Клумба з покришок своїми руками – фотоКлумба з покришок своїми руками - фото

Сотні разів ми бачили старі автомобільні покришки, наповнені землею, в яких ростуть квіти. Вони стоять на дачах в садах, в старих парках і на дитячих майданчиках. Одне можна сказати напевно: вони виглядають некрасиво. Проте, доклавши трохи фантазії і зусиль, можна зробити дуже оригінальні і красиві квітники з покришок. Подивіться найцікавіші ідеї.

Клумби з покришок своїми руками на дачі

Щоб зробити ці квітники з шин симпатичними і створити з їхньою допомогою декор дачної ділянки, можна застосувати різні методи:

 • вони можуть бути пофарбовані в яскраві кольори;
 • на них можна вирізати різні візерунки;
 • з них можна зробити різні фігури;
 • можна їх повісити на стіну або вкопати в землю.

Народні умільці придумали безліч різноманітних виробів з покришок. Ви можете розмістити деякі з них у власному саду.

Клумби з покришок своїми руками на дачі

Підвішені на гілці, на товстій мотузці колеса є популярним рішенням не тільки для створення дитячих гойдалок, але і для створення квітників. Виберіть місце для клумби відразу. Після заповнення шини землею і поливу, вона буде занадто важкою для переміщення. Її можна розмістити в найнижчій частині саду або біля декоративного ставка, тоді земля в горщику буде «смоктати» воду з грунту.

Клумба з покришок своїми руками – фото

Найпростіший спосіб створити клумби з покришок своїми руками – покласти її в потрібне місце і наповнити землею, в яку висадити квіти та декоративні рослини.

Клумба з покришок може бути забарвлена ​​і розрізана, щоб сформувати зірку чи квітку, або навіть лебедя. Це завдання більш складна, але дає досить цікаві ефекти.

Клумба з покришок своїми руками - фотоМенші за розміром покришки можуть бути пофарбовані, наповнені землею і підвішені.

Переваги покришок в тому, що вони довговічні, і з них можна зробити безліч цікавих прикрас. Деяким недоліком є ​​неможливість повністю замаскувати природу цього предмета. Що б ми з ними не зробили, все одно буде зрозуміло, що це шини.

Тому подібна утилізація шин буде доречна на дачній ділянці або в пісочниці, але на дачі в романтичному, англійською або японському стилі вони будуть виглядати не дуже гармонійно.

Як зробити клумбу з покришок своїми руками?

Як зробити клумбу з покришок своїми руками?Ці клумби з покришок, вірніше навіть горщики для квітів, виглядають досить естетично, особливо після фарбування. Для цього ви можете використовувати колеса від автомобіля, трактора або іншого транспортного засобу.

Колесо має бути шириною не менше 10 см. Наприклад, велосипедні колеса є надто вузькими. Ви можете використовувати покришки з ковпаком і без. Якщо ви використовуєте варіант з ковпаком, отвори в ньому будуть служити в якості дренажу.
порядок робіт 1. Замочіть шини з внутрішньої сторони, щоб їх було простіше різати.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 2. Намалюйте на колесі візерунок, за яким будете його обрізати, це дуже полегшить вам роботу. По лінії малюнка або в довільному вигляді, якщо ви вирішили не малювати візерунок, обрізаємо колесо.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 3. Цей візерунок буде перебувати на верхній частині «горщика». Краще зробити його у вигляді оборки. Якщо ми оборку зробимо з товстого колеса, а потім пофарбуємо горщик в червоний колір, то він буде виглядати, як тюльпан. Ви також можете відмовитися від візерунка і просто зробити прямий розріз навколо. Тоді горщик буде виглядати простіше.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 4. З зрізаної частини робимо підставку для клумби-горщика.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 5. Поверніть колесо на іншу сторону так, щоб воно лежало на землі розкрою вниз.
 6. Потягніть руками за нижню частину гуми і станьте зверху, щоб її розплющити.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 7. Якщо не вийшло, то треба стати на колесо з внутрішньої сторони і потягнути вгору за краї.
 8. Поставте ноги ширше і розплющите більший фрагмент колеса.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 9. Поступово, за допомогою рук і ніг, вивертаємо гуму навиворіт.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 10. В середину вставте ковпак, він послужить дном горщика. Отвори ковпака будуть дренажними отворами.Як зробити клумбу з покришок своїми руками
 11. Готову клумбу з покришки ставимо на ніжку.
 12. Тепер треба її ретельно вимити зсередини і зовні. Щоб фарба добре трималася, гума повинна бути ідеально чистою.

Як зробити клумбу з покришок своїми руками

Інші варіанти застосування

Чим більше розмір колеса, тим більше землі в нього поміститься і тим більшу можна зробити з нього клумбу. Крім квітників можна робити також інші прикраси і пристосування для саду. наприклад:

 • Забір. Багато з вас, ймовірно, зустрічалися з забором з коліс. Їх можна прикопати в землі і зробити невеликий парканчик для грядки або огородити з їх допомогою садову доріжку з гравію. Завдяки їм, гравій НЕ буде прокидатися в грядки, а земля – ​​на доріжку.
 • Гойдалки. Як правило, шину підвішують за допомогою ланцюга або мотузки до дерева. Дуже здорово і весело, якщо ви використовуєте старе колесо від вантажівки або трактора, тому що тоді в веселощі можуть брати участь і одночасно отримувати задоволення кілька людей, навіть дорослі.
 • Меблі. Старі колеса підходять також для виготовлення меблів. Можна просто покласти два колеса один на одного, закріпити їх, а потім зверху покласти стільницю і вийде стіл. Якщо хтось застосує більш творчий підхід, то можна також зробити стілець і навіть лавки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *