Які двері для ванної краще, розмір двері у ванну кімнатуЯкі двері для ванної краще, розмір двері у ванну кімнату

Ванна кімната – це приміщення з підвищеною вологістю. Крім того, тут ми проводимо гігієнічні процедури, цим приміщенням користуються всі члени сім’ї і досить часто, тому варто приділити особливу увагу її облаштування. Як вибрати двері для ванної кімнати, які бувають відмінності, розглянемо нижче.

Які двері для ванної краще?

Скляні двері в ванній кімнатіВанна – це унікальна кімната, найчастіше, на жаль, вона не дуже велика, але важлива в кожній квартирі і будинку. Тому, вибираючи, які двері краще в ванну, варто звернути увагу на рішення поєднують естетику і функціональність.

Двері для ванної повинна бути красиво оформленою і відповідати декору квартири. Вона також повинна бути зручною у використанні, довговічною і відповідати певним вимогам.

До недавнього часу ця двері були майже всюди однаковою, іноді до неї додавалося віконце вгорі і вентиляційні отвори внизу. Ті дні, на щастя, позаду. В даний час вибір досить великий, ми можемо вибирати різні моделі – скляні з різною кількістю скління, з масиву дерева, шпоновані, з МДФ і інші. Яку двері ставити у ванну кімнату, залежить від наших смаків і уподобань.

Скляні двері в ванній кімнаті

Скляні двері в ванній кімнаті

Скляний варіант є цікавим і поширеним рішенням. Крім того, це додатково дозволить нам висвітлити кімнату, позбавлену вікон. Якщо ви стурбовані про конфіденційність у ванній кімнаті, ви можемо вибрати ті варіанти, в яких прозоре скло використовується в помірних кількостях. При цьому слід вибирати варіанти з матовим або візерунчастим склінням, тобто не повністю прозорим.

двері з масиву

Для ванній досить часто вибирають двері з масиву. Це традиційне рішення має свої переваги:

  • забезпечує максимальну конфіденційність;
  • дозволяє використовувати додаткову поверхню, наприклад, для гачків вішалки або для інших аксесуарів.

В даний час виробники часто пропонують колекції, які включають і двері для ванної. Завдяки цьому, у всьому будинку або квартирі ми можемо використовувати один і той же стиль, відмінності будуть лише в деталях, наприклад, в розмірі, або ступеня скління.

Розмір двері у ванну кімнату і інші параметри

Санвузол є специфічним розташуванням, тому двері в ньому повинні відповідати певним умовам. Обов’язкові мінімальні розміри дверей ванної 80 см в ширину і 200 см у висоту.

Варіант відкривання – вправо або вліво, що вибрати?

  • Вправо – в цьому випадку петлі розташовані на правій стороні і двері відкриваються проти годинникової стрілки.
  • Вліво – петлі встановлені в рамі на лівій стороні і двері відкриваються за годинниковою стрілкою.

розсувні дверіПерш ніж вибрати варіант відкривання, давайте подивимося, яке рішення буде працювати краще для нашої квартири або будинку.Переконайтеся, що розмір двері дозволяє її відкрити вільно і не блокувати прохід.

У ванній кімнаті, зверніть увагу, як відкриваються дверцята шаф, і з якого боку знаходяться вимикачі.

Якщо площа дуже мала і не поміщається двері стандартного розміру, ви можете встановити складні або розсувні двері, які не займають багато простору.

Вентиляція

З міркувань безпеки, вони повинні відкриватися назовні і мати вентиляційні отвори (форма може бути будь-яка – це може бути решітка, отвори або щілина, можна просто підрізати низ).

вентиляція

Це дуже важливо – у ванній кімнаті без належної вентиляції пітніє і затуманюється дзеркало і це, мабуть, найменша проблема. Погана вентиляція може привести до розвитку грибка і цвілі.

Замки для дверей у ванну кімнатузамки

Для кращого комфорту і усамітнення варто подумати про дверному замку. Рекомендуються замки, які можуть бути легко закриті, але при цьому, в разі надзвичайної ситуації, можуть бути швидко відкриті зовні.

Полотно

Вибираючи полотно, варто взяти до уваги його якість і довговічність. Нагадаємо, що у ванній кімнаті часто буває підвищений рівень вологості. Тому, вибираючи модель, зверніть увагу, чи використовується технологія вологостійкості.

Правильна установка

Перед вибором і замовленням слід правильно виконати заміри отвору в стіні. Вимірювання обов’язково повинні провести професіонали, які врахують всі нюанси, розрахують розмір коробки і наличників, з огляду на розташування вимикачів і розеток. Важливим фактором є товщина керамічної плитки, тому установка дверей повинна проводитися на завершальному етапі ремонту, коли підлогу вже готовий. Якщо висота плитки менше, ніж висота дверей, стіни навколо отвору повинні бути вирівняні за допомогою листів з гіпсокартону або іншим чином. Поширеною помилкою є відсутність належної ширини косяків, які дозволяють монтувати лиштви.

двері з масивуПол у ванній кімнаті, як правило, виготовлений з інших матеріалів, ніж в коридорі. З естетичної точки зору, важливо, щоб стики двох типів підлогових покриттів були заховані під полотном.

Коли ми визначимося з питаннями, пов’язаними з безпекою, вентиляцією і комфортом, ми можемо підійти до вибору дизайну. Основне правило – це відповідність характеру інтер’єру ванної. Виробники пропонують широкий вибір моделей для ванної, таким чином, ми можемо вибрати будь-який колір, матеріал, з якого вони зроблені, і аксесуари (ручки, замки).

скляні дверіВарто заздалегідь вирішити, чи хочемо ми непрозору дерев’яну або шпоновані двері або варіант з склінням. Цікавий варіант для моделей з масиву, особливо для любителів морських мотивів – це віконце-ілюмінатор.

Скління буде висвітлювати темну кімнату і масивному полотну додасть легкість. Якщо ми хочемо, отримати ефект легкості і прозорості будуть кращими скляні двері. Завдяки їм кімната стане світлою і матиме сучасний вигляд. Їх легко підібрати під дизайн інтер’єру, тому що вони доступні в різних кольорах і фактурах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *