Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?Теплиця з полікарбонату, розташована на дачній ділянці, здатна допомогти господареві виростити не один урожай міцних овочів за сезон. У тому випадку, якщо вона добре утеплена, в теплиці можна висадити розсаду вже ранньою весною, або в кінці літа, щоб зняти урожай в кінці осені. Як обрати помідори для теплиці з полікарбонату? Сорти найпопулярніших томатів будуть розглядатися в цій статті.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?
Помідори для теплиці з полікарбонату – сорти

Помідори для теплиці – як вибрати відповідний сорт?

Для вирощування в теплицях томатів, потрібно ретельно підбирати їх сорти, з огляду на те, що культури, вирощувані в теплицях, отримують не тільки переваги. Теплиця має ряд особливостей:

  • підвищену вологість.
  • Нерідкі бувають перепади температур, нехай не дуже різкі, але досить чутливі для культур.
  • Теплиця, через закритого простору, сприяє швидкому поширенню і важкого виведенню хвороб і паразитів.

Урожайність томатів у теплиці з полікарбонату залежить від сорту, який був висаджений, умов вирощування і грунту. Дачники, не перший рік висаджують помідори на своїх ділянках, в тому числі і в теплицях, досвідченим шляхом дізнаються ті сорти, які дає більший урожай.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?

Найбільш урожайними для теплиць вважаються такі сорти томатів:

Де-Барао: Сорт, який досить часто висаджують в теплицях. Він характеризується невеликими плодами, які у великій кількості висять на безлічі гілок. Відтінки томатів цього сорту досить різноманітні: зустрічаються плоди як традиційно червоного кольору, так і екстремально чорного.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?
Де-Барао

рожевий гігант: Плоди томатів цього сорту відрізняються від собі подібних досить великими розмірами, їх м’ясиста м’якоть має яскраво виражений аромат і приємний смак. При вирощуванні в теплицях, на томатах цього сорту часто з’являються тріщини, чого можна уникнути, грамотно організувавши їх полив.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?
рожевий гігант

Індіо F1: цей гібридний сорт ідеальний для теплиць, з огляду на те, що він прекрасно переносить різку зміну температур. Якщо, наприклад, дачник, не має можливості часто з’являтися на дачі і провітрювати теплицю, цей сорт йому ідеально підійде.Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?
Індіо F1

Вибираючи врожайні сорти томатів, для вирощування їх в теплицях з полікарбонату, не варто забувати про те, що прекрасний урожай дають ті, сорти, які мають високі кущі. Головне, вчасно видалити побічні пагони і верхівку, після чого томати дають хороший, багатий урожай в один, максимум два стебла (з таких сортів відмінно показали себе Волове Серце і Де-Барао).

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?

Також непоганий урожай дають такі високорослі сорти, як слон, чорний принц, спам, великий воїн. Дуже важливо стежити за недопущенням зараження томатів різними захворюваннями. Особливо часто помідори в полікарбонатних теплицях підхоплюють фітофтори. Уникнути її появи можна, якщо вчасно відвідувати томати і видаляти нижні листки, які закривають доступ світла і кисню до стебел. Відмінним виходом є висаджування таких сортів томатів, які були виведені вченими вже з сильною захистом від зараження фітофторою. До таких сортів можна віднести наступні – Помаранчевий гігант, Кострома, Дружок, Будьонівка, Благовіст.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?

Що необхідно для отримання хорошого врожаю?

  • Вибирати насіння для висаджування в теплицях потрібно в спеціалізованих магазинах, перевірених виробників, щоб не отримати в одному пакетику свіжі і старі насіння.
  • Не завжди правильно збирати насіння з тих, що дали прекрасний урожай в теплиці. Особливо це стосується гібридів з позначкою F1, вони розраховані на один сезон, на другий же такого результату вже не буде.
  • У разі неодноразового вирощування одного і того ж сорту, можна домогтися його здрібніння. Це пов’язано з тим, що конкретний сорт томатів звикає до якостей грунту і дає найгірший урожай, ніж спочатку, тому важливо зрідка міняти навіть улюблені насіння на нові.
  • Для отримання якісного врожаю томатів важливий правильний догляд за культурами, посадженими в теплиці: він полягає в своєчасному провітрюванні, поливі і розпушуванні грунту.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?

Отже, тепер ви знаєте про помідори для теплиці з полікарбонату. сорти кращих томатів допоможуть вам отримати багатий урожай соковитих плодів.

Які сорти помідорів підійдуть для теплиці з полікарбонату?

Дивіться також відео:

Сорти томатів для теплицьЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *