Який душ вибрати для ванної, душ у ванній без кабіниЯкий душ вибрати для ванної, душ у ванній без кабіни

Роблячи ремонт у ванній, перед нами постає питання, як правильно організувати простір, щоб помістилася вся необхідна сантехніка, пральна машина і у ванній не було тісно. Хорошим рішенням для маленької ванної буде душ. А якщо розміри приміщення дозволяють вам поставити і душ і ванну, тоді і зовсім чудово. У будь-якому випадку душ просто необхідний сучасній людині, який веде активний спосіб життя. Який душ для ванної вибрати? З кабіною або без кабіни? Які є сучасні рішення для різних варіантів? Одним з варіантів є установка душової панелі або змішувача у ванній, яке ми розглянули в статті Вибираємо ванни під душ. Якщо ви вирішили зробити окремий душ без кабіни або без піддону, то питання його установки ми розглянемо нижче.

Який душ вибрати для ванної?

Кабіна без піддону і дренажної лінії може бути, а душ у ванній без кабіни? Ви повинні пам’ятати, що в першу чергу одним з умов комфортного гігієни є швидке і ефективне видалення стічних вод, особливо в кабінах з плоским піддоном або зі стоком прямо на підлозі.

ДДуш у ванній без душової кабіни фотоуш у ванній без кабіни

Дуже інноваційне і цікаве рішення – зробити душ у ванній без душової кабіни. Його використання має плануватися вже на етапі будівництва будинку або перед загальною реконструкцією ванної кімнати. Є кілька етапів установки і ряд принципів, які вимагають уваги.

Душ без піддону і кабіни є рішенням дуже естетичним і функціональним. Таке рішення ідеально підходить для дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями або просто, коли традиційний вигляд вашої ванної кімнати не відповідає вашим очікуванням.

Душ у ванній без душової кабіни фото

Підготуйте місце і комунікації

Каналізаційні стоки і можливість установки всіх необхідних сполучних елементів вимагає спеціального місця. Щоб підлога в душовій був на одному рівні з іншою частиною кімнати, ви повинні залишити 12-15 см вільного простору. Якщо ваша ванна кімната знаходиться на першому поверсі, переконайтеся, що стать не надто тонкий, щоб можна було застосувати таке рішення. Дренажна труба повинна бути встановлена ​​за допомогою стандартного нахилу в 2%.

Сток лінійний може перебувати в стінці

Сток лінійний або точковий?

Сток лінійний має велику поверхню для прийому стічних вод, він може перебувати в стінці або близько до душової кабіни.

лінійний стік

Лінійний стік

Лінійна система складається з каналу, вбудованого в душовій підлогу і сітки на рівні пластин. Компактна конструкція була оптимізована для ситуації, коли у нас мало місця, лінійний стік інтегрований з сифоном.

Точковий стік

Точкові стоки, як правило, встановлені в середині душа.Тут теж потрібно укладати плитку з невеликим ухилом, зробити більше пропускну здатність каналізаційної труби, таким чином, ми запобігаємо розлив води на іншу частину кімнати.

Система складається з монтажу каналізації в підлозі і сітки зливу на рівні підлоги

Система складається з монтажу каналізації в підлозі і сітки зливу на рівні підлоги.

Ізоляція підлоги і стін

Наступним кроком є ​​ізоляція підлоги. Найбільш поширеним рішенням є використання маси з синтетичної смоли. Вона використовується по-різному, в залежності від виробника, як правило, кілька шарів наносяться пензлем або валиком завтовшки 2 мм. Краї стін, підлог і труб треба ізолювати спеціальною стрічкою, яка є водонепроникною і стійкою до впливу хімікатів. Стіну під душем, перед укладанням плитки, треба підготувати.

Укладання плитки у душовій на підлозі

Плитку укладають в напрямку стоку, так щоб зберегти однаковий рівень з гратами стоку. Краще вибрати невеликий формат, наприклад, у вигляді мозаїки або інших невеликих пластин, які легко розмістити на похилій підлозі. Слід також подумати, який клей краще для плитки в ванну, щоб він був вологостійким і стійким до впливу побутової хімії. Плитка повинна володіти нековзною поверхнею, мати низьке водопоглинання.

Кращим рішенням буде гнучкий розчин затірки, епоксидні смоли, які забезпечують повну герметичність, що не руйнуються і не вимиваються під впливом холодної та гарячої води.

Душ з кабіною і без душової кабіниДуш з кабіною і без душової кабіни

Щоб із зони прийняття душа не розпорошувалися бризки можна поставити красиві скляні перегородки, зроблені із загартованого скла, встановлені на кронштейнах. Це не буде класичної кабіною, стіни зі скла можуть не доходити до стелі. Не обов’язково робити чотири стіни. Якщо душ у ванній кімнаті без душової кабіни розташований в кутку, то можна поставити лише одну стіну зі скла. Простір можна також ізолювати дверима або фіранкою. У мінімалістських інтер’єрах ви можете обійтися зовсім без огорожі душа від решти кімнати.

Ванна кімната з душовою кабіною без піддону і без душової кабіни дуже цікава візуально, а також практична. Вона відмінно впишеться в мінімалістичний інтер’єр, скляні стіни не завантажать простір.

Вона відмінно впишеться в сучасні і мінімалістські інтер’єри. Ретельно плануйте установку, вибирайте матеріали хорошої якості і буде отриманий нетрадиційний ефект. При цьому ви отримуєте пристрій дуже гігієнічне. За рахунок відсутності великої кількості важкодоступних для обробки місць, які властиві традиційним кабінок, така конструкція дуже проста в догляді. Ви не будете думати про цвілі і непривабливих нальотах в щілинах і зазору, як в звичайних пристроях. Естетичне задоволення від купання в таких умовах важко переоцінити. Така конструкція має кілька фантастичний вигляд.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *