Який піддон для душової краще вибратиПитання, на який важливо заздалегідь знайти відповідь при плануванні ремонту у ванній кімнаті – як вибрати душовий піддон? Це рішення часто обмежується формою і розміром ванної кімнати, площа якої, на жаль, часто невелика. Як правильно вибрати піддон потрібної форми і розміру, на що звертати увагу при виборі та купівлі, ми розповімо в цій статті.

Цей елемент інтер’єру, з одного боку, визначає зручність використання душа, а з іншого боку має важливу архітектурну цінність і сильно впливає на зовнішній вигляд вашої ванної кімнати. Які фактори слід брати до уваги, здійснюючи покупку піддону, щоб він був зручним і відповідав інтер’єру?

Піддон повинен служити протягом багатьох років, бути безпечним і створювати єдине ціле з рештою обладнання ванної кімнати. Він також повинен бути практичним і забезпечувати адекватну ізоляцію підлоги від вологи.

Не менш важливо, перш ніж приймати рішення про покупку, відповісти на питання: які форми і розміри піддонів для душа будуть для вас зручні? При виборі варто враховувати також матеріал, з якого він зроблений і то, наскільки легко його утримувати в чистоті. Тільки сукупність всіх цих факторів гарантує, що наш вибір виправдає наші очікування.

Форми піддонів для душових кабін

Вибір душових піддонів за формою

Найпоширенішими варіантами є:

  • прямокутні,
  • квадратні,
  • напівкруглі,
  • круглі,
  • кутові.

кутові піддониБільшість покупців вибирають піддони для душової кабіни, які можуть бути встановлені в кутку. Це дозволяє більш ефективно використовувати простір, яке, в умовах наших квартир в багатоповерхових будинках, як правило, не дуже велике.

Кутова модель, як правило, має округлу форму і часто буває більш комфортною і місткою всередині, в порівнянні з прямокутною. Крім того, такі варіанти дозволяють мати в кутку зручні полки, на які ви можете помістити приналежності для прийняття душу.

прямокутні моделіБуває, що піддон підбирають під душову кабіну, тоді його форма, зрозуміло, буде залежати від форми обраної кабіни. Більшість літаків має квадратну форму, так як такі кабіни досить популярні.

Є у продажу також прямокутні моделі, як, наприклад, представлений на фото керамічний піддон з протиковзким декоративним візерунком.

Напівкругла кабіна є відносно більш дорогим рішенням, ніж прямокутна, через більш високу ціну гнутого скла.

круглі душові піддониВарто також відзначити окремо стоячі кабіни. Для них, як правило, використовують великі овальні або круглі душові піддони. Хоча круглі піддони досить рідко можна зустріти в продажу, так як вони рідше користуються попитом.

Таке обладнання є дуже зручним, але і більш дорогим через меншу популярність серед споживачів. Звичайно ж, такий варіант забезпечує особливий комфорт, так як до стоїть в середині ванної кімнати кабіні відкритий доступ з кожного боку. Але, на жаль, це рішення підходить тільки для великою ванною.

Правильний вибір для молодших і старших членів сім’ї

Молодим і активним людям підійде варіант, який легко чистити, довговічний, простий за формою і адаптований до обстановки ванної кімнати. У разі літніх людей або інвалідів, необхідно встановити душовий піддон дуже невеликий, бажано з протиковзким дном. Використання спеціальної нековзною поверхні забезпечує почуття безпеки.

Правильний вибір для молодших і старших членів сім'їкабіна без піддону

В ідеалі підійде кабіна без піддону, в якій стік води забезпечений трапом. Однак таке рішення більш дороге і зажадає ремонту у ванній кімнаті, що включає прокладку в підлозі комунікацій і установку трапа і стоку.

Душові піддони з стали емальовані

Піддони можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Все частіше при їх виробництві використовується емальована сталь, яка в даний час повторно оцінена через її екологічних якостей і того фактора, що таку поверхню легко підтримувати в чистоті. Сталь в поєднанні з сучасною емаллю, яка створюється на основі мінералів, таких як кварц і бура, прекрасно вписується в концепцію меблювання ванних кімнат з натуральних матеріалів, таких як кераміка і камінь, без зайвого, штучного пластику.

Емальовані піддони дуже легко підтримувати в чистоті без зайвих зусиль, гладка поверхня легко піддається чищенню і досить гігієнічна на відміну, наприклад, від статі в душі, обробленого керамічною плиткою. Шви між плиткою дуже важко очистити, в цих місцях легко накопичуються бруд і бактерії, які дуже важко видалити навіть з сильними хімічними речовинами. Тому багато хто вибирає піддони і ванни сталеві або акрилові.

З акрилу

Акрилові піддони мають свої переваги і недоліки. Цей матеріал приємний на дотик, він завжди теплий на відміну від сталі. За формами і габаритами і забарвленням на ринку можна знайти дуже велика пропозиція варіантів. Однак, є у матеріалу і недоліки. Це низька екологічність, в порівнянні з емаллю, поверхня може вбирати фарбувальні речовини, вона більш пориста і тому менш гігієнічна. При очищенні не можна використовувати абразивні склади, так як вони пошкоджують поверхневий шар вироби.

Розміри піддонів для душових кабін

На ринку сантехніки ми можемо знайти багато типів піддонів самих різних розмірів. У свою чергу, різноманітність форм і розмірів прямокутних і квадратних піддонів дозволяє їм ідеально підходити до іншого обладнання ванних кімнат.

Стандартні розміри піддонів, які найбільш поширені, см:

  • 80 x 80,
  • 90 x 90,
  • 100 x 100.

На ринку є і моделі, які значно більше – з шириною до 180 см.

Важлива також глибина піддону для душа, яка може коливатися від декількох сантиметрів до 20-30 см. Дуже популярні в даний час плоскі лотки, встановлені в площині статі, які дуже функціональні і естетичні, а також легко можуть бути об’єднані з іншою частиною декору. Їх глибина трохи більше 2 см, таким чином, вони ідеально підходять для сучасної стилізації.

Розміри піддонів для душових кабін

Його емальоване покриття забезпечує рівну поверхню для стояння, яка гарантує дуже комфортне і безпечне використання душа. Варто пам’ятати, що якщо ви вирішили використовувати піддон, встановлений на одному рівні з площиною підлоги, для того, щоб уникнути непотрібних ризиків, найкраще використовувати системні рішення.

Зростаючі вимоги з точки зору естетики і комфорту прискорюють еволюцію сантехніки, яка поєднує в собі ультрасучасні техніко-функціональні елементи. На ринку з’являються нові пропозиції з трапами в підлоги і стіни, які вбудовані в піддон, що дозволяє організувати стильні сучасні душові, інтегровані з підлогою ванною.

пропозиції з трапами в підлоги і стіни

Додаткові функції

протиковзке покриттяДля тих, хто шукає більш складні рішення, існують додаткові пропозиції. Піддони можуть містити спеціальні функціональні засоби, що робить прийняття душа більш комфортним і приємним.

Наприклад, це може бути сучасна система антиковзання, яка забезпечує додаткову підтримку для ніг.

Таке протиковзке покриття може бути нанесено на поверхні емалі, при цьому воно не зношується навіть при інтенсивному використанні і протягом багатьох років забезпечує високий рівень безпеки під час купання.

Такі противоскользящие поверхні за кольором інтегровані з кольором емалі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *