Який змішувач для кухні краще вибратиЯкий змішувач для кухні краще вибрати

Сучасні кухонні змішувачі здатні об’єднати в собі функціональність, естетику і одночасно з цим економити воду. Функціональність кухні пов’язана зі зручним доступом до проточній воді. Комфорт використання води обумовлений хорошим змішувачем в раковині. Який змішувач вибрати для кухні? В даний час доступні кухонні змішувачі в більшості випадків цікаво спроектовані і красиво виконані. Не завжди, однак, візуальні якості кранів йдуть рука об руку з їх якістю та можливістю довгострокового і комфортного використання.

Який змішувач для кухні краще вибрати?

Вибираючи змішувач на кухню, ви повинні в першу чергу зрозуміти, як часто він буде використовуватися. У раковинах багато з нас продовжують мити посуд. Крім того, в них миють овочі, фрукти і м’ясо. Іноді виникає необхідність заповнити чайник водою, полити квіти, помити великі каструлі, миски або відра, сковорідки і дошки, які не можна мити в посудомийній машині. Роль кухонного крана полягає в тому, щоб задовольнити різноманітні потреби, а на додаток до цього – послужити декором, який добре поєднується з іншими елементами інтер’єру. Як правильно вибрати змішувач для кухні і який з них краще, залежить від ваших потреб і фінансових можливостей.

Види змішувачів

види змішувачів Існує багато різновидів змішувачів. Наприклад, з точки зору установки:

 • встановлені безпосередньо на раковині,
 • на стіні над раковиною.

З точки зору важелів:

 • одноважелі,
 • двохважелі,
 • а також сенсорні.

З точки зору конструкції виливу:

 • з високим виливом,
 • з низьким зливом,
 • змішувач з висувною лійкою, яка дозволяє регулювати висоту виливу,
 • мають виливши з поворотом і без нього.

З додатковими функціями:

 • з фільтром для води,
 • з аерацією,
 • з термостатом,
 • з контейнером для мила,
 • з підсвічуванням.

Розрізняються змішувачі також за іншими критеріями. За якістю матеріалу, з якого вони виготовлені, по брендам виробникам та іншим параметрам. Від цього звичайно залежить їх ціна.

Естетично цей тип обладнання змінив свій колишній вигляд і не має ніякої схожості з кранами з минулої епохи. Крім того, ці вироби повинні враховувати наші зростаючі потреби. Таким чином, більшість з нас замінює крани на кухнях на сучасні моделі, і періодично задаються питанням, як вибрати змішувач на кухню правильно? На що звернути увагу?

Для цього треба докладніше вивчити основні технічні та функціональні параметри і потім вже, виходячи з обраних моделей, придатних до наших запитам, вибирати варіанти, що відповідають нашим смакам і дизайну інтер’єру.

Змішувачі одних важелів для кухні

Більшість вибирає змішувачі з одним важелем, вони краще подають воду швидким і зручним способом, і швидко дозволяють встановити необхідний потік, швидкість і температуру води.

Змішувачі одних важелів для кухні

Вибираючи, який змішувач для кухні краще з точки зору економії води, варіант однозначний, змішувач буде економніше. Це незаперечний факт, що використання одноважельною моделі витрачає менше води, ніж іспользоваріі двуричажной.

Керамічні букси для змішувачів і картриджі

керамічна буксаБукса – це «серце» крана для води, в звичайних кранах використовуються керамічні букси. Від якості цього елемента залежить довговічність і нормальне функціонування крана. В сучасних кранах використовуються керамічні картриджі для крана-змішувачакерамічні картриджі для крана-змішувачаВитоку і капаючі крани незабаром після установки – це досить рідкісне явище сьогодні, тому що ми найчастіше вибираємо моделі з керамічними картриджами. Такі керамічні картриджі для крана мають переважна більшість змішувачів з одним важелем. Але варто знати ще одну дуже важливу деталь, перш ніж зробити покупку.

Розмір картриджа

На додаток до матеріалу, з якого зроблений картридж або букса, важливий також його розмір, так як він впливає на розмір струменя води. Зазвичай в змішувачах використовуються картриджі розміром 35 і 40 мм. Змішувач для кухні повинен мати можливість регулювати потік в більш широких межах, тому що вода в раковині використовується інтенсивніше, ніж, наприклад, в умивальнику або біде. Слід також знати, що моделі з більш широкими картриджами, як правило, характеризуються більшою міцністю.

Насадка аератор на кран для економії води

Насадка аератор на кран для економії водиАератор – це невеликий фільтр, який нагвинчується на носик крана. Хоча деяким з нас може здатися, що це незначна дрібниця, насправді це не так. Використання аератора насичує повітрям водний потік. В епоху позитивного ставлення до економії ресурсів, важко уявити собі крани без цього елемента.

Аератор дозволяє використовувати вдвічі менше води. Завдяки аерації, потік стає більшим, але насправді в ньому менше води. Аерована вода краще миє і менше розбризкується по боках, тому дозволяє економити.

Змішувач для кухні з висувною лійкою – зливом

Змішувач для кухні з висувною лійкою – це дуже функціональне рішення, яке значно полегшує роботу на кухні.

Змішувач для кухні з висувною лійкою - зливом

Довжина крана і висота виливу

У разі кухонного крана дуже важливим є довжина і висота носика. Цей елемент повинен бути обраний з урахуванням індивідуальних потреб, а також в залежності від глибини раковини. Слід пам’ятати, що носик, розташований високо над нижньою частиною раковини дозволяє заповнити водою і вимити посуд великого розміру. Проте струмінь води при цьому може трохи сильніше розбризкується.

У свою чергу, низький виливши обмежує зручність мийки в кухні. Наприклад, вам буде важко налити воду в високу вазу або каструлю, помити графин.

Довжина крана і висота виливу

Відмінним рішення може бути висувна лійка або кран з двома носиками.

Довжина крана і висота виливу

Зазвичай це ще додаткові 1-1,5 метра довжини, що робить конструкцію набагато простіше у використанні на кухні. Ви можете без проблем заповнити водою посудину, що знаходиться за межами раковини або вимити велику каструлю, яка не поміщається під носик. Висувною виливши легко і швидко ховається в тіло змішувача, коли він вам не потрібен.

Безконтактний змішувач для кухні

До недавнього часу цей тип змішувачів використовувався тільки в громадських будівлях, наприклад, в кінотеатрах, торгових центрах і т.д. Останнім часом, фотоелемент монтуємий в клапані, використовується також в кранах, призначених для житла.

Цікава пропозиція – це кухонний змішувач з двома лійками, тобто традиційний і безконтактний. Самозакривних потік води протягом заданого періоду часу або якщо ви приберете руки з-під носика, зменшує споживання води і покращує функціональність на кухні. Крани з вбудованим фотоелементом для домашнього використання, проте, це все ще елітні продукти на нашому ринку і коштують дорого.

Якщо у вас є своя думка про те, який змішувач для кухні краще вибрати, відгуки залиште, будь ласка, нижче. Вони допоможуть іншим людям зробити правильний вибір.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *