Камін електричний з ефектом полум’я 3dКамін електричний з ефектом полум'я 3d

Електричні каміни створюють дивно реалістичний ефект полум’я 3D. Це пристрій, спеціально розроблене для вимогливих користувачів, які люблять релаксувати, споглядаючи зачаровує полум’я. Незвичайний ефект тривимірного полум’я виглядає дуже реалістично.

Що таке камін електричний з ефектом полум’я 3d?

Електричні каміни з ефектом полум’я 3d донедавна були маловідомі, але сьогодні вони набирають в нашій країні все більшої популярності.

Електричні каміни з ефектом полум'я 3d

Ефект полум’я виникає за рахунок використання відображень світла, що випускається спеціальною лампою і імітації палаючого вугілля, колод або каменів виробів. В результаті виникає вражаюче реалістичне «полум’я». На додаток до лампи і відображенню світла, з води генерується ультразвукової туман, який дає приголомшливу ілюзію тривимірного вогнища повзучих язичків полум’я і піднімається диму, ілюзія дійсно цікава.

Деякі моделі використовують систему дзеркал, розташованих під прямим кутом один до одного, в результаті, виходить ілюзія, практично нічим не відрізняється від реального вогнища. Полум’я стрибає, рухається, летять іскри, з динаміків чути тріск вогню.

Переваги електричних камінів з ефектом 3d

 • вони дуже зручні;
 • прості у використанні;
 • реалістичні, заворожують видом полум’я і світяться деревних вуглинок плазунів всередині колод;
 • дешеві в експлуатації, таке полум’я витрачає всього 120-300 Вт електроенергії на годину;
 • більшість камінів додатково обладнано електричним нагрівачем 1-2 кВт потужності (в залежності від моделі), що дозволяє нагрівати кімнату, контролювати температуру, використовувати вбудований термостат, щоб налаштувати температуру нагрівання приміщення;
 • не виробляють золу, сажу, дим, вихлопні гази;
 • електричні каміни не вимагають димоходу або спеціальної вентиляційної системи і можуть бути встановлені в квартирах;
 • зволожують повітря в приміщенні;
 • не виділяють дим;
 • не вимагають складної установки, їх можна поставити в будь-якому місці;
 • більшість моделей постачаються з пультом дистанційного керування;
 • деякі моделі мають можливість регулювати яскравість і швидкість «виходить» з печі полум’я.

Переваги електричних камінів з ефектом 3d

Цей прилад сконструйований з використанням інноваційних технологій і працює за унікальною, запатентованою технологією використовує ультразвук для отримання дрібнодисперсного туману води, який потім відповідним чином розпорошується. Це дає тривимірний ефект полум’я і імітацію диму, що виходить з мерехтливого каміна.

Створюється досконала ілюзія живого полум’я, яке практично нічим не відрізняється від реального. За допомогою цієї технології ви можете насолодитися видом палаючого вогню без турбот, пов’язаних із зберіганням палива, очищенням димоходу і видаленням золи, як у випадку з традиційними камінами.

Такі пристрої практично не вимагають догляду, складної установки і працюють негайно при підключенні. В каміні розташовані колоди, що імітують натуральне дерево. У поєднанні з палаючими колодами деревини палаючий вогонь виглядає дуже натурально і реалістично. Важливо, що, завдяки вбудованому термовентилятори, каміни також можуть випромінювати тепло. Холодними вечорами можна не просто дивитися на мерехтливі язики полум’я, а й грітися в їх красі.У теплі ночі можна насолоджуватися видом полум’я, без будь-якого додаткового обігріву кімнати. Більш того, сучасні каміни також допоможуть зволожити кімнату, тому що технологія заснована на виробництві пара. Варто відзначити той факт, що користувачі електрокамінів можуть повністю контролювати інтенсивність полум’я і диму з допомогою пульта дистанційного керування.

Дизайн камінів викликає захват не тільки прекрасною імітацією живого вогню, але і неймовірно стильним зовнішнім виглядом. Ця пропозиція присвячено в першу чергу любителям мінімалістських рішень. Вони захоплюють простим, сучасним видом. Каміни можуть мати гладкий чорний корпус, скляні стіни, що дозволяє побачити вогонь з будь-якої частини кімнати. Стримані мінімалістичні моделі підійдуть для модерністських інтер’єрів. В залежності від ваших уподобань і стилю дизайну інтер’єру, це може бути класична або сучасна модель.

камін електричний з ефектом полум'я 3d камін електричний з ефектом полум'я 3d

Вогненні язики полум’я, танцюючі в осередку залучають погляд, багато хто з нас готові дивитися протягом кількох годин на вогонь, відпочиваючи і розслабляючись після напруженого дня. Декоративні електричні каміни можуть плавно перемістити нас в інший вимір, в атмосферу релаксації, ідеально створити ілюзію реального полум’я, і ​​навіть диму і розжареного вугілля і колод. Подобається нам це чи ні, але наші інстинкти формуються тисячі років, і один з них – це почуття безпеки і задоволення в теплі і світлі вогню. Сьогодні ми можемо не відмовлятися від цього інстинкту, ставши володарями домівки.

камін електричний з ефектом полум'я 3d

На жаль, більшість з нас не мають можливості встановлювати камін з цим полум’ям, через відсутність належного димоходу. Однак тепер ви можете купити камін електричний з ефектом полум’я 3d, який надає приміщенню особливий шик і теплоту, і стане чудовою прикрасою майже в кожній кімнаті як в минималистичной і простий, так і в класичному інтер’єрі, повному красивих деталей. Широкий вибір варіантів дизайну від моделей, що висять на стіні, до встановлених в ніші або стоять біля стіни в декоративному корпусі дозволить кожному вибрати варіант на свій смак.

камін електричний з ефектом полум'я 3d

Декоративні електрокаміни можуть містити камінні вставки, призначені для індивідуальної установки в ніші стіни або в іншому місці. Електричні каміни даного типу також можуть бути оснащені індивідуально розробленим корпусом з дерева або цегли, створюючи оригінальну форму, придатну до характеру приміщення. Деякі моделі призначені для монтажу на стіну, як панорамні, гарні прикраси.

камін електричний з ефектом полум'я 3d

Ви можете придбати моделі з декоративним корпусом з обробкою деревом або високоякісним пластиком зі шпоном, що імітує дерево, бетон або камінь, в широкій колірній гамі і стилях, які задовольнять смаки найвибагливіших власників з точки зору якості роботи, зовнішнього вигляду і гармонії.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *