Керамічна плитка печворк для кухніКерамічна плитка печворк для кухні

красива плитка печворк на кухні є посиланням на старовинну техніку з’єднання матеріалів різних кольорів. Згадаймо ковдри і килимки у наших бабусь і прабабусь, напевно багато хто бачив ці красиві вироби ручної роботи, зшиті з безлічі клаптиків тканини. Ця клаптева техніка по-англійськи називається patchwork. В результаті роботи рукодільниць з’являлася красива мозаїка з різнобарвних тканин з унікальним зовнішнім виглядом. Цю унікальну техніку взяли на озброєння виробники керамічної плитки, які випускають безліч цікавих колекцій для використання плитки печворк у ванній і в кухні. Плитка в стилі печворк в даний час використовується для обробки стін, підлог і фартуха на кухні.

Керамічна плитка печворк для кухні

Клаптева техніка об’єднує кольору і текстури, спочатку вона була відома, як текстильна техніка. Проте це тонка майстерна форма набирає популярність в інших областях.

Керамічна плитка печворк набуває цей різнокольоровий орнамент. Такий підхід практично не має стилістичних кордонів – адже такий стиль підходить як під ультрасучасний дизайн, так і до суворої класики. Таким чином, цей елемент з’єднує різні напрямки, тому він має особливості еклектичного стилю.

Керамічна плитка печворк в інтер’єрі – фото-приклади аранжування кухні

Печворковимі панелями можна обробити стіни кухні, щоб замінити картини, живопис та художнє оформлення. Барвиста «мішанина» стилів і візерунків patchwork може бути розташована тільки на частині стіни або покривати її повністю. Візерунчастий кахель patchwork є цікавою альтернативою, яка найкраще підходить в якості контрасту з простими меблями і гладкими фасадами кухонних меблів.

Керамічна плитка печворк в інтер'єрі

Для обробки, ми можемо використовувати готові колекції або спробувати створювати свої власні композиції, вибравши кахель однакового формату і укладаючи його в довільному порядку. Таким чином, укладання кахлю в стилі печворк стає справжнім мистецтвом, яке можете створювати ви самі, реалізовуючи свої творчі задумки. При цьому слід узгоджувати візерунок зі стилем інтер’єру і основними кольорами, переважаючими в приміщенні.

Фон з кахлю печворк красиво підкреслить структуру дерев’яних фасадів.

Фон з кахлю печворк красиво підкреслить структуру дерев'яних фасадів

Фон з кахлю печворк красиво підкреслить структуру дерев'яних фасадів

Вибравши цей варіант кахлю, можна зробити ставку на мінімалізмі в облаштуванні кухні. Таким чином ми доб’ємося тонкого ефект без почуття пересиченості. Можна відмовитися від інших прикрас, наприклад, фасадів з великими ручками або великої кількості інших візерункових або яскравих елементів.

Керамічна плитка печворк в інтер'єріПлитка печворк на фартух кухні

Фартух над стільницею кухні – це цілком репрезентативне простір. Все більше і більше уваги приділяється його обробці. Не тільки з практичних міркувань, але і з міркувань естетичної цінності в сучасних кухнях для нього вибирають матеріал. «Клаптевий» кахель є ідеальним мотивом, щоб збалансувати ці два аспекти. Це консервативний спосіб представити авангард в інтер’єрі. Не дивлячись на те, що ця зона невеликого розміру, вона розташована в відкритому добре видному місці – це ідеальне рішення.

Плитка печворк на фартух кухні

Обстановка кухні з геометричними і квітковими мотивами яскравих кольорів може бути використана з іншими плитками. Таке поєднання керамічних плиток візерункових і монохромних створить гарний ефект, який буде унікальним.

Плитка на підлогу печворк на підлозі в кухні

Кераміка на підлозі є класичним матеріалом, який відрізняється неперевершеною практичністю. Проте ця практична обробка підлоги, не повинна бути нудною.

Плитка на підлогу печворк на підлозі в кухні

В даний час є багато красивих варіантів обробки підлоги, таких, як плитка під дерево для кухні або плитка сотами, але не менш цікавим варіантом буде і печворк. Це може бути плитка patchwork ніжних кольорів або сміливих яскравих відтінків.

Фото. Плитка на підлогу сотами в стилі печворк на підлозі кухні

Фото. Плитка на підлогу сотами в стилі печворк на підлозі кухні

Для сміливих інтер’єрів можна спробувати створити реальне буйство фарб на підлозі. Особливо в мінімалістський інтер’єр можна ввести такий сильний акцент.

Клаптевий кахель на стіни і на підлогу

Приклади такого стилю показують, що навіть плитка patchwork не обов’язково повинна бути пов’язана з гламуром. Просто варто дотримуватися кількох правил, і складні аранжування матимуть свою чарівність. В укладанні цього кахлю на стіни і на підлогу або на фартух і стіни треба використовувати одну і ту ж схему на обох поверхнях.

Клаптевий кахель на стіни і на підлогу

Основний мотив на різних поверхнях повинен створювати гармонію. Колір інших елементів у вашій кімнаті повинен повторюватися в обробці кахлем, тоді гармонія буде повнішою. Дуже добре виглядає «клаптевий» кахель в чорно-білому інтер’єрі кімнати в поєднанні з іншими елементами оздоблення в чорно-білому кольорі. Окремі кольорові акценти додадуть приміщенню гру кольору і пожвавлять інтер’єр.

Клаптевий кахель на стіни і на підлогу

Добре продуманий дизайн інтер’єру повинен бути добре узгоджений з усіма елементами і з розміром приміщення. З візерунчастої плиткою легко можна «досягти» негативного ефекту, при якому буде рябіти в очах, тому якщо у вас приміщення маленької площі, краще робити чіткі і невеликі акценти.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *