Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?Квіти наповнюють життя яскравими фарбами. Напевно, саме з цієї причини всі дачники люблять вирощувати їх не тільки на своїй ділянці, але і в домашніх умовах. Але оскільки рослини, де б вони не росли, мають потребу в гарному і якісному добриві, варто подбати про наявність таких препаратів. Деякі з них можна придбати в спеціалізованому магазині, а деякі зробити своїми руками. Добриво для кімнатних рослин в домашніх умовах – важлива складова в нормальної життєдіяльності квітки.

Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?
Добриво для кімнатних рослин в домашніх умовах

Добриво для кімнатних рослин – яке вибрати?

Як часто потрібно підгодовувати домашні квіти? Деякі квітникарі і зовсім цього не роблять. Насправді, цей процес слід проводити кілька разів на місяць. Навіть якщо ваш великий квітка росте у великій, об’ємному горщику, це зовсім не означає, що він повною мірою нагодований усіма необхідними речовинами. Згодом всі корисні мікроелементи випаровуються і зникають, а грунт знову потребує додаткового живлення.

Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?

Чи можна зовні визначити брак корисних речовин в грунті? Так. Ось лише деякі ознаки:

  • Повільний ріст рослини.
  • Тонкі, слабкі гілки.
  • Неяскраві, пониклі і пожовклі листочки.
  • відсутність цвітіння.
  • Атака шкідників, виникнення різних плям і т.д.

Якщо ви помітите на своїх кімнатних квітах такі ознаки, слід негайно діяти. Звичайно, ви завжди можете скористатися покупними препаратами, які відрізняються різноманітністю і підходять для абсолютно будь-яких видів рослин. Зазвичай квіти дуже потребують калії, магнії і фосфорі. Додатковим елементом виступає азот.

Але покупне харчування – це не все. Багато досвідчених квітникарі вдаються до використання натуральних добрив, які вони роблять своїми руками. Давайте розглянемо деякі з них.

Цукор. Що ви знаєте про цукор? Він солодкий і білий? Так. Але цікаво, що цукор має мікроелементами, які дуже необхідні кімнатним рослинам. Глюкоза не тільки наповнює квітка енергією, але також сприяє будовою нових клітин. Як використовувати цукор? Для цього можна розмішати 1 ст. ложку цукру в 0,5 л води. Таким настоєм слід поливати грунт кілька разів на місяць. Перестаратися не варто, оскільки це може привести до негативних результатів.Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?

Кава і чай. Любіть заварний кави? Тоді ви можете використовувати цей продукт не тільки з користю для себе. Після випитої чашки кави на дні залишається осад, які не потрібно викидати. Краще його змішати з ґрунтом ваших домашніх рослин. Що це дасть? Грунт стане пухкою, пишною і некислим. Однак, тут є один нюанс: кава в якості добрив люблять не всі рослини. Такі квіти як азалії, лілії, троянд і цілий вид вічнозелених позитивно поставляться до такої добавці. Всі інші рослини будуть не дуже раді осадку кофе. Теж саме відноситься до заварки. Тільки важливо, щоб вона не була сильною міцною, інакше пошкодиться коренева система рослин.

Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?

Зола. Хоча сьогодні далеко не всі використовують попіл, ця речовина володіє безліччю корисних компонентів. Як використовувати золу для добрива кімнатних квітів? Для цього вам потрібно просто змішати її з грунтом, в який ви потім пересадите саджанець. Також можна розмішати золу в невеликій кількості води і полити нею квіти.

Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?

Дріжджі. Не всі знають, що дріжджі – це не тільки корисний продукт, але і відмінне добриво для ваших рослин. Дріжджі складаються з великої кількості корисних речовин, які будуть провокувати зростання квітки, наповнювати його вітамінами, мікроелементами і гормонами. Як приготувати добриво з дріжджів? Для цього необхідно змішати маленький шматочок дріжджів (близько 15 г), 1 ч ложку цукру і 1 л теплої води. Після того, як розчин настоїться деякий час, його слід змішати з водою і поливати один раз в тиждень.

Яке добриво можна використовувати для кімнатних квітів?

Отже, ми розглянули найвідоміші, прості і практичні поради щодо використання підгодівлі. Щоб зробити добриво для кімнатних рослин в домашніх умовах потрібно не так багато: трішки зусиль і застосування наших порад.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *