Які штори підійдуть до коричневих меблівЯкі штори підійдуть до коричневих меблів

Коричневі меблі виглядає дуже стильно і домінує в наших будинках. Цей колір є досить «дорогим» і натуральним кольором, він асоціюється з кольором землі, природи, натурального дерева. Звичайно ж такі меблі присутній в солідних віталень з шкіряними диванами.

Якщо ви зважилися на покупку шкіряного дивана або інший обстановки з темною оббивкою, то важливо підібрати, який колір інтер’єру, буде відповідати їм? Якщо у вас у вітальні шкіряна коричнева меблі, які штори підійдуть в такий інтер’єр найкраще? У статті ми розглянемо, який колір гармонує з темними меблями.

Правильне поєднання кольорів з коричневим кольором в інтер’єрі

Цей колір є ідеальним союзником наступних кольорів:

  • відтінки бежевого,
  • різні відтінки жовтого, особливо пісочний,
  • всі нейтральні відтінки,
  • білий, кремовий, слонової кістки,
  • дуже популярно останнім часом стало об’єднання його зі світло-сірими тонами.

Які штори підійдуть до коричневих меблів

Якщо ви придбали коричневий шкіряний або тканинний диван, вам варто подбати про підбір інших предметів інтер’єру.

Які штори підійдуть до коричневих меблів

Дуже важливо, щоб вони добре взаємодіяли. Однак варто пам’ятати, що в невеликих приміщеннях не повинен бути занадто багато темних тонів.

І якщо ваша меблі коричнева і бежева, які штори підійдуть? У цьому випадку варто вибирати відтінок стін і штор в світлих тонах, лише окремі елементи інтер’єру можуть бути темними або яскравими.

Існує якесь правило для світлих стін: штори повинні бути на тон або два темніше, ніж стіни. Тому хорошим вибором буде кремовий колір в прохолодних відтінках. Тут важливий також тип і плетіння матеріалу. Для вітальні можна вибрати жанр важких тканин без візерунків.

Помаранчевий? Хороша ідея. В якості додатків в цьому кольорі можуть бути додані: велика вази на підлозі або велика миска на столі, подушки для дивана, візерунки на килимі. Помаранчеві штори будуть виглядати дуже яскраво.

помаранчеві штори

Деякі відтінки коричневого будуть красиво гармоніювати з синім і блакитним.

Деякі відтінки коричневого будуть красиво гармоніювати з синім і блакитним

Вибираючи фіранки на кухню з балконними дверима з коричневими фасадами, також варто відштовхуватися від кольору стін і аксесуарів. Якщо стіни світлі, то ви сміливо можете вибирати темні штори.

Якщо стіни світлі, то ви сміливо можете вибирати темні штори

Якщо кімната світла і простора, кольору можуть бути темніше, можна вибрати навіть темні штори з важких тканин. Від розміру приміщення також залежить, які кольори для спальні з темним гарнітуром можна використовувати.

які кольори для спальні з темним гарнітуром можна використовуватиУ тьмяно освітленій, маленькій кімнаті краще залишити світлі кольори для штор, стін і аксесуарів.

У тьмяно освітленій, маленькій кімнаті краще залишити світлі кольори для штор

До коричневому гарно вписується також зелений, який на додаток до такого інтер’єру додасть освіжаючий натяк.

До коричневому гарно вписується також зелений

Якщо рішення прийняти занадто складно, то вибирайте класику – в такий інтер’єр підійдуть штори в нейтральних тонах, що підкреслюють меблі і прикрашають кімнату. Ви можете вибрати відтінки бежевого, білий і вершковий. Це безпечні тони – кожен з них підходить до темного, і в цьому випадку важко помилитися. Інтер’єр зможуть оживити добавки в сильних кольорах.

Який колір стін підійде до коричневих меблів

Коричневі меблі і складні сірі стіни – це дуже стильне поєднання.

Коричневі меблі і сірі стіни
Сині стіни також будуть відповідати такому інтер’єру, але тільки якщо вони в світлій тональності.

сині стіни
Коричневий і фіолетовий разом додадуть кімнаті тепло і затишок. Проте таке поєднання має доповнюватися світлими акцентами – білими або бежевими.

Коричневий і фіолетовий разом додадуть кімнаті тепло і затишок

Світлі тони стін створюють контраст з темними меблями і дозволяють їй вийти на перший план.

Світлі тони стін створюють контраст з темними меблями

Проте світлі відтінки в інтер’єрі для стін – це не єдина альтернатива для темних меблів на кухні або у вітальні. Ви можете успішно використовувати деякі фарби інтенсивних відтінків:

  • фіолетові,
  • червоні,
  • помаранчеві,
  • зелені.

Але, використовуючи більш темні відтінки, ми повинні бути обережні, щоб не перевантажити інтер’єр. Може бути, просто пофарбувати в темно-фіолетовий тільки одну стіну або використовувати зелені штори при монохромних шпалерах? Всякий раз, коли ми наважуємося на коричневі відтінки в інтер’єрі, треба ввести світлі доповнення, які додадуть йому оптичну легкість.

Проте якщо ми вибрали монохромне внутрішній простір – темні меблі і штори або стіни, то нам будуть потрібні додаткові інтенсивні кольори, які пожвавлять кімнату, і зможуть додати тривимірність. Вибираючи сучасні штори для вітальні, подивіться фото новинки 2016. Монохромні композиції добре проявлять себе в спальні, якщо ж ми введемо їх у вітальню або на кухню, не забудьте оживити інтер’єр іншими квітами.

Колірна гармонія в нашому будинку грає вирішальну роль в його сприйнятті. Які б ви не вибрали за вартістю матеріали і конструктивні рішення, в дизайн не буде ідеалу без правильного колорирования. Тому дуже важливо дотримуватися основних принципів в цьому питанні. Звичайно, можна вибирати фарби всього спектра, головне дотримуватися принципів їх поєднання і відповідність тональності розміром приміщень і обстановці.

Особливе значення, безумовно, відводиться декорації віконних прорізів. Вони займають досить велику площу, є провідником природного освітлення і мають величезний вплив на візуальне сприйняття приміщення. Відтінки повинні правильно поєднуватися один з одним, а загальна гама приміщень в будинку відповідати індивідуальних переваг кожного члена сім’ї.

Перед прийняттям рішень про колорировании бажано обговорити це питання на сімейній раді і визначитися з тональністю кожної кімнати відповідно до своїх уподобань її «господарів». Окремо можна колоріровать дитячу, спальню, кухню, а ось вітальню там, де більшу частину часу проводить вся сім’я в зборі потрібно оформити з урахуванням компромісів. Дотримуючись принципів поєднання фарб, ви створите затишну обстановку, яка сподобається вашій родині і викличе захоплення гостей.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *