Які добрива потрібні для помідорів і огірків?Якщо ви хочете отримати багатий урожай томатів і огірків, вам обов’язково потрібно стежити за станом грунту: її рихлістю і наявністю мінеральних речовин. Найкращий спосіб це робити – використовувати добрива для помідорів і огірків. Ці овочеві культури дуже вимогливі до грунту і не будуть плодоносити на мізерному грунті. Фахівці кажуть про регулярність і сталість внесення підгодівлі, тому харчування використовується не тільки під час посадки, а й до неї. які добрива потрібні для помідорів і огірків? Відповідь на це питання ми дізнаємося з цієї статті.

Які добрива потрібні для помідорів і огірків?
Добрива для помідор – необхідна основа для отримання хорошого врожаю

Які добрива потрібні для томатів?

Томати, на відміну від огірків, набагато більше потребують повноцінного харчування. Причина – високорозвинена коренева система, потужна і сильна. При внесенні добрива коріння швидко заковтують харчування і миттєво його засвоюють.

Порада! Якщо ви садите помідори на ділянку, де росли огірки, удобрювати грунт не має сенсу. Грунт після огірків насичена мінеральними речовинами, і внесення додаткової підгодівлі може негативно позначитися на сходах і привести до їх загибелі.

Які добрива потрібні для помідорів і огірків?

Читайте також цікаву статтю: Весняне добриво для саду та городу

Які ж добрива найкраще використовувати для томатів? Розглянемо найбільш дієві:

  • Перед посадкою. Перед тим, як висаджувати розсаду томатів на дачній ділянці, грунт необхідно підготувати. Для цього найкраще використовувати повний комплекс макро- і мікродобрив. Придбати його можна у всіх спеціалізованих магазинах. Що входять до складу речовини додадуть грунті родючості і пухкості. В необмеженій кількості можна використовувати гній і курячий послід. Єдина вимога до такого виду добрив – застосовувати його тільки в сухому вигляді. Якщо гній свіжий, це не тільки може призвести до загибелі рослини, але і стати причиною появи капустянки та інших шкідників.
  • Під час посадки. Під час посадки молоді саджанці найкраще заливати органічними добривами. Для цього відмінно підійде компост і зола. Томати активніше ростуть на слабокислих грунтах і зола – відмінний вапняної матеріал, що допомагає вирівняти рівень кислотності.
  • Після посадки. Коли рослина прийнялося і почала зростати, важливо не переборщити з використанням добрив. Якщо ви віддаєте перевагу мінеральних добрив, тоді уважно слідкуйте за вказівками в інструкції і не перевищуйте зазначену там норму. Також томати потребують калійному живленні. Калій допомагає культурі не тільки сформувати сильне коріння, але й посилює здатність рослини протистояти шкідникам і хворобам.

В якості додаткового харчування можна використовувати фосфор, який вносять у міру необхідності в розрахунку – 20-40 г на 1 кв.м.Які добрива потрібні для помідорів і огірків?

Добрива для огірків – які найкраще використовувати?

Огірок – одна з небагатьох культур, яка дуже вимоглива до грунту. Щоб отримати хороший врожай необхідно забезпечити рослині живильне середовище проживання і землю, яка містить в собі гумус. Але існує багато нюансів, адже огірок негативно реагує на надлишок поживних речовин і не приживеться в занадто мінералізірованом грунті. Тому багато досвідчених городників використовують так зване дробове харчування. Що воно в себе включає?

Які добрива потрібні для помідорів і огірків?
Огірок удобрюють дробовим методом

Дробове харчування – це почергове внесення всіх мінеральних речовин. Огірок не в змозі вбирати все мінерали одночасно, тому використовувати їх найкраще окремо один від одного. Щоб отримати 1 кг огірків, рослині знадобиться: 4 г фосфору, 8 г калію, 2 г азоту, 1 г магнію. Найвідповідальніший період – формування зав’язі, тому в цей час добрива слід вносити регулярно. Якщо огірок не отримуватиме необхідну йому норму харчування в день, врожайність істотно знизиться.

Які добрива потрібні для помідорів і огірків?
Найкраще використовувати органічні добрива

Всім городникам важливо пам’ятати, що використання добрив для помідорів і огірків – невід’ємна частина гарного плодоносіння культури.

Які добрива потрібні для помідорів і огірків?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *