Картина в спальню над ліжкомКартина в спальню над ліжком

Існує безліч цікавих, а також нетрадиційних способів прикрасити стіни нашої спальні. Один з найпопулярніших – це оригінальні картини. Це можуть бути твори класичного образотворчого мистецтва, роботи експресіоністів чи абстрактні візерунки, модульні картини для спальні і постери. Дуже важливо вибрати відповідну вашому настрою і стилю кімнати картину в спальню, яка буде гармонійно вписуватися в інтер’єр. Такий декор допоможе зробити кімнату приємною, затишною і створить в ній розслаблюючу атмосферу.

Картина в спальню над ліжком

Яку картину повісити над ліжком

Художники, декоратори і виробники модульних картин і зображень пропонують нам широкий вибір майстерно оброблених зображень в спальню, які можуть бути підвішені не тільки над ліжком, а й розміщені на туалетному столику, нічному столику і на інших меблів. Вони також можуть бути встановлені на підлозі біля стіни, як прикраса, особливо якщо наш інтер’єр великий і просторий. Картини, притулені до стіни – це дуже модне рішення, яке допоможе створити в кімнаті оригінальний і трохи художній характер.

Яку картину повісити над ліжком

Яку картину повісити над ліжком

Асортимент включає в себе не тільки класичні, але і сучасні картини в спальню, написані вручну на полотнах з бавовни високої якості або на синтетичних. Серед них можна знайти пейзажі і різноманітні ландшафти, написані маслом, а також абстрактні роботи, такі як повні інтенсивних фарб портрети жінок, або фігури в стилі кубізму від Пабло Пікассо.

Яку картину повісити над ліжком

Незалежно від того, зважилися ви на вибір класичної або сучасної картини в спальню, варто приділити увагу рамці, в яку вона обрамлена. Це дасть вам оригінальне і унікальне доповнення до дизайну інтер’єру.

Яку картину повісити над ліжком

Яку картину повісити над ліжком

Картина в спальню над ліжком – як вибрати?

Спальня є однією з найважливіших частин всієї квартири, це місце, де ви можете розслабитися і відпочити. У зв’язку з цим, вибираючи сюжет для картини, варто подбати про те, щоб створити затишне місце, оазис спокою і інтимних емоцій. Відповідні картини над ліжком в спальні, без сумніву, додадуть правильний характер цієї кімнаті.

Покажіть свій смак

Багато людей вирішуються на репродукції найвідоміших художників. Звичайно ж, їх твори є творами мистецтва, але прикраса стіни репліками може бути кілька тривіальним. Тому важливо, не просто вкладати кошти, а вибирати сюжети, які будуть підкреслювати ваші почуття і емоції, і в той же час, зроблять вашу спальню унікальною і неповторною.

Картина в спальню над ліжком - як вибрати

Висловлюйте свої емоції

Вибираючи зображення в спальню, ми повинні керуватися, перш за все, тим, які емоції хочемо через них висловити.

Якщо ви віддаєте перевагу спокійну атмосферу, то варто уникати занадто яскравих і живих квітів, які викличуть зворотний ефект. У таких ситуаціях, ідеально підходять твори, на яких зображено натюрморт або пейзаж. Наприклад, це може бути картина, що зображає красивий захід, вона допоможе створити правильний настрій і буде гарною ідеєю для інтер’єру маленької спальні, в якій дозволить зробити невелике вікно у зовнішній світ.Картина в спальню над ліжком - як вибрати

Картина в спальню над ліжком - як вибрати

Іноді нам хочеться додати в кімнату величезну дозу енергії і динаміки, в цьому нам допоможуть виразні контури і енергійні кольори, вони створять досконалу атмосферу.

Картина в спальню над ліжком - як вибрати

Модульні картини для спальні

У моду увійшли оригінальні зображення, які розбиті на кілька модулів. Модульні картини знайшли своє застосування і в спальні. Це зображення нетрадиційного виконання, як з формальної точки зору, так і з майстерні. Це цілісні образи і картини, розділені на кілька частин – наприклад, диптих, триптих і т.д. Кольори зображення можуть бути різними, найбільш популярні білий, чорний, сірий. Такі зображення не вимагають обрамлення і будь-яких рамок.

Модульні картини для спальні

Загальна композиція

Дуже важливим питанням є включення відповідного зображення в кімнату. Воно повинно доповнювати нашу спальню, а скоріше навіть бути центральною точкою, або «перчинкою» декору. Тому слід звернути увагу на те, чи відповідає картина кольором стін і інших декоративних елементів. Важливо також те, як вона буде повішена. Якщо вона буде розміщена в кутку або занадто високо, то залишиться непоміченою. Те ж саме відноситься до її розміру. В ідеалі її слід узгодити з меблями, що знаходиться в іншій кімнаті. Композиція повинна створювати враження єдиного цілого, без непотрібного хаосу.

Загальна композиція

Оправа також має значення

Важливо також вибрати правильну оправу для зображення. Доброю ідеєю будуть сучасні рішення, оправи без зайвих прикрас або навіть такі, в яких рама не зовсім видно. Звичайно, якщо ви хочете повісити традиційне зображення, оправа повинна бути традиційною. Картини, написані маслом, добре поєднуються з деревом, можна вибрати золочені рами або благородні породи дерева. Якщо твір мистецтва є сучасною зображення, то воно добре впишеться в минималистичную раму.

Таким чином, ретельно вибираючи картини або постери для спальні, ми можемо істотно змінити зовнішній вигляд інтер’єру, надати йому особливий клімат і висловити в цій творчості себе.

Картина в спальню над ліжком

Картина в спальню над ліжком

Ретельно підібрані зображення є відмінним вибором для тих, хто хоче підкреслити унікальний характер інтер’єру як в класичному, так і в сучасному стилі. Цей тип аксесуарів для декорації приміщень додасть кімнаті елегантності і приверне до себе увагу, стаючи центром дизайну інтер’єру.

Мистецтво супроводжує нас протягом століть і діє не тільки, як спосіб висловити свої емоції, але і як свого роду культурна спадщина. Красиві картини, постери, художні фотографії і зображення використовуються як джерело візуального задоволення. Зображення є одним з найбільш поширених символів мистецтва. Під час вибору відповідної картини для вашого інтер’єру ви отримаєте чимало задоволення, реалізуючи свою фантазію.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *