Картини в стилі лофтКартини в стилі лофт

Сучасні картини можуть стати окрасою будь-якого інтер’єру, можна знайти твори, виконані в сучасному класичному мінімалізмі, авангардні сюжети.

Тут немає строгих правил, які повинні строго дотримуватися. Авангард в мистецтві часто співвідноситься з іншими видами естетики.

Стиль лофт характеризується суворістю, він нагадує нам фабричні цехи і приміщення старих заводів, тут панує метал, необроблений камінь, бетон і цегла. Це простір створено максимально функціональним.

Які ж картини в стилі лофт купити, щоб вони не порушили атмосферу такого інтер’єру? Промисловий стиль – це місце для цікавих актів, портретів і численних творів сучасного живопису.

Індустріальний стиль і картини для інтер’єру в стилі лофт

Промисловий стиль бере свій початок в 50-х роках двадцятого століття. Він прийшов до нас з-за океану, де за часів рецесії намагалися пристосувати старі заводи під житло. І якщо у витоків його виникнення стояла необхідність реалізації соціальних потреб в умовах економічної кризи, сьогодні інтер’єри в стилі лофт стали ознакою розкоші і ексклюзивності.

Основні характерні риси та особливості стилю такі:

  • холодність;
  • суворість;
  • мінімалістська естетика.

Сьогодні характер цього унікального стилю можна створити з використанням різних матеріалів і декорацій. Нижче представлені кілька кроків, які допоможуть створити гарний інтер’єр в індустріальному стилі і підібрати до нього картини, плакати та інші елементи декору. Введення в інтер’єр картин з посиланням на стиль лофт – це дуже простий, швидкий і дуже ефективний спосіб перетворити своє житло без особливих витрат. Цей спосіб особливо добре підходить для тих, хто просто захоплений індустріальним стилем, і для тих, хто з різних причин не може собі дозволити кардинально змінити декор всієї квартири або кімнати.

Однак слід пам’ятати, що важливо дотримуватися узгодженості всіх елементів інтер’єру, ми не можемо придушити лофти занадто великою кількістю додаткових елементів. Безпрограшним рішенням буде ставка на мінімалізм і відчуття простору. Досягнення саме такого ефекту повинно бути нашим пріоритетом при плануванні декору – особливо якщо у нас немає «лофтового» кількості квадратних метрів.

Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт

Велике світле простір

Інтер’єри в індустріальному стилі, як правило, високі і просторі. Поділ кімнат обмежена до мінімуму. Все доповнюється великими вікнами, які також створюють враження відкритого простору. На великій білій стіні може бути розміщена картина або плакат, кілька контрастують з нею.

Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт

Кольори лофт

Тут переважають світлі і прохолодні кольору. Білі і сірі тони є основою, яка обов’язково повинна бути в кімнаті. Іноді тяжкість колірного оформлення інтер’єру доповнює сильніший, більш живою акцент. Графіка, картини і плакати на стінах можуть стати цим кольоровим акцентом або виступити елементом, гармонізують всі елементи інтер’єру, якщо в сюжет включені елементи кольору меблів, декору.

Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт

Суворе чарівність стилю лофт в декорі стін

У такому інтер’єрі виставляється напоказ те, що, як правило, намагаються приховати, прикрашаючи квартиру. Тут же першу скрипку грають труби, дроти, сирі бетонні стіни, цегла. Основні матеріали, використовувані для прикраси кімнати – це бетон, цегла і метал. Тут також не бракує в деревині. Які ж вибрати картини на стіну в стилі лофт? На сирої бетонній стіні можна розмістити яскравий акцент або підібрати зображення, що вписується в характер такої стіни – туманний ранок, сірі плакати і модульні картини.

Картини в стилі лофт

Плакат, з футуристичний мотивом, графіка з геометричними візерунками, лист металу на цегляній стіні – ідей безліч.

Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт

Мінімалізм

Іншим важливим аспектом є простота. Кількість елементів має бути зведено до мінімуму. Одна велика картина в стилі лофт, стане справжньою окрасою грубої стіни і додасть інтер’єру теплі нотки і характер. Сюжет? Щось мінімалістичне, в стриманій колірній гамі, що гармонує з навколишнім оточенням.

Картини в стилі лофт Картини в стилі лофт

Що ж прикрасить прохолодний і суворий інтер’єр? Тут стануть в нагоді великі світильники з алюмінію або металу, стилізовані до заводського висвітлення. Меблі можна також зробити із залишків заводського обладнання, балок, піддонів.

Картини в стилі лофт, фото

Промисловий стиль еволюціонував разом з популярністю промислової архітектури, і дуже характерно також те, що декоративних доповнень не так вже й багато для цього типу інтер’єру. Що ж вибрати, яке рішення візуально не зіпсує бажаного ефекту і зможе підкреслити незвичайний дизайн інтер’єру в промисловому дусі? У цьому середовищі, деякі декорації не відчуватимуть себе добре, а їх надлишок може привести до відчуття хаосу, який може зіпсувати найбільш ретельно спланований і сконструйований інтер’єр в стилі лофт.Портрети на стінах

Цікавим і незвичайним прикрасою такого інтер’єру стануть портрети домочадців або відомих особистостей. Варто не забувати, що саме художники на початку двадцятого століття першими облюбували приміщення збанкрутілих фабрик і заводів, там вони відкривали свої майстерні, які одночасно служили їм місцем для творчості і простором для життя. Тому квартира в індустріальному стилі стане чудовим місцем для експозиції творів образотворчого мистецтва або майстерні художника, фотографа.

Портрети на стінах

Картини і плакати на полиці

На стіні можна розмістити цікаві за формою зображення з яскравими кольорами. Доброю ідеєю також може бути розміщення картин, зображень і фото на дерев’яній полиці.

Картини і плакати на полиці Картини і плакати на полиці Картини і плакати на полиці

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Плакати і модульні картини часто стають популярною прикрасою індустріального інтер’єру. Це може бути одна велика картина, часто вона має елементи фону, що імітує цегляну стіну.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Це можуть бути різні сюжети – яскраві і чорно-білі, великі і маленькі, головне, щоб вони задовольняли смаки власників житла і радували око.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Іншим варіантом таких прикрас може бути графічний триптих, розміщений асиметрично, який створює на стіні враження руху.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Часто сюжетом для оформлення стін є фотографії і зображення мегаполісів – мости, дороги, хмарочоси – це досить популярні мотиви, службовці прикрасою стін, оформлених в промисловому стилі.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Популярним рішенням стають модульні картини в стилі лофт з оригінальними сюжетами, імітацією іржавого металу, бронзи, бетону або цегли.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Абстрактні візерунки – це улюблена тематика лофт. Тут у нас величезне поле для фантазії і підбору сюжетів до нашого інтер’єру відповідно до колористикою кімнати і нашими смаками.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Популярним сюжетом є також різні механізми, деталі, вузли техніки, машини, обладнання та їх абстрактні зображення.

Графіка, плакати, модульні картини в стилі лофт

Карти

Оригінальним рішенням для оформлення інтер’єру в промисловому стилі є плакати із зображенням карт, кілька постарених з штучними потертостями.

карти

Карти можуть бути представлені в варіанті модульних зображень, що також є популярним рішенням для індустріального інтер’єру.

карти

Картини на дошках в стилі лофт

Карти можуть бути також зображені у вигляді картини на дошках, їх можна розмістити на стіні, поставити на полицю або на оригінальну ковану підставку.

Картини на дошках в стилі лофт

Прикраси і картини в стилі лофт своїми руками

Картини на дереві в стилі лофт нескладно зробити своїми руками. Для цього буде потрібно кілька дощок однакової товщини, шурупи, фарба, лак, кисть, мотузка, трафарет із зображенням. Популярно розміщувати на дошках зображення країн або континентів, але це можуть бути також будь-які інші зображення, що сподобалися декораторові інтер’єру. Для того щоб закріпити дошки на стінах будуть потрібні шурупи і трохи вправності. Потім треба просвердлити отвори для мотузки. Потім наноситься фарба або лак, а зверху – вподобане зображення через трафарет.

Прикраси і картини в стилі лофт своїми руками

Простором для творчості може послужити плоска необроблена широка дошка або зріз бруса. Зображення на неї можуть бути нанесені чорною фарбою або шляхом випалювання.

Прикраси і картини в стилі лофт своїми руками

Картини на кухню в стилі лофт

Зображення і картини можуть додати аранжуванні нотки еклектики, кілька відрізняючись за стилем від суворої промислової стилістики. Особливо актуальні такі рішення для кухні, де часто виникає бажання додати трохи затишку і створити більш теплу атмосферу. Зображення, вибрані для інтер’єру, можуть поєднує в собі модні геометричні візерунки, футуристичні квіти, плакати з написами.

Картини на кухню в стилі лофт Картини на кухню в стилі лофт Картини на кухню в стилі лофт Картини на кухню в стилі лофт

Промислові приміщення ідеально підходять для творчих людей, які люблять сучасний і амбітний стиль життя. Вони дають нам свободу і прагнуть до динамічним і надихаючим дій – в них легко реалізувати свої пристрасті. Квартира, повна труб, кабелів, балок або шорсткуватих стін буде вважатися прохолодною з відтінком авангарду. Такий інтер’єр зроблять тепліше і затишніше картини і плакати в стилі лофт, обрані до смаку власника і додають інтер’єру характер і унікальний вид.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *