Клінкерні термопанелі для фасадуКлінкерні термопанелі для фасаду

Інноваційна технологія комбінування клінкерних плиток з полістиролом і отримання таким чином готових елементів з підкладкою, дозволила створити систему, яка на будь-якій стадії виробництва або збірки не вимагає використання клею або цементного розчину. Клінкерні термопанелі для фасадів будинків дозволяють без використання клею з’єднати їх із шаром ізоляції. Клінкерні стінові панелі або сайдинг імітують зовнішній вигляд клінкерної цегли. Вони добре підходять в якості обробки фасадів будівель, господарських споруд, сараїв і зборів. Клінкерні термопанелі дозволяють швидко оновити форму практично будь-якої будівлі, надаючи йому традиційний зовнішній вигляд цегляної кладки. При цьому можна заощадити витрати на опалення. Панелі можуть бути встановлені на всіх типах будинків – як дерев’яних, так і цегляних, сирих і оштукатурених.

Монтаж на фасаді теплоізоляційних клінкерних термопанелей здійснюється за допомогою сертифікованих з’єднувачів, розташованих в полікарбонатних втулках, занурених в ізолюючий шар. Всі компоненти точно підходять один до одного, що запобігає утворенню, так званих «теплових мостів» і робить роботу з оздоблення фасадів клінкерною термопанелями простіше. Система проста в установці. Існують у продажу як імпортні, так і вітчизняні клінкерні термопанелі для фасаду, ціна російських панелей приблизно починається від 3500 руб. за квадратний метр.

Клінкерні термопанелі для фасаду та їх експлуатаційні властивості

Цей сучасний оздоблювальний матеріал має такі властивості:

  • стійкість кольору і стійкість до вицвітання – те ж саме в усьому поперечному перерізі, колір досягається за рахунок використання різних видів глини, яку обпалюють в різні кольори, без додавання фарбника;
  • стійкість до бруду – стійка структура керамічної плитки забезпечує повну стійкість до миття (водопоглинання клінкерної плитки знаходиться в діапазоні 3-4,5%); термопанелі з клінкерної плитки для фасаду можуть бути легко очищені від графіті;
  • стійкість до механічних пошкоджень – цей показник є досить високим, поверхня надійно захищає інші шари від несприятливого впливу зовнішніх факторів, таких як мороз, дощ і сніг;
  • вогнестійкість – покриття негорючий;
  • стійкість до слабких кислот – після випалу глина стає досить інертною і має стійкість до впливу кислот та інших агресивних речовин (наприклад, кислотних дощів);
  • консервація – технічне обслуговування не вимагає поновлення після просочення.

Багата палітра кольорів і презентабельний зовнішній вигляд роблять це оздоблювальний матеріал привабливим для реалізації навіть найбільш незвичайних ідей. Елегантний зовнішній вигляд панелям надають відповідним чином обрані смоли і полімери.

Клінкерні термопанелі для фасаду

Клінкерні термопанелі покривають сучасним полімерним покриттям, підвищуючи їх стійкість до погодних умов, так що протягом багатьох років вони будуть виглядати як нові.

Цей вид обробки дозволяє здійснювати правильну вентиляцію стін з ефективної розвантаженням від вологи. А простий монтаж і демонтаж фасаду, наприклад, в разі ремонтних робіт роблять їх дуже популярними. Системні конструкції фасадних панелей і розроблені системи монтажу знижують витрати і час установки до 90%.

Клінкерні термопанелі для фасаду – фото

Клінкерні термопанелі для фасаду - фото

Клінкерні термопанелі для фасаду - фото

Клінкерні термопанелі для фасаду - фото

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді

До початку роботи необхідно провести наступні заходи:  • перевірити рівність підкладки;
  • видалити різні елементи стін і підвіконь (освітлювальні точки, антени, маркізи і т.п.);
  • обмірити стіни таким чином, щоб мати можливість спланувати нарізку плитки, зберігаючи при цьому візерунок і зміщення на ½ цегли.

Нерівності менше 10 мм в радіусі 1,5 м не вимагають вирівнювання. Проте, великі нерівності повинні бути усунені шляхом нанесення штукатурки або клею. Рекомендований спосіб – прикріпити пенопластовую плиту товщиною в залежності від потреб і вирівняти поверхню за допомогою терки для полістиролу. Використання вирівнює плити з пінопласту завтовшки до 25 мм не викликає необхідності використовувати більш довгі монтажні шипи. Максимальна товщина додаткової ізоляції становить 10 см.

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді
Монтаж клінкерних термопанелей слід починати з кріплення стартового плінтуса, який повинен бути точно вирівняний. Хоча система не вимагає обов’язкового використання стартового плінтуса, він буде ідеальним захистом і спрямовуючої для монтажу наступного шару клінкерної панелі.

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді

Монтаж починається з правого кута, де розташовується кутовий елемент в найнижчій точці будинку, а потім робота повинна бути переміщена до правої бічної стінки.

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді
Для монтажу панелей і кутів не застосовує клей або розчин, монтаж здійснюється за допомогою кріпильних елементів відповідної довжини (в залежності від підкладки), поміщених в панелі з пінополістиролу.

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді

Плити виконані таким чином, що при монтажі стають однією площиною. Крім того, монтаж плити усуває теплові мости. Установка перемичок над порогом, над віконними і дверними рамами проводиться таким же чином, як і обробка кутів.

Після установки термопанелей, слід вставити в отвори, пінопластові кубики і приступити до затірки.

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді

Перед затиранням швів, рекомендується обробити плитку маслом для клінкеру, що значно полегшує подальше видалення залишків затірки. Для затірки клінкеру використовують ті ж продукти, як і для цегляної кладки (ширина шва ~ 12 мм).

Монтаж теплоізоляційних клінкерних термопанелей на фасаді
Деякі панелі встановлюються без затирання швів.

Монтаж клінкерних термопанелей на фасад без утеплення – фото

Монтаж клінкерних термопанелей на фасад без утеплення - фото

Монтаж термопанелей на фасад з утепленням – фото

Монтаж термопанелей на фасад з утепленням - фото

Термопанелі клінкерні для фасаду є універсальним оздоблювальним матеріалом для самостійної збірки. Вони ідеально підходять для обробки зовнішніх стін, фундаменту і будь-який малої архітектури: димоходів, огорож, парканів, гаражів і навісів. Панелі є альтернативою оригінальному клінкеру, монтаж якого набагато більше вимогливий, адже в разі його неправильну установку, він може просто відпасти або відбуваються висипання, руйнування швів.

У разі термопанелей ризик випадінь майже відсутня, тому що проводиться тільки суха установка без наклеювання. Панелі прості в експлуатації і не вимагає технічного обслуговування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *