Які сорти спіреї підходять для дачі? фотоСпірея – це одне з найкрасивіших, ефектний і яскраво квітучих рослин, яке радує дачників весь сезон. Перевага чагарнику не тільки в тому, що він має привабливий зовнішній вигляд, але і в тому, що за ним не потрібен практично ніякої догляд. Але виникає питання: як вибрати відповідний сорт для посадки в нашій місцевості? Тема цієї статті – спірея: види і сорти. Фото, представлені на нашому сайті, допоможуть вам більш детально уявити собі цю рослину.

Які сорти спіреї підходять для дачі? фото
Спірея: види і сорти. фото

Cпірея – вибираємо сорт для душі

Оскільки клімат нашої країни відрізняється суворими зимами і сильними вітрами, посадити на своїй території ми може тільки ті рослини, які будуть готові витримати такі умови. Види спіреї пристосовані до таких умов, тому вам залишиться тільки підібрати відповідний забарвлення рослини і його форму. Отже, найпоширенішими сортами спирей вважаються:

  • спірея сіра. Великий чагарник, що характеризується ребристими пагонами. Чому її назвали сірої? Вся справа в нижньому забарвленні листка, який має злегка сіруватий відтінок. Коли вітер дме, листя перевертаються і весь чагарник забарвлюється в сірий колір. Але не тільки таке забарвлення у спіреї сірої. Її головною перевагою є яскраві, білі квіточки, які зібрані у великі, щільні щитки.
Які сорти спіреї підходять для дачі? фото
Спірея сіра, фото

Особливості сорту: не розмножується. Як би дивно це не звучало, але спірея сіра не розмножується, тому що є гібридом. Чагарник навіть зовні відрізняється декоративністю і витонченістю. Білосніжні гілки затьмарять собою всі інші рослини, які стануть справжньою окрасою вашої території.  • спірея аргута. Сорт являє собою високий кущ з шикарною, розлогою кроною і вузькими, зазубреними листками. Цвіте спірея аргута на старих пагонах, тому фахівці рекомендують відразу обрізати її після цвітіння. Так само як і сіра спірея, аргута радує дачників білими квіточками, які до того ж видають тонкий, приємний аромат.
Які сорти спіреї підходять для дачі? фото
Спірея аргута, фото

Особливості сорту: повільне зростання (по 20 см в рік). Також рослина віддає перевагу одиночну посадку і відсутність тіні. Прекрасно росте на відкритому місці з великою кількістю сонячного світла. Не варто надмірно заливати квітка, оскільки його коренева система відразу зазнає краху.

  • спірея Вангутта. Всі її бачив, були вражені великими розмірами. Висота чагарника становить приблизно 1,5 м, що досить велика для декоративна рослина. Великі, розлогі гілки створюють дуже красиву, незвичайну каскадну форму. Колір чагарник білосніжними квіточками і наповнює дачну ділянку приємним запахом. Гарні у Вангутта не тільки квіти, а й листя. При правильному, регулярного поливу вони яскраво виділяються на тлі інших рослин.
Які сорти спіреї підходять для дачі? фото
Спірея Вангутта, фото

Особливості сорту: спірея можна цвісти кілька разів за сезон. Таке трапляється рідко, але цілком можливо. Чагарник можна садити на будь-якій ділянці, оскільки цей вид не примхливий до грунту і кількості сонячного світла. Навіть при його нестачі рослина буде продовжувати рости, радуючи вас своїм прекрасним зовнішнім виглядом.

Отже, спірея, види і сорти, фото допоможуть вам визначитися з вибором і посадити на своїй дачній ділянці красиве, ефектне рослина, яка не потребує складного догляду і буде радувати вам своїм зовнішнім виглядом весь сезон.

Дивіться також відео:

Спірея – дивовижної краси рослинаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *