Керамічна плитка під дерево для підлоги кухніКерамічна плитка під дерево для підлоги кухні

Дерев’яна підлога кухні і їдальні може надати приміщенню благородний теплий і затишний характер. Він ідеально підходить для популярного скандинавського дизайну, а також для кухні в стилі прованс. Дерево надає гарну теплоту інтер’єру навіть в сучасних кухнях в стилі хай-тек. Однак, дуже важко підтримувати таку підлогу в хорошому стані, нефарбовані деревина, при всій своїй красі вимагає відповідної просочення і систематичного догляду. Ці фактори підштовхнули виробників до випуску плитки, що імітує дерево.

Деревоподібна керамічна плитка є практичною альтернативою дерев’яній підлозі на кухні і в їдальні. Такі підлоги міцні і стійкі як кераміка і при цьому зберігають красу натурального дерева.

Деревоподібна керамічна плитка

Керамічна плитка під дерево для підлоги

Керамічний підлогу під дерево водонепроникний, міцний і легко миється, він також володіє чарівністю натурального дерева. Керамічна плитка для підлоги під дерево є абсолютним хітом в останні кілька місяців, це ефектний матеріал, який дозволяє виконати красивий дизайн кухні.

Плитку пропонують в багатстві кольорів і дизайнів. Вона досить натурально наслідує природній текстурі деревини, її природному зерну і кольором. Її розмір і форма може нагадувати природні дощаті або паркетні дошки. Якщо плитки розташовані в ялинку, то стають разюче схожими на реальні паркетні підлоги. Вони можуть бути в кольорах світлого дерева, зістареної деревини, а також у вигляді ефектних екзотичних порід.

Кахель під дерево також добре виглядає в будинках, в яких вітальня з’єднана з кухнею – вітальні вона може додати тепло, при цьому легко містити в чистоті відкритий простір. У порівнянні з ламінатом кахель більш стійкий до впливу хімічних речовин, його легше утримувати в чистоті так як він абсолютно стійкий до вологи. Плитка являє собою міцне і довговічне прикраса. Її можна часто мити, видаляти пил, що робить покриття безпечним для людей, які страждають алергією.

Кераміка може відтворити текстуру дерева, а також малюнок його верств. Виробники пропонують плитку під паркет з класичними візерунками, під промислові підлоги з твердих порід дерева, стінові панелі імітують екзотичну деревину, і навіть сукуваті неотесані грубі дошки, які підходять для сільського стилю.

Серед кахлю ви можете знайти також той, який імітує бамбук (це модний зараз спосіб обробки підлог) і пробку. Надзвичайно важливим є його форма, як правило, такий кахель виробляється в форматах, специфічних для брусків дерева.

Керамічна плитка на кухню під дерево і дизайн інтер’єру в сільському стилі

До інтер’єру в сільському стилі підходить плитка структурна, яка має нерівну поверхню. Вона може мати грубувату текстуру, невеликі поглиблення, пази, отвори, тріщини і подряпини, характерні для деревини простої обробки. Дуже природно виглядає плитка зі структурною поверхнею, вона надає інтер’єру більш натуральний характер. Але пам’ятайте, що якщо «природні» тріщини зустрічаються дуже регулярно, ефект буде штучним.

Керамічна плитка на кухню під дерево і дизайн інтер'єру в сільському стиліДекор статі сучасної кухні

У кухні сучасного стилю прекрасно покаже себе матовий кахель. Це можуть бути варіанти з випрямленими або скошеними краями з візерунком деревини бука або бамбука, який відмінно підходить для кухні-вітальні, де панує мінімалізм і затишок. Пластини з нерівними краями і приємним матовим блиском будуть створювати хороший клімат всередині будинку.

Декор статі сучасної кухні

Що може бути краще, ніж імітація дерева з матовою поверхнею. Прийнято вважати, що така плитка не дуже стійка до фарбування, проте, нові технології дозволяють отримати матову поверхню стійку до утворення плям.

Декор статі сучасної кухні

Класичний підлогу

Для прихильників класичного паркету також є цікаві пропозиції, за допомогою яких можна створювати композиції паркетних підлог. Дуже природна імітація паркету в різних варіантах як з класичним візерунком, так і у вигляді сучасних підлог прекрасно вдається за допомогою сучасного кахлю. Різні комбінації дозволяють розділити функціонально частини інтер’єру, наприклад, їдальню від кухні. Використовуючи декори, можна підкреслити форму кімнати і змінити її візуально, якщо в цьому є необхідність.

Якщо ви шукайте інші варіанти декору підлоги або стін за допомогою кераміки, ви можете подивитися, як виглядає така модна аранжування, як керамічна плитка сотами, що має шестикутну форму.

Класичний підлогу керамічна плитка під дерево

Основні технічні параметри плитки під дерево для підлоги

Сучасні плитки, що імітують дерево можуть мати різні технічні параметри. Їх властивості такі ж, як і у випадку традиційної кераміки. Перед покупкою варто розглянути кілька ключових параметрів оздоблювального матеріалу. Вони включають в себе:

  • стійкість до стирання,
  • анти-ковзаючі властивості для плитки для підлоги,
  • водопоглинання.

клас стирання – це параметр, який має велике значення для плитки, покладеної на підлозі. Жорсткі черевики і абразивні елементи (наприклад, пісок, який прилипає до взуття) можуть сильно подряпати пластину і привести її до швидкого зносу. Саме тому варто приділяти особливу увагу до позначення класу стирання і вибирати продукт, який добре підходить для нашого інтер’єру. Для статі вибирають плитку з високою стійкістю до стирання – від 2 до 4. Чим вище буде число, тим вище буде стійкість до стирання. У кімнатах, де ми ходимо без взуття, ми можемо використовувати м’який кахель, класу 2 або 3. У коридорах і вітальнях слід використовувати плитку класу 4. Це продукт з високою стійкістю до стирання.

Анти-ковзаючі властивості – цей параметр буде особливо важливий, якщо плитка розміщена у ванній, де підлогу часто буває мокрим. Інформацію про анти-ковзанні можна знайти під умовним позначенням R. Це загальноприйняте позначення, що використовується всіма виробниками кераміки. Для мокрого статі в душі повинна бути використана плитка зазначена класом від R 10 до R 12. Такий кахель має шорстку текстуру, яка захищає людину від випадкового зісковзування. Кахель типу R 13 зустрічається дуже рідко. Це пов’язано з тим, що пластини R13 мають дуже шорстку текстуру, їх досить важко утримувати в чистоті. Як правило, вони не використовуються в приватних будинках і квартирах.

водопроникність плитки – це важливо для умов з високою вологістю. Вбирає багато вологи плитка погано служить в ванних кімнатах і на кухні. У разі укладання в таких приміщеннях, її поверхня потребують періодичного чищення, так як вбере вологу служить середовищем для цвілі. Це призводить до утворення плям. Коефіцієнт поглинання води, як правило, позначається буквою E і обчислюється у відсотках. Якщо у вас щодо сухе приміщення, то плитка під дерево на стіни може бути з водопоглинанням до 10%. У свою чергу, на суху підлогу може бути покладена плитка зі ступенем поглинання не більше 6%. Найбільш стійкий до впливу вологи кахель слід вибирати для вологих приміщень. Поглинання вологи не повинно перевищувати в цьому випадку 3%.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *