кожна серйозна компанія, яка виробляє посуд, має в своїй пропозиції кухонні набори, придатні для цього виду техніки. На що ж варто звернути увагу при покупці?

Варто звернути увагу, щоб каструля або сковорода мали хороші ненагревающіеся ручки. Те ж саме відноситься до кришки, яка повинна бути забезпечена невеликим отвором для випускання пари і ненагреваюшейся ручкою. Сама кришка повинна «входити» в бортики каструлі точно, і не виходити за межі діаметра її стінок, уникаючи тим самим капання конденсованого пара і забруднення поверхні.

При покупці, варто також згадати, вважаємо за краще ми кришки зі скла, за допомогою яких можна побачити готуються продукти, або нам більше подобаються кришки з нержавіючої сталі (так як немає ризику їх розбити).

Важлива також товщина дна. Чим товщі дно, тим краще. Саме дно повинно бути ідеально рівним, щоб воно добре контактувало з панеллю.

Каструля для індукційної плити Цікавим рішенням є каструлі, дно яких має менший діаметр, ніж верх.

Ця форма робить їх більш економічними: для нагрівання їх вмісту потрібно менше енергії, так як індукція працює тільки на поверхні, що прилягає до неї. Багато з таких моделей (ви повинні звернути увагу на позначення продукції) підходять для приготування їжі на індукції, і це, безумовно, дуже цікава пропозиція.

При покупці посуду також варто звернути увагу на:

  • Якість дна. Для індукції цей параметр є надзвичайно важливим. Нижня частина каструлі або сковороди повинна бути гладкою і якомога менше мати канавок. Виробники можуть ставити свої логотипи, штампи та адреси на дні. Чим менше там буде букв і нерівностей, тим більш рівномірно буде розігріватися дно, тим самим втрачаючи менше енергії.
  • Кількість займаної площі. Особливо, якщо наша кухня маленька, каструлі не повинні займати занадто багато місця.
  • Відсіки всередині каструлі. Це корисно, якщо ви не хочете пофарбувати інші продукти під час приготування їжі.
  • Ціна і бренд. Деякі з нас звикли до певних брендів, довіряють їм і не хочуть змін. Хтось вибирає тільки Tefal, Berghoff, Lidl та інші. Популярні також Tescoma і Tesco, каструлі і сковорідки IKEA та інші.

Диск-адаптер для індукційної плити

Кожен шеф-кухар має свої улюблені сковорідки або каструлі, з яким він не може розлучитися. Але, на жаль, не вся посуд старшого покоління адаптована до сучасних індукційним варильних панелей. Спеціальний адаптер вирішує цю проблему.

Диск-адаптер для індукційної плити

Це пристрій на плиті швидко нагрівається і акумулює тепло, яке передає посуді.

Що робити, якщо індукційні каструлі «не працюють»?

Є три причини, чому посуд не працює, коли ми ставимо її на плиту:

  1. Чи не працює електромагнітне поле (не включене в плиті). Не кожен знає, що поле необхідно спочатку включити, а потім поставити на нього каструлю, щоб воно почало підігрівати. Після використання, вимкніть поле.
  2. Чи не працює електромагнітний датчик. Датчик не виявляє вашу каструлю, таким чином, не включається конфорка.
  3. Посуд не феромагнітна, тобто не підходить для цього виду нагрівання.

Таким чином, сучасні технології приносять нам все більше цікавих і дуже практичних рішень, які в значній мірі здатні полегшити працю з приготування їжі, зробити дизайн інтер’єру більш привабливим. Використовуючи сучасні панелі, ми зможемо економити час на прибирання робочої зони кухні, адже протерти гладку поверхню дуже легко. Такі конструкції прикрасять будь-яку кухню, зроблять її інтер’єр дуже сучасним, вони особливо підходять для дизайну в стилі мінімалізму і хай-тек. Значно скорочується, в порівнянні в традиційними електричними поверхнями, витрата електроенергії, так як не відбувається нагрів робочої зони.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *