Керамічна 3d плитка у ванну і вітальню, декори з 3D ефектом



Керамічна 3d плитка у ванну і вітальню, декори з 3D ефектом

Інтер’єри в приглушених тонах або однотонного кольору можуть бути нудними. Такий інтер’єр часто виявляється «плоским» і невиразним. Однак виробники керамічної плитки знаходять нові оригінальні рішення, щоб зробити наш інтер’єр невідпорним і незабутнім, надати йому колорит і додатково візуально розширити простір.

Керамічна 3d плитка у ванну і вітальню, декори з 3D ефектом

Один із способів поліпшити зовнішній вигляд інтер’єру – це керамічна 3d плитка з виразною структурою або ландшафтами і пейзажами, які додадуть приміщенню ефект глибини, що особливо актуально для невеликих приміщень. Тому популярна 3d плитка для ванною або дизайну прихожей кімнати, відмінно вона покаже себе і в вітальні. Можна знайти їй застосування і на кухні, красиво прикрасивши стіну, тільки не над робочою зоною, так як в поглибленнях кахлю може накопичуватися пил і жир.

Керамічна плитка з 3d ефектом

Нам уже відома плитка «кабанчик» або «метро», яка також має об’ємний вигляд і нагадує цегла, останнім часом вона дуже популярна в обробці житлових приміщень і надає їм дуже ефектний зовнішній вигляд.

В останні роки з’явилася стійка тенденція використання 3D-ефектів в дизайні інтер’єру і в будівельному проектуванні. Не виключенням стали підлогові і настінні покриття, серед яких особливе місце займає 3D плитка. Ви можете використовувати її, щоб прикрасити всю стіну або тільки її частини. Незалежно від варіантів застосування кахлю з 3D-ефектом, він добре оживляє інтер’єр, прикрашає меблі у ванну кімнату в сучасному стилі і підходить для сучасного і класичного стилю інтер’єру.

Тривимірна мозаїка 3D в інтер'єрі ванної
Тривимірна мозаїка 3D в інтер’єрі ванної

Кахель просторової структури, також відомий як 3D є однією з провідних нових тенденцій, пропонованих виробниками. Плитка з 3D-ефектом дуже модна. Останнім часом помітно збільшується асортимент, вибір конструкцій і декорів, а просторові структури стають сміливішими, яскравіше. Геометричні, з хвилями, шаблон, з стегнами або плетеним ефектом – варіантів безліч.

Плитка з 3D-ефектом

Ми можемо вибирати різні проекти і кольору, і кожен раз вибір кахлю з просторовою текстурою забезпечує дивовижний ефект глибини.

3d плитка у ванну
Тривимірні плитки дають фантастичний візуальний ефект – засклена просторова структура матеріалу обманює наші очі до такої міри, що стіни, здаються, хвилястими. Тематичні «хвилі», або «складки тканини» є провідними мотивами в 3D оформленні кераміки. Що цікаво, тривимірний ефект може бути також отриманий на традиційній плоскій плитці з особливим геометричним малюнком.



3d плитка у ванну
3d плитка у ванну

Використання плитки з 3D-ефектом в дизайні інтер’єру білої ванної кімнати. Вона має цікаві текстури і дозволяє створювати просторові розташування.

Фото. 3 д плитка дизайн у формі стільників
Фото. 3 д плитка дизайн у формі стільників

Декор з тривимірним ефектом найбільш вражаюче виглядає в білому приміщенні в контрасті з гладкими плитками.

Фото. 3д дизайн плитки для ванної

Фото. 3д дизайн плитки для ванної

Тривимірні стінові плитки з колекції 3D

Тривимірні стінові плитки з колекції 3D гарантують динамічну гру світла і тіні. Мінімальні геометричні візерунки здатні привернути увагу своєю тонкістю і сучасним характером.

Тривимірні стінові плитки з колекції 3D
Рекомендується для сучасної ванної або як прикраса інтер’єру з класичним дизайном.

3д дизайн плитки для ванної

3д дизайн плитки для ванної

3д дизайн плитки для ванної

Серед цікавих пропозицій можна побачити 2 напрямки:

  • м’які, органічні форми,
  • різкіші, геометричні фігури.

Тривимірний дивовижний ефект може бути використаний не тільки у ванній, але і може бути цікавою прикрасою стін у вітальні, передпокої або в громадському будинку.
Звичайно, структурна поверхня може дещо ускладнити догляд, особливо якщо така плитка буде розташована в душовій кабіні. Вибирайте не пористу поверхню, щоб в ній не накопичувалася волога, яка може стати середовищем для розвитку і зростання бактерій і цвілі.

Якщо ж такі проблеми виникають, ви можете почитати, чим відмити душову кабіну від вапняного нальоту. Плитка з великою кількістю граней вимагає підвищеної догляду, щоб вона залишалася чистою. Щоб на ній не залишалася волога, добре провітрюйте ванну кімнату після прийняття душу або ванни, щоб стіни добре підсохли. Хорошим рішенням буде якісна система вентиляції, а ще краще, якщо у ванній будуть відкриті вікна на режим провітрювання, якщо звичайно вони там є.

3 д плитка

Інші декори з 3D-ефектом

3D-ефект може бути взятий з природи і зображати різні форми, представляючи красу органічних структур, наприклад стільники. Їх особливий Рельф може захопити уяву й інтер’єр стає більш цікавими.

Інші декори з 3D-ефектом
Враження тривимірного простору всередині кімнати також можуть створити настінні розписи, наприклад, з природними мотивами. Завдяки їм, простір стане благородним і придбає м’якість і глибину.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *